-
Bila sam danas kod dr. A.. bilo je samo par cura i dva M ..(i naravno hrpa bakica) čekala sam kojih 10 min..
i naravno dr. napisao doći idući ciklus 8 dan da dogovorimo terapiju za IVF..
i napomenuo da kod naručivanja zapravo trebam pitati jel se rade postupci .. ak ne, neka čekam do daljnjeg.. do nekog drugog ciklusa..
Dr. A. mi malo dijeluje ubijen u pojam..
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma