Evo i kod mene krenulo, konačno je vještica tu.Ništa od sumnje na čudo od prirodne trudnoće,možda sam je priželjkivala jer kad sve vidim najrađe bi sve odgodila za jesen. Ali kako god od danas sam i ja šmrkalica a u petak stižem na prve pikice.
E sad bi trebala jedan savjet- kao mi je najbolje biti na VV ujutro rano ili da ne žurim, zvala sam sestre da se naručim i pitam ih to, ali nisam uspjela dobiti,znam da treba biti uporan, ali na poslu ne smijem puno koristiti mob ni službeni tel.