Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Potvrda o zaposlenju za upis u vrtić

  1. #1
    Lutka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    243

    Početno Potvrda o zaposlenju za upis u vrtić

    Situacija je ova: trebam poslati papire za upis djeteta u vrtic (natječaj objavljen prošlu subotu) a ostala sam nezaposlena tijekom porodiljnog dopusta (u drugom mjesecu). Kako se traže potvrde roditelja o zaposlenosti, a ja svoju necu imati, da li znate da li na tome gubim puno bodova i kakve su mi uopce šanse. Namjeravam početi raditi na novom radnom mjestu kad mališ napuni godinu dana (tada bi ga i dala u vrtić), jel ima smisla da donesem potvrdu od novog (budućeg) poslodavca? da li se netko našao u sličnoj situaciji?

  2. #2
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    iskreno, nisam se nasla u tvojoj situaciji, ali mislim da ne bi skodilo da doneses potvrdu od novog poslodavca - tako i tako je dosta tesko upisati dijete u vrtic cak i ako su oba roditelja zaposlena. bitno da u vrticu vide da ces poceti raditi kad dijete navrsi godinu dana, a ako im to nece nista znaciti, vratit ce ti taj papir. al ga nije lose imati, za svaki slucaj.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    Pravilo je da prednost pri upisu imaju djeca zaposlenih roditelja. E sad, da li će tebi uvažiti potvrdu budućeg poslodavca, nemam pojma. Potvrda se izdaje sa datumom, žigom i potpisom poslodavca, to je dokument iza kojeg netko stoji. Možeš probati, u svakom slučaju.

  4. #4
    Lutka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    243

    Početno

    baš sam se našla u bezveznoj situaciji a nemam drugogo izbora osim vrtića...ili da dijete šaljem babi 100km daleko

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •