Ok, ok, trebala sam dodati kako vjerujem, ili čini mi se, ili mislim, jer zapravo ni neznam kako bih do brojki došla. Moje mišljenje, s kojim se usput nitko ne mora složiti, je formirano na temelju osobnog iskustva te razgovora s dr-om, sestrama ili ženama u čekaoni. Naime prošle godine mi je u ožujku određen stimulirani postupak poslije samo 2 prirodnjaka, ali bilo je ili stimulirani ili čekanje i koliko znam takvih situacija je bilo mnogo, a zbog ograničenog broja prirodnih postupaka i to mi je logičan ishod te odredbe. Sad me nekako stanje na Wu u svibnju podsjeća na to razdoblje.Bebel prvotno napisa
![]()




