-
Ne ina ,nisi me shvatila,nisam nikoga veličala,čak naprotiv-napisala sam da ne vjerujem da itko to radi.A nisi me shvatila ni za fet-htjela sam reći ovo-npr.ja sad u mb recimo imam 8 zametaka(nemoguće ali eto primjera radi), vraćaju mi 2 treći dan.Ostaju 6-znači tih 6 su recimo 6 i 4 stanični.Bez obzira na njihovu procjenu kvalitete,ja želim da se svi zamrznu.I onda vraćanje po dva,ili tri-svejedno.Nisam ni mislila da mi vrate sve zametke odjednom.Medicina je krasna stvar ali ni u njoj nije sve kao u matematici.Zato,ako ne može tako,ja neću ni ići u mb.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma