Stranica 5 od 9 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 428

Tema: Školske torbe i pribor

  1. #201
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,341

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    za pribor ovdje pogledajte, odlične cijene

    http://www.proming-hch.hr/hr/
    O, da, njih sam zaboravila, a godinama su bili među rijetkima koji su držali pribor za ljevake... Dok sam radila u susjedstvu na Fallerovom, češće sam dolazila k njima, a i baš bih mogla koji put.

  2. #202

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,757

    Početno

    podižem
    nisam stigla iščitavati sve, trebam preporuke za školsku torbu koja ima ručku za potezanje
    gdje ste ih kupili i kako ste zadovoljni? planirala sam kupnju sad na zimskim sniženjima, no ono malo što sam vidjela u NN i Mulleru je vrlo skromno (jedan primjerak je ostao u Mulleru, i moram priznat, djeluje prilično jadno, a u NN nisu ni imali...)
    I da, trazim nesto što bi moglo potrajat do 4. r.

  3. #203
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,341

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    podižem
    nisam stigla iščitavati sve, trebam preporuke za školsku torbu koja ima ručku za potezanje
    gdje ste ih kupili i kako ste zadovoljni? planirala sam kupnju sad na zimskim sniženjima, no ono malo što sam vidjela u NN i Mulleru je vrlo skromno (jedan primjerak je ostao u Mulleru, i moram priznat, djeluje prilično jadno, a u NN nisu ni imali...)
    I da, trazim nesto što bi moglo potrajat do 4. r.
    U Narodnim novinama na Kvatriću imali su ovako nešto: https://e-trgovina.nn.hr/skola/skols...e-torbe/515143 Moraš ih pitati u kojim trgovinama su dostupne te torbe da ih pogledaš.

    Inače, NEMA ŠANSE da torba s kotačima izdrži dulje od jedne školske godine, a kamo li do četvrtog razreda. To može samo ako je dijete u boravku dvije-tri godine, pa nosi/vozi torbu samo vikendom. Moj E. je imao jedne sezone tu torbu, to je sr*nje za zimsko doba godine - blato, snijeg - katastrofa...

  4. #204

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,757

    Početno

    da, ići će u boravak, samo kod nas se nikad ne zna sa tim nošenjem knjiga - kod nekih učiteljica se nose doma, kod nekih stoje do petka u školi...

    znači niste zadovoljni?

    ako ne na kotačiće, što onda za sitnu djecu (moje je najmanja u vrtićkoj skupini)?

  5. #205
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,341

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    da, ići će u boravak, samo kod nas se nikad ne zna sa tim nošenjem knjiga - kod nekih učiteljica se nose doma, kod nekih stoje do petka u školi...

    znači niste zadovoljni?

    ako ne na kotačiće, što onda za sitnu djecu (moje je najmanja u vrtićkoj skupini)?
    Moj je isto bio sitan (jedva je prešao prag težine za upis) i imao je torbu na kotače. Nije mu bila prva nego druga po redu. Ne mogu se sad sjetiti gdje smo je kupili, mislim u Getrou, prije 8 godina. Mi nismo daleko od škole, u istoj je ulici, ali zimi i za vrijeme kiše torba je stradavala. Mi smo ju htjeli nositi, ali vlasnik nije dao. Ali to nije bilo dobro - dođeš doma (vani mokro i blato) a torba izvana sva zmazana... ma fuj... Srećom pa se brzo raspala (kotači). Možda nismo uzeli dovoljno kvalitetnu, nemam pojma, ali mene je više smetalo to što se ta torba jako prljala.

    Ali nemoj se obazirati na moju procjenu - vidi sama što je tvom djetetu najprikladnije. U boravku obično roditelji nose te torbe klincima jer ni veća djeca ne mogu vikendom odnijeti doma tu torbetinu sa svim stvarima. Moj stariji nije u tjednu nosio knjige doma, mlađi jest povremeno, ali samo po jednu-dvije (imao je malu torbicu za to) koje su mu trebale za taj dan.

  6. #206
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    evo našeg iskustva s torbama:
    kupili anatomsku, malac ide u boravak i nosi ju samo za vikend doma.

    po meni kome će torba cijelo vrijeme biti u školi, njemu se stvarno ne isplati davati cca 1600 kuna ili više za one torbe iz Mullera.

    ja sam vidjela da neka djeca koja sam idu u školu, da imaju neke kotačiće na koju stave torbu i onda ju vuku. to mi se čini baš praktično za djecu, a ne da siroti vuku te preteške torbe.

  7. #207
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,575

    Početno

    moj najstariji je tad bio skoro najmanji u vrtiću a i u razredu, iako je išo u boravak on je želio svaki dan nosit knjige simo tamo, imao je običnu torbu. u drugom razredu je manje nosio

    za razliku od njega klinka je bila grdosija, i sad je ( a i najveći je gromada sada) nosila je normalno knjige doma od prvog dana, jer nije išla u boravak
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 13.01.2016. at 14:12

  8. #208
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    http://www.hama.hr/top-soccer-light-...orba/pid/11706

    mi imamo ovakvu.

    sada vidim da na određene proizvode imaju akciju pa pogledajte, možda vam se nešto svidi.

  9. #209

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    moja je bila sitna i još je
    Prva dva razreda je išla u boravak, tako da smo ju vozili i u školu i iz škole. U trećem smo joj kupili kolica u Mulleru i izdržala su dvije godine a da je trebalo još bi. No u petom je prešla na ruksak pa kolica stoje u ormaru.

  10. #210
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,575

    Početno

    Citiraj Cocolina prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.hama.hr/top-soccer-light-...orba/pid/11706

    mi imamo ovakvu.

    sada vidim da na određene proizvode imaju akciju pa pogledajte, možda vam se nešto svidi.
    tak nekaj slično ima moja klinka nosi je već 4 godinu, s time da je nasljedila od cure koja je nosila isto 4 godina.

  11. #211

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj Cocolina prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.hama.hr/top-soccer-light-...orba/pid/11706

    mi imamo ovakvu.

    sada vidim da na određene proizvode imaju akciju pa pogledajte, možda vam se nešto svidi.
    i moja ima žensku verziju Hama Step-by-Step

    Starija ju nosila 3 godine (i nije ju štedila)
    i još ju mlađa nosi 3. godinu i ne želi se rastati od nje ...

    Odlične su, lagane, i džepići su praktični, imaju i nutarnje za ključ, novčanik, mobi ...

  12. #212

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,757

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    moja je bila sitna i još je
    Prva dva razreda je išla u boravak, tako da smo ju vozili i u školu i iz škole. U trećem smo joj kupili kolica u Mulleru i izdržala su dvije godine a da je trebalo još bi. No u petom je prešla na ruksak pa kolica stoje u ormaru.
    ta kolica iz Mullera me zanimaju - mogu li se ona montirati za svaku kockastu torbu?
    ja bih joj najradije kupila Herlitzovu u NN (iskustvo sa starijim sinom je izvrsno - kupili smo je baš ovako negdje na zimskom sniženju, stvarno povoljno platili, lagana, i izdurala mu je sve 4 godine)... Za sad ih u NN još ima, ali svakim danom sve manje... Kaže teta da im traje rasprodaja do početka proljeća.
    Uzela bih joj tu varijantu pa onda montirala ta kolica za potezanje (ako mogu na Herlitz modele) barem prvu godinu

  13. #213

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Da, mogu. Moja je imala Haminu kockastu torbu

  14. #214
    Lambi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    U koje NN je najbolje ic pogledat torbe ,da imaju veci izbor?

  15. #215
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Lambi prvotno napisa Vidi poruku
    U koje NN je najbolje ic pogledat torbe ,da imaju veci izbor?
    Ja sam kada sam kupovala pogledala u web shopu i onda nazvala i pitala u kojoj poslovnici imaju model koji me zanimao.
    Inače na trgu kod đamije ima veliki izbor obično.

  16. #216
    Lambi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Pogledali smo na webu i znamo po prilici koju bi ,Cathy hvala,tak cu i ja napraviti,zvrcnut ih.
    Sada imaju lijep popust,isplati se

  17. #217

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,262

    Početno

    mi smo preko NN weba naručili ovu torbu, čekamo da nam ovih dana stigne doma

    https://e-trgovina.nn.hr/skola/skols...e-torbe/571637

    obzirom da starija seka ima Herlitzovu torbu (slična, s drugim dizajnom), nismo imali potrebe ići ju gledati uživo.

  18. #218
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Nama treba novi, veeeliki ruksak. E. na jedvite jade svoj uspije zatvoriti, koliko toga moraju svakodnevno nositi u skolu. U dzepu sa strane nosi jednu vrecu u koju povremeno stavi ono sto joj ne stane, ako ga ne uspije zatvoriti kad izlazi iz skole.
    Uz to npr. srijedom nosi i Ikeinu torbicu za rucak, vrecicu za papuce, torbu za tehnologiju
    Ovaj ruksak kojeg sada ima je Ikein - jedan od njihovih vecih, takvoga vise nema u prodaji - sad imaju jedan manji ruksak (kojeg takodjer imamo), ili onaj 2 u 1 (nije ga htjela jer da su boje za decke).
    Uglavnom, taj ruksak je jako dobar i izdrzljiv (traje vec 4. godinu), sve preporuke, no za srednju kolicinu knjiga.

    Uglavnom, zanima me gdje kupiti ruksak sa puno pretinaca u kojeg zaista stane jako puno knjiga?
    Racunajte da su njima sve biljeznice velicine A4 i da nosi i dvije biljeznice A4 sa prstenovima, znaci mora biti i jako sirok.

  19. #219

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ja sam svojoj u petom razredu kupila ruksak 4You Move i stane sve i još ima mjesta.
    Evo video kako izgleda https://www.youtube.com/watch?v=FbZkBDw2V0k.
    Njen je tamnoplavi sa malom sovom tako da će izgurati sigurno do osmog razreda a nadam se i duže .
    U velikom pretincu (ima dva dijela, jedan je dodatno pojastučen) nosi knjige, onda ima jedan manji pretinac, tu ide odjeća za tjelesni, onda još jedan gdje ide užina ili obratno, nisam sigurna. i onda najtanji prednji, mob, sitno novci ... Sa strane ima dva bočna. U jednog stane boca s vodom ( 0,5 l) u drugi sklopivi kišobran.
    Posljednje uređivanje od larmama : 14.01.2016. at 14:37

  20. #220
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,575

    Početno

    to si kupila tu ili drugdje

    elly , a jeli si joj ponudila nek plavkasti pa nek ga olići u što hoće, inače ne volim izjave to je za dečke ili cure

  21. #221
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Jelena, nije plavkasti, nego je crno-sivo s nekom cak i meni gadnom smedjom bojom - taj iz Ikee koji je 2u1 i koji bi po velicini i kvaliteti mozda usao u uzi izbor.
    O izjavama za cure/za decke, cuj, ona ga nosi - mora se njoj svidjati.

    Larmama, hvala ti na linku, no meni se to cini manje od ovoga kojeg sada ima - i koji nije dovoljno velik.
    Cak je i raspored trenutnoga bolji od ovoga s linka, a tip je unutra definitivno stavio samo 1/3 od onoga sto ona mora nositi... Trebala bih slikati pa vam slike pokazati da to vidite.

  22. #222
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,575

    Početno

    Aj slikni

  23. #223

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Elly, na videu se čini mali. Jako je prostran. Veći je po litraži od tog veceg iz Ikee. Ovo su mjere.
    http://www.schulranzen-onlineshop.de...ack-move-black
    Ako vam treba jos veci onda mi še ćini da to ide u kategoriju većih planinarskih ruksaka ili mozda malih torbi na kotačiće.

    Jelena, kupila sam preko Interneta. Mislim da s ove gore stranice.
    Posljednje uređivanje od larmama : 14.01.2016. at 19:44

  24. #224
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Aj slikni
    Cekat cu utorak ujutro, kad ga napuni za srijedu (najtezi dan)

  25. #225
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Aj slikni
    Cekat cu utorak navecer, kad ga napuni za srijedu (najtezi dan)

  26. #226
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ugledala sam ovu torbu u narodnim - http://schoolbags.herlitz.eu/en/scho...terfly%20Power

    Starija ima Herlitz Flexi, ovo je čini se novi model. Super smo zadovoljni do sada, izgleda kao i prvog dana. Nikako ne preporučam manju jer u ovu joj aman taman sve stane, zapravo je na knap.

    Ima li možda tko tu Motion?

  27. #227
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,341

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Ugledala sam ovu torbu u narodnim - http://schoolbags.herlitz.eu/en/scho...terfly%20Power

    Starija ima Herlitz Flexi, ovo je čini se novi model. Super smo zadovoljni do sada, izgleda kao i prvog dana. Nikako ne preporučam manju jer u ovu joj aman taman sve stane, zapravo je na knap.

    Ima li možda tko tu Motion?
    Super izgleda torba, iako je moj mlađi ne bi htio jer nema bočne džepove za bocu vode. Bezvezarija, ali njemu je to važno.

  28. #228

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Stariji je prije dvije godino isto dobio flexi. Dosta je visok pa uopce nismo razmisljali o manjoj.
    mladji na jesen krece i on je prosjecne visine i mrsav i nema sanse da bi mogao nositi flexi. Preogromna je na njemu
    jutros sam mu u nn uzela herlitz sporti. Bit ce mu ok ali me strah kako cemo sve potrpat u nju

    Jelka pa meni se ova cini ok. Zapremnina joj je 18l. Flexi je 15-18 a nama u nju sve stane bez problema

  29. #229

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,757

    Početno

    I moj stariji je imao Herlitz Flexi i sve mu je stalo unutra. Mladjoj sam planirala uzeti manji model (Herlitz midi) jer je stvarno sitna, ova Flexi joj je ogromna...
    No, kad malo bolje razmislim, nisam sigurna hoce li joj sve stat unutra?

    Jel imao netko od vas taj MIDI model? Na to bi prvu godinu stavili kolica za povlačenje...

  30. #230

    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Ježdovec
    Postovi
    53

    Početno

    Moja V ima herlitz Midi i najnormalnije joj sve stane,sad ćemo mlađoj isto uzeti Midi.

  31. #231

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,262

    Početno

    moja Klara ima Herlitz Midi, i sve joj stane (2 razred). s tim da ona još ubaci ponešto što nema veze s knjigama .
    Franki smo sad isto uzeli Midi.

  32. #232

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    I ja namjeravam svom uzet isto herlitz midi, jer je on dosta sitan i mali, pa mu svaka druga stvarno izgleda ogromno na ledjima, ni ovu ne znam kak ce nosit

  33. #233
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,911

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    moja Klara ima Herlitz Midi, i sve joj stane (2 razred). s tim da ona još ubaci ponešto što nema veze s knjigama .
    Franki smo sad isto uzeli Midi.
    Moji obojica imaju midi. Sve stane, stariji jedan dan nosi pet predmeta plus užina, boca s vodom.

  34. #234

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,757

    Početno

    hvala, odluka donesena

  35. #235
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,575

    Početno

    gdje pogledati torbe za 5+ razred?

  36. #236
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,911

    Početno

    prije par tjedana kupili explore 2u1 u http://www.tamtam.com.hr/skolskiprib...l#.VrCcuPnhBD8
    bile su snižene za 200,00kn.
    Ruksak je predivan, uzeo je zikzak narančasti. Uživo je puno ljepši, srećom išli smo ogledati prvo u muller

  37. #237
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Da li se nekada negdje mogu naći Hamine Step by step torbe na akciji?
    u njihovom web shopu je sada 10% popusta, pa ne znam da li je to maksimum popusta što mogu očekivati ili mi se isplati čekati...

  38. #238
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj piplica prvotno napisa Vidi poruku
    Da li se nekada negdje mogu naći Hamine Step by step torbe na akciji?
    u njihovom web shopu je sada 10% popusta, pa ne znam da li je to maksimum popusta što mogu očekivati ili mi se isplati čekati...
    Muller ima trenutno nešto torbi na sniženju, čini mi se i Haminih, ali to vjerojatno ovisi od dućana do dućana.

  39. #239
    lala83 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    105

    Početno

    Evo i mi smo u potrazi za školskom torbom. Uzeli bi npr, Herlitz midi, ili nešto slično. vidim da ima sad sniženja nekih. ali zar ne bude i tamo negdje u 8 mjesecu akcija?
    I da li se možda više isplati kupiti u Sloveniji, mi bi se zapičili do Kopra.

  40. #240

    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Ježdovec
    Postovi
    53

    Početno

    U 8 mjesecu su torbe najskuplje,akcija taman pred polazak nema.
    Ja sam prošle godine u 3 mjesecu kupila kćeri herlitz midi torbu u nn za 330 kn,a ista ta torba je u 8 mjesecu bila 480 kn.

  41. #241
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Mi smo neki dan uzeli u NN Herlitz Midi za 290kn.

  42. #242
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,575

    Početno

    U muleru torbe i ruksaci na akciji - 15% do 26.3
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 04.03.2016. at 11:08

  43. #243
    lala83 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    105

    Početno

    Ma ostali su mi u sjecanju neku katalozi sa školskim priborom od prošlog ljeta pa sam mislila . A dobro onda cemo rješiti to u nn. Muller papirnicu nemamo u Puli, a u Rijeku idem tek krajem mjeseca. A i curka slavi veliki šesti za koji dan pa ce joj biti lijepi poklon

  44. #244

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,757

    Početno

    Samo neka vas ne zezne ista torba u NN i Mulleru - mi smo gledali isti model, identični (Herlitz midi) - u Mulleru je ni manje ni više nego 200 kn skuplji.
    Kupili smo naravno u Narodnim novinama i bas sam pitala zašto je tolika razlika u cijeni a ista torba: kaze teta da su NN glavni dobavljači (zastupnici) za Herlitz za Hrvatsku pa je stoga i cijena takva.

  45. #245
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Prošlo ljeto smo Lovri uzimali ruksak - Explore 2u1 ( http://www.tamtam.com.hr/skolskiprib...#.VtmA1-Y3m-09 ). U Mulleru je bio 500 kn. Dok sam čekala red na blagajni, jedna mama iz razreda me uputila na našu kvartovsku knjižaru. Srećom! Jer pola sata kasnije smo istu torbu kupili za 360 kn.
    Iako je ovo priča iz Splita, vjerujem da se može preslikati i na Zagreb i na druge gradove u kojima Muller posluje.

  46. #246

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    7

    Početno

    Kakve su torbe u Mulleru? mi sad krećemo u kupovinu lijepe školske torbice pa je svaka info dobrodošla

  47. #247
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Mi smo problem velikog ruksaka rijesili kupnjom Eastak Pinnacle ruksaka.
    Duplo je veci od obicnog Eastpak ruksaka, dosta je ok organiziran (nema bocne dzepove ali ima vise prednjih za maramice i slicno) i konacno joj je sve stalo, cak i vrecica sa opremom za tjelesni i Ikeina termo-torba za rucak.
    Patenti su cvrsti i djeluje kao da ce dugo trajati (koristila ga je zasad od veljace do 10.6.) i zadovoljna je.
    Ovdje kosta 90 eura , nisam taj model vidjela nijednom na snizenju ali isplati se.

  48. #248
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,341

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Samo neka vas ne zezne ista torba u NN i Mulleru - mi smo gledali isti model, identični (Herlitz midi) - u Mulleru je ni manje ni više nego 200 kn skuplji.
    Kupili smo naravno u Narodnim novinama i bas sam pitala zašto je tolika razlika u cijeni a ista torba: kaze teta da su NN glavni dobavljači (zastupnici) za Herlitz za Hrvatsku pa je stoga i cijena takva.
    Točno.

    Narodne novine i Nama u Ilici. (Tražila sam u Nami na Kvatriću koji nam je bliže, pa nema.)

  49. #249
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    A dodju li i u NN pernice (jedna puna i jedna prazna) i vrecica za tjelesni s torbom?
    Mi smo proslo proljece u Muelleru kupili Herlitzovu midi sa tim unutra i na snizenju je platili 360 kn
    Meni je to bila ok cijena
    I odem pogledati ovo proljece kad ono skoro ista torba duplo skuplja
    Nisu normalni! Kaze prodavacica pa to su novi modeli
    Posljednje uređivanje od Ginger : 26.07.2016. at 08:18

  50. #250
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    na web stranici narodnih novina imaju te komplete, i da najjeftiniji je 585kn, a ima i od 1300
    pravo mi budi kad nisam razmišljala proljetos o tome uopće

Stranica 5 od 9 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •