Ne zamjeram! Sigurno ste bile okupirane važnim temama a vezano uz trudnoću :D Obadvije sam vas viđala u čekaonici Wa unatrag 2 godine i jako, jako se veselim zbog rezultata vašeg truda i uspjeha!