opet ponavljam - NE napadam nikoga i nikoga nije potrebno braniti!
i meni je dr. A rekao da se vraca 15.09... samo kazem da se sad prica da se na VV-u nece raditi ni u 10.mj. a na nekim mjestima ce raditi bez obzira na pravilnike, ali samo s onima koji su vec naruceni.
ni u ludilu mi ne bi palo na pamet iskaljivati se na nasim dr-ima jer su istoj situaciji kao i mi i uskraceno im je pravo pruzanja lijecenja... ma zalosno sve skupa
samo se nadam da ce i kod nas sto prije poceti raditi... ja se na VV i kod dr. A stvarno osjecam ugodno i sigurno i uzasno mi je zao ako cemo morati van HR zbog svih ovih bullshitova dragog nam ministra i njegovih potrckala