Citiraj capka prvotno napisa
mala utjeha mi je to da imam 9 eskimića ali koliko sam skužila a dr. mi je to slikovito opisao tu su dva više kvalitetna i drugi tak tak.pa sam zaključila da je to ustvari jedna "doza" za transfer jer se očekuje nakon odmrzavanja da će još izgubiti na kvaliteti.molim cure koje imaju više iskustva s trasferima smrzlića da malo napišu kak to ide..
marta znam kako ti je vrijeme će brzo izbrisati bol pa u nove pobjede
Od 8dc ideš na UZV pa sve do ovulacije. Broj UZV-a je individualan jer ovisi o dužini ciklusa i veličini folikula.
Ja sam zadnji put išla svaki dan od 9dc (sestre mi nisu primile narudžbu zbog gužve) i tad je već bo 19mm) do 12 dc kad je pukao. Prije tog sam išla 8dc, 10dc, 12dc.
Na prvi UZV dolaziš sa uputnicom za ET i to je sve što ti treba do dana trensfera.
Od ovulacije do ET-a koristiš samo Utriće 3x1.
Embriji se vraćaju onaj dan (nakon ovulacije) kad su zamrznuti.
Dođeš ujutro do 8 i čekaš poziv i laba (ako nema gužve prozvat će te, a ako ima ideš u salu za ET jer nema vemena da ti pojasni).
Embriji se odmrzavaju na dan ET-a.
Nakon ET-a plaćaš odmrzavanje (oko 1290 kn) i standardne 3 pikice (Choragon je 80 knx2, a Decapeptyl oko 50).
Doma ideš oko 12 kad te doktor otpusti. Tad će ti predati bijeli papir sa informacijama o broju vraćenih embrija i terapijom (pikice i utrići 3x1).
Sretno