Stranica 11 od 43 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 2101

Tema: POTPOMOGNUTA NA SVETOM DUHU

  1. #501
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Curkice!!!! Možda me netko od vas ( osim Marchie, koju sam već udavila) može malo umiriti, mislim onak pozitivno napuniti....Danas mi je 7 dc i to 5 dan stimulacije gonal 13-decapeptyl 7-, bila sam na folik i imam jedan folikul od 10mm i ono što me je zapravo bacilo u očaj cistu na svakom jajniku....dr B kaže lijepi endometri ( barem nešto). E sad, mislim si ok. Jedan ali vrijedan...A imala sam ja već i te ciste i bilo je fol i do transfera sam dogurala....ali opet, tako me frka ulovila. Nije da dramim ili tako nešto, samo me zanima jel ikome tako nekaj bilo....do sad sam bila na klomifenima i bolje sam reagirala....ma nemam pojma...da nije dobro ne bi nastavili ( valjda)....a ja do pon nastavljam sa po 2gon i 1 dec....Jooooj!!!! Kaj nemre ništa malo jednostavnije biti....... :shock:

  2. #502
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Cure hvala vam na podršci...ja vjerujemo u sebe i to mora biti sve ok..sad sam baš poslije posla išla kod svoje gin..naručiti gonale i naravno lista čekanja je veeelika...al su rekli za nekih 30-60 dana...mislila sam iskreno da će ići brže...al nije to kako ja hoću... ...al dobro nema veze...išla sam pitati u ljekarnu kolika je cijena i koliko se čeka...cijena je oko 200-ak kn...ipak ću se strpiti....samo da pitam...


    kada na sv.duhu rade folikometrije (sati) ...jel mogu pitati da budem odmah ujutro oko 7-8???

    curke kupila sam svom MM cink, selen i vitamin E to mi je rekao dr.B ... za barem malo poboljšanje

  3. #503
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Šniki nemoj bedirati znaš da je i jedna folikula dovoljna za tvoju sreću.....nemoj se opterećivati..misli pozitivno...vjerujem da ti nije lako...al mislim da ne vrijedi drugačije..

  4. #504
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    meni gonali došli za cca tjedan dana. kakve su to fore s čekanjem od 2 mj?

  5. #505
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Ma nemam pojma...kao lista čekanja...kao bolnica nema novaca :? ..kupila bih ja u ljekarni...al malo mi puno...izdržati ću

  6. #506
    Marchie37 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    378

    Početno

    Kakva lista čekanja??? Kakve veze bolnica ima s narudžbom Gonala?! Naručuje ih tvoj primarni gin. Koliko znam on ih i plaća, pa refundira lovu od HZZO-a. Griješim li? Ovo mi je potpuno nejasno, nisam čula da se ovako nešto dogodilo!!! Koliko mi se čini čeka se najduže do dva tjedna, ali cure lijekove uglavnom dobiju relativno brzo.

  7. #507
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    mijenjaj ginića onda. čovječe ja sam u studentskoj pol., valjda rekordan broj pacijentica, velik broj cura u mpo priči, pa nabavljaju gonale ASAP

  8. #508
    Marchie37 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    378

    Početno

    Draga Šniki, sjetila sam se upravo priče koju sam od tebe čula dok si bila na VV - cura je imala samo jedan mali folikul i jedina od vas ostala trudna! Ovdje nikakva pravila ni računice ne vrijede! Hrabro se pikaj dalje, bitno je da ovaj kojega imaš bude dobar!!! Vibrat ćemo u korist kvalitete, a ne kvantitete

  9. #509
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Luda sam sad sam upravo dikla frku...sad mi samo treba živciranje zbog terapije

  10. #510
    Marchie37 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    378

    Početno

    Oprosti, koliko Gonala ti je dr propisao?

  11. #511
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    30 ampula

  12. #512
    Marchie37 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    378

    Početno

    Veselo! Na tvom bih mjestu promijenila prim. ginekologa, ako je suditi po njemu ti ćeš se, nažalost, do terapije načekati! Svašta!

  13. #513
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Ma ja sam mislila da dođe brže...luda sam...sad si vrtim kombinacije u glavi da si posudim u ljekarni pa da im vratim kad mi gin. dostavi moje :?

  14. #514
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Iva Mia poslušaj curke i mijenjaj ginekologa- ne daj se zezati- nema se tu kaj čekati tako dugo....
    Hvala na podršci, malo sam se pribrala, izvagala šanse i krećem dalje pozitivno....malo me poljuljala spoznaja da ne reagiram ko luda, ali eto, ne znaš dok ne probaš...

  15. #515
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Nemam pojma...luda sam...ne mogu ga mjenjati...točnije nemam snage...sama pomisao na dodatno šetanje i papirologiju mi se gadi..to je zapravo jedan od normalnijih gin. u mojoj bolnici...sutra ću povući neke štele ...na žalost...baš sam tužna zbog nehumanih ljudi (med.sestra) koji svoj posao rade rutinski i ne svaćaju kako je meni...nama...

  16. #516
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    iva mia..... bas mi je zao......nadam se da ces uspjet sredit...steta da zbog njihove gluposti odgodis postupak...sretno........60dana mos mislit :? :? :? :?

  17. #517
    Music78 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    85

    Početno

    Iva Mia 2009,slažem se sa curama.Ja bih odmah mijenjala ginića.Kakva lista čekanja od 2 mjeseca???'Pa to nema veze sa zdravom pameti!!Je li ih on možda pravi sam u labosu po mjeri i narudžbi da bi toliko čekala?!?!?Sramota!Joooj kako mi se odmah živci dignu kad čujem ovako nešto Meni je Menopur došao za,čini mi se,3 dana ili najkasnije 5.
    Marchie37 ti je dobro rekla,bolnica nema veze s tim.Narudžbu radi tvoju prim. gin. koji kasnije dobije povrat novca od HZZO-a.To ide jako brzo.Cure su najdulje čekale 2 tjedna.Ako baš ne možeš promijeniti ginića,ja bih na tvom mjestu malo promijenila stav odn.ili postala neugodna(da ne kažem bezobrazna),naravno,sa svim potrebnim informacijama i argumentima spremnim u rukavu ili nepodnošljivo dosadna.Skužila sam da te dvije metode kod nas odlično pale,kad se radi o bilo čemu,poslu,kupovini,servisu itd...Žalosno je da moraš takav biti da bi dobio nešto što ti po zakonu pripada.Ne daj se vozati.Smiri živce radi sebe jer ti takve stvari u postupku ne trebaju i uzmi što ti pripada

  18. #518
    Music78 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    85

    Početno

    Šniki,ja bila na duuugom protokolu Decapeptyl/Menopur i dobila samo 3 JS.2 vraćene i vidiš što mi sad stoji u potpisu. :D Ti si 100% tip kao ja,više ideš na kvalitetu Misli pozitivno pa da uskoro :D :D za veliku betu

  19. #519
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Ahoj!!!!
    Evo i kraja mojoj stimulaciji, danas si još šiknem 2 Gonala i 1 Decapeptyl, u 22h Ovitrelle i u srijedu mi je punkcija....malo me je frka, sve znam kak ide, ali opet.....uf....

  20. #520
    Marchie37 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    378

    Početno

    Super, navijamo za tebe! Normalno da je frka, ali bit će sve dobro!

  21. #521
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    hej Marchie jel ti kaj dr rekao za odnose prije punkcije??

  22. #522
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Draga Šniki sretno ti u srijedu...želim ti čim prije bebača

  23. #523
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Hvala ti draga.... :D :D , ganjaj te Gonale da čim prije i ti uđeš u postupak, a promijena ginekologa je ful jednostavna...ja sam ti mislila da će to ne znam koliko trajati a to ti je čas posla....

  24. #524
    Marchie37 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    378

    Početno

    Citiraj šniki prvotno napisa
    hej Marchie jel ti kaj dr rekao za odnose prije punkcije??
    Bauman mi ništa nije rekao, ali mi je moja gin. rekla da odnose možemo normalno imati.
    Sretno u srijedu! Navijamo za tebe :D

  25. #525
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Ne bih bila ja ta kad ne bi kopala i došla do onoga što meni zapravo treba..nadam se da će tako biti i s bebom...dobiti ću gonale kroz par dana...sve sam ih dovela na tu razinu da meni ih moraju dostaviti ... možda malo i bezobrazno al moram se boriti , ne mogu se prepustiti slučaju...al najbolja stvar je to da meni menga kasni 5 dana i nemam snage za napraviti test...a kontam si u glavi da je to od prevelikog išćekivanja, a tko zna opet...i još bolja stvar inače nisam praznovjerna al danas sam našla bubamaru u stanu i ne mogu je se riješiti cijelo poslije podne...strašno...šniki još jednom hrabro u srijedu .. ..a onda ću te ja malo "daviti" što se tiče postupka..što točno, kako i kada...

  26. #526
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Pa bravo ženo!!! Super.....a kaj ti čekaš, test u ruke i obavi to....nikad se ne zna, kad se najmanje nadaš.....sad si i mene zainteresirala..... :D :D :D možda ti gonali ne trebaju!!!!!

  27. #527
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Iva Mia,a kaj ti znače te bubamare,ja ih prekjučer imala 3-4 po sebi cijelo popodne bile po meni nikak ih se riješiti... :/

  28. #528
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    hellllooooo...Kaj tu nikog nema?????Evo da se javim i napišem kako je bilo jučer na HSG-u.Jednom riječju KOMA.Kao 1.stavili su me u sobu sa ženama koje su došle raditi abortus :shock: ,prvo nisam skužila,pa mi rekla žena u krevetu do mene,bila sam tako i jadna i ljuta i ogorčena u isto vrijeme fakat sam se isplakala.Mislim si koje li ironije,ja sam došla boriti se za svoju mrvicu,a netko je se samo tako rješava(nemojte me krivo shvatiti,svatko ima pravo na svoj život i ima svoje razloge,a uostalom tko sam ja da bilo kome sudim,samo hoću reći da me to jako potreslo).2.Sam postupak me bolio ko sam vrag bez obzira na koktel Tramala i Apaurina(injekcija u venu),ali sve u svemu nalaz je sjajan i to je najvažnije-jajovodi su prohodni :D :D :D :D Iva Mia a kaj ti znače te bubamare...ja ih neki dan imala 3-4 komada po sebi i nikako ih skinuti cijelo popodne sam se borila sa njima...

  29. #529
    Marchie37 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    378

    Početno

    Joj draga Kiara79, ovo baš nije iskustvo za poželjeti. Baš su netaktični! Ali, sad znaš da su ti jajovodi prohodni, a to je stvarno :D

  30. #530
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa
    Iva Mia,a kaj ti znače te bubamare,ja ih prekjučer imala 3-4 po sebi cijelo popodne bile po meni nikak ih se riješiti... :/
    sreca sreca sreca

  31. #531
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa
    Citiraj kiara79 prvotno napisa
    Iva Mia,a kaj ti znače te bubamare,ja ih prekjučer imala 3-4 po sebi cijelo popodne bile po meni nikak ih se riješiti... :/
    sreca sreca sreca
    vidis jajovodi prohodni nalaz odlican ..bravo za bubamare!!!!! :D :D

  32. #532
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Hej Kiara79 evo nas, tu smo, možda malo uspavani ovim čuuuuuuudnim vremenom.....iskustvo ne baš bajno,ali ishod vrlo dobar-super, super- očito su bubamare malo sreće donesle-mislim daje to Iva Mia mislila...

  33. #533
    KIKLA123 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    153

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa
    hellllooooo...Kaj tu nikog nema?????Evo da se javim i napišem kako je bilo jučer na HSG-u.Jednom riječju KOMA.Kao 1.stavili su me u sobu sa ženama koje su došle raditi abortus :shock: ,prvo nisam skužila,pa mi rekla žena u krevetu do mene,bila sam tako i jadna i ljuta i ogorčena u isto vrijeme fakat sam se isplakala.Mislim si koje li ironije,ja sam došla boriti se za svoju mrvicu,a netko je se samo tako rješava(nemojte me krivo shvatiti,svatko ima pravo na svoj život i ima svoje razloge,a uostalom tko sam ja da bilo kome sudim,samo hoću reći da me to jako potreslo).2.Sam postupak me bolio ko sam vrag bez obzira na koktel Tramala i Apaurina(injekcija u venu),ali sve u svemu nalaz je sjajan i to je najvažnije-jajovodi su prohodni :D :D :D :D Iva Mia a kaj ti znače te bubamare...ja ih neki dan imala 3-4 komada po sebi i nikako ih skinuti cijelo popodne sam se borila sa njima...
    Kiara bubamare donose sreću.

  34. #534
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Djevojčica iz bajke me je prestigla :D :D :D

  35. #535
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Curke...evooooo me...ja mislim da je sreća u pitanju što se tiče bubamara...početi ću ih uzgajati...hahahaha...kiara nadam se da ćeš za 15-ak dana ugledati veeeeeeeliku betu...sretno...

  36. #536
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Iva Mia jesi se odvažila na testić????

  37. #537
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Nisam,,,,nemam snage..imam neki glupi osjećaj da bih mogla dobiti... ,,al dobro nema veze, poznavajući svoje tijelo vjerovatno mi kasni zbog nervoze oko postupka i sl...al nemam pojma...možda i skoknem uskoro do ljekarne...

  38. #538
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Svaka ti čast kak si strpljiva, ja bi ga već pet puta napravila, ali doduše meni m nikadanije kasnila niti dana, to zlo samo ranije dolazi na moja vrata....ja ti držim figice, bilo bi to super

  39. #539
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    šniki ti većeras primaš štopericu...kada će ti onda vaditi j.s....jel to stvarno jako bolno...jel moram onda nešto posebno mirovati...kada zapravo trebam uzeti bolovanje u kojoj fazi postupka...ma strpljiva možeš misliti...nego se hvatam sve samo da što manje razmišljam o tome...sad se baš spremam na tenis...

  40. #540
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Jučer sam primila tj dala si štopericu u 22h i sutra ujutro oko 8:30 moram biti gore.....ja ću na bolovanje tek od transfera ( ako doguram do njega), i to ovaj put planiram biti jedno 5-7 dana, a onda polako na posao, jer poučena prethodnim iskustvom nisam tip koji može biti doma i čekati i čekati.....to me je izludilo, i mislim da mi nije donjelo ništa dobroga. Na poslu mi sve znaju pa su rekli polako i neka vidim kako ću su osjećati.
    Što se tiče boli oko punkcije to ti je stvarno relativno, nije ugodno-naravno, ali da se izdržati, ja do sad nisam imala nikada baš puno folikula pa je to sve kratko trajalo ( a nadam se da niti sutra neće biti komplikacija ).....nemoj se s tim zamarati, svi drugačije doživljavamo i proživljavamo bol...

  41. #541
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    jooooooj ja se nadam da će biti uspješno...vjeruj u to...iskreno jedva čekam da krenem u postupak...tako da imam što manje vremena za razmišljanje...mene čini sretnom to što ja nemam nikakvih zdravstvenih problema pa se nadam da će mi ovaj IVF sada biti prvi i zadnji postupak. :D :D ..koliko sam ja skužila dr.B da na sv.duh dolaze partneri s obostranim problemima...kod nas je to jednostrano pa vjerujem da ćemo brzo doći do bebača...pitam za bolovanje da se znam organizirati na poslu

  42. #542
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    šniki držim fige za sutra i nadam se da će biti sve ok i brzo gotovo,haaaaaa :D bubamare=sreća,moja sreća će biti najveća i potpuna kad mi dođe ili ili ,no dobro sad sam fakat malo pretjerala Marchie37 kako si draga,jel maziš bušicu???!!!!!!

  43. #543
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Ah da,zaboravim napisati ono najvažnije,sad kad sam i to obavila 1.12.idemo gore i dogovorit ćemo se za naš prvi postupak :D ,al sad kad opet računam to će taman pasti oko Božića i N.G.i pretpostavljam da će to biti iduće godine ,jooooooj eto i tko bi meni ugodio

  44. #544
    Marchie37 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    378

    Početno

    Ma Šniki, bit će to sve dobro! Sutra svi držimo fige! Javi kako je prošlo...
    Draga Kiara, već evo sitno odbrojavam do bete, još samo dva dana. Iskreno, osjećam se potpuno tupo, pokušavam sačuvati hladnu glavu. Nemam nikakvih bolova, samo me je dva-tri dana malo peckao trbuh i to je bilo sve. Nisam pesimist, ali mislim da moram biti realna... Vidjet ćemo što će nalaz reći.
    Kakvi su tvoji planovi za dalje, što je rekao dr?

  45. #545
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    ma neznam kaj bi ti rekla,on želi probati ciljane odnose,ja nisam oduševljena,ma brate mili pa tko je još tako zatrudnio,s obzirom da je mm plodan ko crnica a kod mene zeznut progesteron(nalaz ko da sam u post menopauzi) :shock: pa bi on probao to,a i problem je naše radno vrijeme pa mislim da mi nećemo naciljati ništa,i zbog toga bi ja odmah probala AIH,jer ovako ćemo samo gubiti vrijeme...kaj mislite hoće poludit ako ja sama predložim AIH... :/

  46. #546
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Rasturam sutra!!!! Nema frke uz ovakvu podršku....
    Kiara- samo ti predloži kaj želiš, kaj bi poludio, može ti samo reći da ili ne,, a tu nemaš kaj za izgubiti, razuman je to čovjek....

  47. #547
    Marchie37 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    378

    Početno

    Draga Kiara, ne daj se smesti. Osobno, ne mogu prežaliti što sam ga poslušala kad mi je, nakon što smo mm i ja pokušavali napraviti bebača već godinu dana, rekao da pokušamo još šest mjeseci. Muka mi je kad pomislim koliko smo vremena izgubili. Sad je jasno da su nam šanse za prirodno začeće gotovo nikakve. Šniki ti dobro kaže, samo predloži!

  48. #548
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Ma da imate pravo tako sam i mislila,jednostavno mi se ne da puno petljat s time ako baš ne treba,ja sam njemu samo broj i stanje u statistici,a i meni će biti drago da ga puno ne gledam nego lijepo doma mazim svoju bušu...nek me oplodi,pa da idem ća...

  49. #549
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    Evo samo da javim da su brievi uredni, čeka se papa i 17.11. konzultacije.
    E sad mene zanima jel bih ja još šta mogla do tada obavit, ili da čekam šta će mi dr. reći?

  50. #550
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj AnneMary prvotno napisa
    Evo samo da javim da su brievi uredni, čeka se papa i 17.11. konzultacije.
    E sad mene zanima jel bih ja još šta mogla do tada obavit, ili da čekam šta će mi dr. reći?
    jel imaš nalaze hormona 3.-5.dc,i mene je tražio progesteron 22.dc...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •