ja sam bila gore 7.9. da vidim kakva je situacija, sestra me naručila 14.9. to mi je 11.dc i ona kaže da nije prekasno za pregled - imam smrzliće pa se nadam da će biti transfer ovaj mjesec. Sestre kažu da koliko su one obaviještene smrzlići idu ovaj mjesec.

ako dr.A dolazi 15. kako sam onda naručena 14. ????????????????