Cathy prvotno napisa Dobije se bez repa? Ili ga ti moraš micati? Bez repa i bez ljuski.
Jadranka prvotno napisa Bez repa i bez ljuski. Super, hvala.
Cathy prvotno napisa Jel baš srdele kupuješ? Gledala sam, u Lidlu su mi ok izgledale. A imali su i papaline čini mi se. Da, srdele. čokolada prvotno napisa Zašto bi kupovali jadransku ribu zaleđenu? Jer nam se ne da do Kvatrića u ribarnicu. Ovdje su je na placu zatvorili.
Pravila foruma