Nisam baš najbolje.Sve me boli i od četvrtka samo ležim. Mislim da imam neku blažu HS. Dosta mi je trbuh napuhan, ali trudim se piti dosta vode i idem redovno na wc. cure koliko otprilike traju ti simptomi HS?