Dobro jutro. Pa zato ti kažem da se radi anketa da se ne bi kompliciralo, u mojem slučaju se samo jednom dogodilo da je to dogovoreno u kratkom roku i s malo poruka. U svim ostalim slučajevima poruke i ideje su išle u nebo.

Zato sam napisala za trčanje… nekome ovdje oko mene je nezamislivo da netko trči svaki dan prije, poslije posla, tolike kilometre vikendom (neke mame mi ne bi vjerojatno ni vjerovale da im kažem ) … kao što je nekome nezamislivo da netko misli da učiteljici treba torta, usisavač, mikrovalna, dizajnerska torba… različiti ljudi imaju različite ideje o životu . Ovdje u ovim krajevima je to rijetko “samo običan poklon”. To je prilika za zahvalu života.

Da, kod mene u grupu se šalje što se radilo u školi, kod oboje školaraca. Nalazi se u parkiću s tetama djece koja su završila vrtic prije par godina. Ako neko od te djece već školaraca sretne tetu iz vrtića, uslikaju se i stave fotku u grupu koju još imamo s tetama iako su vrtić završili prije 7 godina. Učiteljici koja je u mirovini se šalju fotke važnijih događanja, uciteljica šalje tisuću srca nazad. Ista ta učiteljica je prije slala gomile slika i videa u grupu kad su bili prvi razred, tjedno: dok uvježbavaju pjesmice, proslave rođendana i sl.

Nemaš pojma što propuštaš, a ti samo trčiš .

Naravno da ima roditelja koji samo izađu iz grupe. Ali grupe i dalje postoje .