Citiraj dim prvotno napisa
Dogovor je pao da se vidimo na jesen jer ipak imamo 8 eskimića. Toliko o listi trudnica do današnjega dana.
Sretno svim čekalicama do krja ovog mjeseca .
žao mi je za rezultat ,reci mi molim te da li ti je doc u kompu imao zapisane smrzliće?