Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 501 to 522 of 522

Thread: ODBROJAVANJE

  1. #501

    Join Date
    Nov 2008
    Location
    OSIJEK
    Posts
    114

    Default

    Dakle Cannisa,neka bude treće sreća~~~~~~~~~~~~~~

    ???S tobom sam se srela ujutro kod P-a????

  2. #502
    rozalija's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    MOSTAR
    Posts
    2,410

    Default

    milion ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ cure za velikeeeeeeeeeeeee bete.

  3. #503
    Pinky's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dalmacija
    Posts
    5,498

    Default

    predlazem da se ovo odbrojavanje puno negativnih beti zatvori, ionako smo na 11. stranici

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ svima

  4. #504
    Jelena's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Zagreb
    Posts
    11,688

    Default

    Dobro jutro! Evo kavica, caj, bianka što već tko voli. Ja sam se mislila izvući s bezkofeinskom nakon ET-a, ali me MM pogledao kao ubojicu upozorovši me na 0,3% kofeina pa sam prešla prvo na kamilicu pa na bianku. Ma skoro mi je isto, ni bezkofeinska nema ONO

    Obje ninočke moraju prespavati još samo jednu noć do beturine ~~~~~~~~~~~~~ prvo za njih pa ~~~~~~~~~~~~~~~~ za ostale betalice i ~~~~~~~~~~~~~~~ za jedan uspješan dan svima

  5. #505
    Gabi's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Varaždin
    Posts
    1,335

    Default

    Dobro jutro! Uz Jelenin čaj ću samo poslati pozitivne ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za uspješan tjedan koji je pred nama, a posebno našim betalicama.


  6. #506
    sbonetic's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    901

    Default

    Dobro jutro!!!!

    velike vibrice da sve mi koje želimo bebače ostanemo trbušaste~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  7. #507
    uporna's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    3,847

    Default

    Jelena hvala na kavici ja redovno pijem normalnu kofeinsku u vidu nesice ili espresso sa mlijekom (tursku ne). Mislim da bi se skljokala bez te male doze kofeina.

    Ajmo čekalice ß rezultate na sunce ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  8. #508
    andream's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Zagreb
    Posts
    5,527

    Default

    Ajmo čekalice ß rezultate na sunce ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    X
    evo kad vam trudnice ovako zavibraju, morate imati pozitivnu betu ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    svim curama danas koje su u postupcima ili samo čekalice bilo-čega, isto puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  9. #509
    nata's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Posts
    123

    Default

    Jelena hvala na kavi.

    nina09 i svim curama koje su u iščekivanju želim vam velike bete.

    Meni je još tjedan dana ostalo za odbrojavanje, ali ovaj put mi uopće teško ne pada, nisam ni najmanje nervozna, uživam domeka i baš sam dobre volje jer imam zanimaciju ( prije tjedan dana nam je stiglo štene njem.ovčara ).

  10. #510

    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Rijeka
    Posts
    85

    Default

    Neko sam vrijeme štrajkala(ali imam ispričnicu).Zaredalo se problema sa svih strana.....Dok sve ne pohvatam šaljem pregršt ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za današnje akcije
    Posebne ~~~~~~~~~~~~~ čekalicama pozitivnih ß

  11. #511
    Rene2's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Na svom mjestu.
    Posts
    1,905

    Default

    I od mene ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za današnje pozitivne bete!!! A i u sljedećih nekoliko dana.

  12. #512
    sretna35's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Zagreb
    Posts
    3,110

    Default

    jutarnji pozdrav svima uz finu

    i pridružujem se svima u vibranju za sutrašnje pa onda i daljnje bete ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  13. #513
    thaia28's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Zagreb
    Posts
    991

    Default

    jutro svima!

    bublica žao mi je

    tikice ~~~~~~~~~~~~~~ za današnju punkciju i neka bude lijepih stanica

    svim čekalicama bete želim da im čim lakše prođe vrijeme čekanja i ~~~~~~~~~~~~~~ za velike bete

    cure u postupcima ~~~~~~~~~~~~ za uspjeh

  14. #514
    Bea's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Osječko-baranjska
    Posts
    189

    Default

    Svima puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!
    Nažalost kod mene nije došlo do transfera js se nisu oplodile.

    Missy bravo za pikanje i šaljem puno ~~~~~~~~~~~~~~!


  15. #515
    BLIZU's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    zagorje
    Posts
    262

    Default

    bea
    tikici 69za danasnju punkciju
    eto ekipica jos ovaj tj uspjela sam nagovoriti mm da kupi test al mi je reko da ce ga sakriti do nedekje kad je 12dan od et-a....
    svima puno~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    posebno za bete~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  16. #516
    capka's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Zagreb
    Posts
    135

    Default

    Quote Originally Posted by sretna35
    jutarnji pozdrav svima uz finu

    i pridružujem se svima u vibranju za sutrašnje pa onda i daljnje bete ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    potpisujem

  17. #517
    nataša's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slavonska
    Posts
    1,996

    Default

    Quote Originally Posted by nata
    Jelena hvala na kavi.

    nina09 i svim curama koje su u iščekivanju želim vam velike bete.

    Meni je još tjedan dana ostalo za odbrojavanje, ali ovaj put mi uopće teško ne pada, nisam ni najmanje nervozna, uživam domeka i baš sam dobre volje jer imam zanimaciju ( prije tjedan dana nam je stiglo štene njem.ovčara ).
    niste mogli bolje napravit, ja imam štene zlatnog retrivera i baš mi krasi dane u iščekivanju!! bravo za dobar potez!!
    :D :D

    usput, svima dobro jutro, lijep dan želim, puno lijepioh vijesti..uz jutarnju kavu prepunu kofeina

  18. #518
    Gabi's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Varaždin
    Posts
    1,335

    Default

    Tikice ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ iz sve snage da se ipak nađe koja js, a onda da i plivači odrade svoj posao kako treba.
    Bea
    BLIZU ~~~~~~~~~~~~~~~~ za + u nedjelju

  19. #519
    pirica's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Sesvete
    Posts
    2,873

    Default

    jutro cure, malo nisam u toku događanja (bili moji za vikend) pa šaljem kolektivne
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    neka si uzme malo svak kome treba

  20. #520
    iva_luca's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    zagreb
    Posts
    1,904

    Default

    Da mi danas budete vesele i sretne! Apsolutno sve!

  21. #521
    Reni76's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    344

    Default

    Jelena hvala na kavi
    Bea ~~~~~~~~~~~~~~~~ za jesen
    Tikice ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za punkciju
    BLIZU ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za veliku betu

    a posebne vibre ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za čekalice
    bete i primamo samo velike beturine

  22. #522
    ivica_k's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,835

    Default

    Quote Originally Posted by iva_luca
    Da mi danas budete vesele i sretne! Apsolutno sve!
    nadam se ovakvom raspoloženju nakon današnje punkcije
    svima~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~čekalicama postupaka, šmrkanja, pikanja, puncija i posebne~~~~~~~~~~~~~~~~~~~čekalicama veeeelikih beta

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •