Stranica 4 od 21 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 1020

Tema: Važno!!! Sjednica Sabora danas u 10:30

  1. #151
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Brojite i mene u forumašice s dijagnozom koje žele pomoći. Samo sad trenutno nemam ideje kako. Razmišljam što mogu učiniti - napisati nešto, neku priču o nama, Sunčici? Složiti prezentaciju (trebale bi mi vaše slike, fotografije djece?). Stupiti u kontakt s liječnicima u KBC Rijeci (ne liječim se više tamo ali nisu me zaboravili)

    pino svaka čast na idejama, imaš mail

  2. #152
    Ameli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    601

    Početno

    mislim da bi trebalo progovoriti u ime cura koje imaju problema kao ja. živim u maloj sredini gdje nažalost ljudi sve o svima znaju i to mi jako smeta jer sam rođena i odgojena u velikom gradu gdje su ljudi živjeli svoje živote. znam također i da neki ljudi koji me nikada nisu upoznali i ne znaju ništa o meni razglabaju o mom problemu, pričaju u stilu „znaš to ti je ona što ne može imati djecu“. ja sam po prirodi povučena osoba i oduvijek sam imala tremu kad je trebalo izlagati nešto pred nepoznatim ljudima. nikada nisam voljela privlačiti na sebe preveliku pažnju a sada sam ovdje nažalost obilježena. ne želim dalje privlačiti pažnju i stvarati materijala kako bi se i dalje o meni pričalo ili još gore da bi me se sažalijevalo, ja želim živjeti normalan život. mogu vam ponuditi svoju pomoć i usluge (znam engleski i dosta sam kreativna osoba) ali ne želim u javnost jer jednostavno nemam to u sebi. hvala svim curama koje su se angažirale u borbi protiv ovog groznog zakona.

  3. #153

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Ja bih mogla odnijeti info letak pacijenticama na SD još prije nego rodim ako ćemo ga imati u roku par dana (mogu sama isprintati kad bude sastavljen).

  4. #154
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    pino, naravno da sam za.

  5. #155
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    sve sto mogu iz Sarajeva, ja cu napraviti, ovo je i moja bitka.

  6. #156
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Evo imam novi "službeni" potpis.
    I jednu konkretnu idejicu, što mislite o ovome: http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...104438#2104438

  7. #157

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    citiram sa teleteksta :" Zakon o medicinski potpomognutoj oplodnji, kojim je ciljodrediti medicinsku praksu na tom području .Prijedlog je već izazvao reakcije oporbe koja traži da se oplodnja dopusti i izvanbraćnim parovima.
    Prema odredbama novog Zakona dijete začeto umjetnom oplodnjom imat će pravo nakon 18. godine doznati tko mu je biološki roditelj, nije dozvoljeno zamrzavanjezametaka već samo jajnih stanicaa brak je uvijet za umjetnu oplodnju.
    Eto laky odgovora na tvoje pitanje zamrzavat će se samo jajne stanice a na postupak čemo moarti donijeti vjenčani list .
    :? :? :? :? :?

  8. #158

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj klara prvotno napisa
    Evo imam novi "službeni" potpis.
    I jednu konkretnu idejicu, što mislite o ovome: http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...104438#2104438
    klara malena ti je medema . samo sa se nadovežem dali netko može poslati letke meni na kućnu adresu da podiejlim u svom domu zdravlja i kod svoje ginekologice.

  9. #159
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    pino, ja sam ZA. a propos posla. mene MPO borba koštala posla, ako želim naći novi ne mogu si dopustiti stalno javno iznošenje problema.

    a drugo, PISANJE priča, ako netko ne zna ili treba pomoć - TU SAM!

  10. #160
    Matovila avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Ne stizem bas citati sve postove, ali s vama sam htjela podijeliti i neke inicijative drugih udruga u saboru u svezi novog zakona


    Nazalost rijes je o losim inicijativama, pa prenosim mail koji mi je stigao jutros! Poludila sam

    Zaštitimo prava djece i obiteljske vrijednosti i u Zakonu o medicinskoj oplodnji!
    Uključite se u akciju "Pravo na mamu i tatu"!

    Akcija je jednostavna i zahtijeva 2 minute vašeg vremena.

    1. Kliknite na www.udruga-grozd.hr/pravonamamuitatu
    2. Napišite svoje ime i prezime, e-mail i kliknite 'pošalji'. Vaše će pismo istodobno dobiti svi najveći klubovi zastupnika u Hrvatskom saboru.

    ŠALJITE OVAJ EMAIL NA ŠTO VIŠE ADRESA!

    Svako dijete ima pravo i na majku i na oca te na sretno odrastanje. Prema svim istraživanjima i statistikama, veze u braku su u prosjeku stabilnije, trajnije i vjernije od onih u izvanbračnim i istospolnim zajednicama. Sva djeca imaju pravo odrastati unutar što stabilnije, trajnije i vjernije zajednice, ako je to ikako moguće. Uostalom, brak je i prema Obiteljskom zakonu preferirani oblik zajedništva.

    Želimo da političari poštuju spomenute činjenice i da o njima vode brigu prilikom donošenja svakog zakona koji se tiče obitelji, roditeljstva i djece. Trenutno je u tijeku donošenje Zakona o medicinskoj oplodnji. Neke stranke, no i pojedinci unutar HDZ-a, poput gospođe Jadranke Kosor, oštro su reagirale na prijedlog Zakona, želeći pravo na umjetnu oplodnju dati i izvanbračnim zajednicama i "ženama bez partnera". Na taj način ignoriraju prava i brigu za dobrobit djece.

    Bez obzira što inače mislimo o tom Zakonu u cjelini, potrebno je jasno i glasno reći svoje mišljenje bar o onim točkama Zakona za koje postoji šansa da budu promijenjene tijekom saborske rasprave. Šutnja o ovako važnim pitanjima za djecu i za položaj obitelji dovela bi nas do situacije u kojoj bi oni koji odlučuju sve više ignorirali mišljenje "tihe većine" i prava djece.

    Uključite se u akciju "Pravo na mamu i tatu"! Recimo glasno svoje mišljenje!

    Kroz našu posljednju akciju "Roditelji biraju" 6.300 građana uključilo se u borbu za roditeljska prava i obiteljske vrijednosti. Ta je akcija pokazala da dio društva koji shvaća važnost javnog zalaganja za obiteljske vrijednosti kontinuirano i nezaustavljivo raste.

    KLIKNITE NA GORNJU ADRESU, POTPIŠITE SE I OVAJ MAIL ŠALJITE DALJE!


    Ladislav Ilčić, prof.,
    predsjednik udruge Glas roditelja za djecu – GROZD


    Bas sam se uzrujala i planiram napisati jedan opsiran mail svim ljudima ciji su mailovi ostali zabiljezeni u tom silnom prosljedjivanju i sirenju ove idiotarije

    Nisam htjela otvarati novi topic s ovim, pa se nadam da moderatorice nece zamjeriti.

  11. #161
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    cure ako ja dobro shvaćam što piše na teletekstu, danas će raspravljati

  12. #162

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    joss shvatila si dobro , evo upravo su vijesti na prvom programu HRT-a i rekli su da se danas raspravlja o MPO-u .

  13. #163
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    još nismo dobili nikakvu informaciju, niti iz Sabora niti od strane naših forumašica koje kontaktiraju sabor.
    MPO je 4. točka na današnjem dnevnom redu, no naravno da nema garancije da će se o njoj raspravljati, mogu ju preskočiti kao i jučer.
    Ako danas krenu s raspravom sjedam u auto i jurim gore

  14. #164
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    po meni bi bilo dobro otvorit novi forum samo za ove ideje od pino
    ima ih besplatnih

    kaj velite na to?

  15. #165

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    mukica ja se slažem o tome da se otvori novi forum iskljućivo vezan za zakon .

  16. #166
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,005

    Početno

    Klara, super mi je ideja, pls šalji mi svoj mail.

    Vlatkapeno i Charlie, bila je akcija dijeljenja letaka koji su tiskani, to je bio jedan post od ivarice, letak se može downlowdati i isprintati, nalazi se tu gore stickan pod važno, koliko sam shvatila, više nema tiskanih primjeraka.

  17. #167
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Nisam uopce pomislila da bi netko na OVOM podforumu mogao ignorirati ovakvu jednu temu.

    S druge strane sam pak pomislila da na cijelom forumu sigurno ima ljudi koji nisu osobno ukljuceni u MPO pricu, ali da bi i unatoc tome mogli podrzati borbu protiv donosenja jednog takvog uzasnog zakona kao sto je ovaj...

    U ostalom, danas od nas 6 koji smo bili u Saboru mislim da samo ja jos mogu imati neke koristi ili bolje receno stete od donosenja ovog zakona, jer koliko sam shvatila ostalima zakon bas i ne mijenja njihovu situaciju...
    Potpisujem Auroru.Ovdje se sada raspravlja o "velikim" idejama kako organizirati ovu nasu borbu a od nas 6 jucer u Saboru bila je jedna cura koja uopce nije u ovoj prici ali nas podrzava, jedna kojoj su opcija samo prirodnjaci, jedna koja je barem privremeno izasla iz ove price, Aurora iz Rijeke po drugi put i MM i ja i to dan nakon punkcije uz prilicno jake bolove (a pogledajte u potpisu koliko mi je godina).Prvi korak bi trebao biti popunjavanje mjesta u Saboru na galeriji iako to nece puno promijeniti ishod glasanja ali moramo im pokazati svoje lice.Sve ostalo slijedi nakon toga.

  18. #168
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    taca
    moram nadodati kako je zastupnica onakojanambašnijedraga pogledavala prema nama i nekako sam dobila dojam da joj nije baš ugodno..

  19. #169
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    e pa baš bi i zbog nje otišla ponovo

  20. #170

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    darge moje ja bi vrlo rado išla u sabor no na moju žalost nemam kome ostaviti svog princa Jana-Renata da ga vodim sa sobom ne znam što bi bilo , mali je živahan . možda bi trebala i biti sa njim na saboru da gospoda zastupnici vide za što se mi borimo , možda da se izborimo za svoje mjesto za govornicom i da svaka od nas iznese svoju priču i pokaže slikice svojih mališana možda im se onda smekšaju njihova tvrda srca .

  21. #171
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    citam vas i svida mi se sto ste se konacno dovoljno naljutile i vidim da krece konstruktivno. ima dobrih ideja, a osnovno je da ne treba sutjeti i gundati nego poduzimati.

    muki me bocnula kako smo se mi onda organizirale prije cca5 godina, sreca, zvijezde su nam se tako poslozile ili sto, ali islo nas je.

    za ilustraciju cu samo spomenuti kako sam upoznala Gost01 na jednom od nasih prvih sastanaka, dosla je, pruzila nam ruke svima na upoznavanje i prije nego je sjela je rekla "cure, ja cu raditi sve sto treba samo nikada necu stati pred tv kamere". - mislim da ne trebam naglasavati tko je osoba koju najvise vidate pred kamerama u vezi mpo tematike

    a prije nego se ona ohrabrila, ja sam bila ta koja je odradivala medije, ja koja sam koju godinu ranije isto izjavila da nikako necu pred kamere. prvi put me dobila tadasnja predsjednica rode koja mi je rekla, odi onim novinarima dati izjavu za radio; i tako dok sam ja davala izjavu "za radio", gledala sam u kameru koju je covjek imao na ramenu... i poslje se gledala na dnevniku.

    htjedoh reci, nikome nije bilo lako, sve smo odradivale nesto sto smo rekle da nikad necemo ali je ipak prevagnulo ono "ako mi necemo - tko ce?"

    otvarajte za svaku pojedinu ideju novi topic, tako da bude preglednije, javljajte se, svaka ima nesto sto moze napraviti u okvuru svojih mogucnosti. pino je dala odlicne organizacijske ideje. SVAKA od vas moze pridonjeti na neki nacin.

    i moze se, moze se srusiti ovaj prijedlog ili zakon kada bude donesen, ali tko ce ga rusiti ako ne vi koje ste zainteresirane za njega???

  22. #172

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    343

    Početno

    Dobro jel jesmo danas na rasporedu u Saboru? :?

  23. #173
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    malo prije je Ingrid A. spomenula MPO, a "glavni" (Jarnjak, ako se ne varam) je rekao da se "o tome bude pripovedalo popodne"

  24. #174

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa
    Prvi korak bi trebao biti popunjavanje mjesta u Saboru na galeriji iako to nece puno promijeniti ishod glasanja ali moramo im pokazati svoje lice.
    Tako je! To je sada apsolutni prioritet. Danas ce se, upravo su to rekli i u Saboru na raspravi koja je u tijeku, nasa tocka o MPO naci na dnevnom redu poslije podne.

    Citiraj thaia28 prvotno napisa
    moram nadodati kako je zastupnica onakojanambašnijedraga pogledavala prema nama i nekako sam dobila dojam da joj nije baš ugodno..
    I ja sam stekla dojam da saborski zastupnici nisu bas navikli na "publiku", zato ponavljam to je nesto sto moze izazvati efekt!

    Ali pitam se tko ce danas od nas biti tamo? Ja imam mozda jos 10-ak minuta da odlucim hocu li i danas krenuti put Zagreba. Cijelo prije podne se dvoumim oko toga. A dvoumim se zato sto mi je muka od saborskih rasprava, zato sto se unaprijed zna da ce zakon proci u svom najgorem obliku i zato sto 5 ljudi na galeriji ne znaci nista. O volji koja me je zbog svega toga nakon dva promasena odlaska napustila da i ne govorim...

  25. #175
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Pa i ja stalno pogledavam ovu temu da vidim jel se danas ide, ali necu gore sama sjediti i zvati MM-a da dode s posla kao jucer da visimo gore kao 2 goluba na grani.

  26. #176
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    ako će biti rasprave dolazimo Ksena i ja sigurno

    Aurora, zna da bi voljela biti na raspravi, ali stvarno nema smisla da opet potežeš iz Rijeke da bi možda po treći put to bilo uzalud. U mislima si s nama, a ako želiš ja te nazovem iz sabornice da slušaš "on-line"

  27. #177
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    danas bi trebalo biti popodne... iako je tako bilo receno i za jucer. ali navodno su se neki zastupnici jucer pobunili zbog promijene dnevnog reda pa ga danas nece mijenjati a MPO je danas 4.tocka na dnevnom redu.

  28. #178
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    ja bih jako htjela biti gore, ali imam dva problema
    1. nisam se prijavila kad su trazeni podaci (zakasnila, i mislila da ce to biti dok ja budem na GO)
    2. na bolovanju sam od jucer jer P. ima streptokok

    hvala svim curama, a i NJM koji se trude, hvala od , u ime sve onih koje ce se ovaj zakon direktno ticati

  29. #179
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    još uvijek je u tijeku 2. točka, a trebala bi sada pauza. Znaju reći prije pauze s kojom točkom dnevnog reda počinju nakon pauze.

  30. #180

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    272

    Početno

    Nažalost nisu ništa rekli koja točka je na redu poslije pauze

  31. #181

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    Evo maloprije sam došla doma bila sam malim u šetnji i po pudingić , taman stigla na onu izjavu kakao je borba protiv droge puno bitnija od Mpo-a .
    Sada sma stavrno spremna srediti svom manikena i otići u sabor da im pokažem za što se borimo . Možda da im pošaljemo svoje priće sa slićicama naših mališana na službeni e- mail . Uh baš sam se zapalila a šta mogu ja sam za akciju .
    PS upravo je završio prenos iz sabora .
    Drage moje borimo se do kraja ne odustajmo mi to možemo , borimo se za naše pravo pravo na majčinstvo .

  32. #182
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    Pauza do 15:30, nakon pauze počinju s 3. točkom.

  33. #183

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    272

    Početno

    ja bih isto nakon ovih njihovih izjava najrađe otišla tamo al nažalost iz mog kraja niko neide a ja neznam put do sabora

  34. #184
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Zna li se koja je 3. tocka i moze li se ocekivati dulja rasprava, jer nema smisla da se nacrtamo tamo u 16i30 ako ce se zadrzati na 3.?
    Thaia28, poslala sam ti mail.

  35. #185

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    343

    Početno

    Znam da kasno palim...ali ima li ikakve sanse da se sada prijavim za dolazak na sjednicu?

  36. #186
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    aj probaj nazvati Ksenu (imam njezin broj, šaljem na PP), pa nek ona nazove Thaia28 , možda ima šanse jer imamo po priči neku tetu u Saboru koja te može "naknadno" prijaviti....


    K.

  37. #187
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    ja to isto pokušavam saznat... za mm-a

  38. #188

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    ja neću moći ali zato sam se bacila na drugi plan , moarm to malo razraditi
    iam veze sa otvaranjem novog foruma .

  39. #189
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    točka 3 je PRIJEDLOG KANDIDATA ZA IZBOR ČLANOVA DRŽAVNOG SUDBENOG VIJEĆA - predlagatelj Odbor za pravosuđe

    taca, hvala

  40. #190
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    a propos dodavanja na listu - tu bi trebalo kontaktirati naše moderatorice/rode (Ivarica, Mukica) da u ime Rode pošalju dopis sa novim članovima; potrebo ne navesti ime, prezime, jmbg i broj osobne

  41. #191
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    ne=je

  42. #192

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    oprostite ne želim biti nametljiva i dosadna ali možda bi bilo dobro da se nađemo na jednoj radnoj kavici i o svemu ovom raspravimo , da se dogovorimo kako ćemo ići dalje , ja ću još malo povući neke svoje veze oko svega ovog.

  43. #193

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Kako sada stvari stoje ja danas necu ici u Zagreb, a dogadjanja u Saboru cu svakako pratiti on-line preko Interneta.

    nela., ti si iz Zagreba? Ako jesi, do Trga Bana Jelacica sigurn znas doci. E, pa tamo onda bilo koga pitas za pravac prema Trgu sv. Marka i mislim da bi ga bez problema morala naci. A kad dodjes na Markov trg Sabor ne mozes promasiti. U slucaju pak da bi htjela ici autom cilj ti je doci na Ilicu, slijediti putokaz prema Gornjem gradu i parkirati u garazi Tuskanac za koju takodjer imas putokaz. Od garaze do Markovog trga je manje od 5 min pjesice, pitas nekog samo da te usmjeri...

    Jedino ako nisi prethodno prijavljena na listu bi mozda mogao biti problem, kojeg je opet uz malo srece mozda moguce rijesiti na licu mjesta kao jucer...

  44. #194

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Vlatkapeno i Charlie, bila je akcija dijeljenja letaka koji su tiskani, to je bio jedan post od ivarice, letak se može downlowdati i isprintati, nalazi se tu gore stickan pod važno, koliko sam shvatila, više nema tiskanih primjeraka.[/quote]

    Znam za te letke, već sam ih i podijelila; ono moje gore odnosilo se na informativni letak kakav predlaže Pino da bi se što više MPO pacijenata (koji možda ne prate forume) upoznalo s prijedlogom novog zakona i što sami za sebe mogu učiniti po tom pitanju (angažirati se ...)

  45. #195

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj thaia28 prvotno napisa
    a propos dodavanja na listu - tu bi trebalo kontaktirati naše moderatorice/rode (Ivarica, Mukica) da u ime Rode pošalju dopis sa novim članovima; potrebo ne navesti ime, prezime, jmbg i broj osobne
    Zapravo bi to trebao napraviti netko ovlasten iz udruge BETA, jer iz RODE koliko sam shvatila ovaj tjedan nema tko.

    Dovoljno je napraviti sluzbeni dopis iz udruge s prije spomenutim podacima i poslati ga faxom u Sabor.

  46. #196
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    upravo sam na tel. sa gospođom iz Ureda za odnose s javnošću Sabora koja kaže da možemo polako gore, da DSV neće dugo trajati.

  47. #197

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Nego, ima li ovdje uopce nekog iz BETE tko bi jedan takav sluzbeni dopis sada mogao sastaviti i poslati faxom u Sabor?

  48. #198

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    343

    Početno

    Zvala tetu u Sabor, stavila me na listu ali sumlja da cu moci uci. Kao ako zelim riskirati da me ne puste neka dodem.

  49. #199

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    Ja jesam ćlanica udruge ali nisma ovlaštena za istupanje u ime udruge .
    Na javnom forumu udruge Beta ništa se ne piše o zakonu a niti sjednicama .
    Sve je na vama drage moje rodice vi ste naj aktivnije u tom pogledu .
    Podržavam vas i dalje i stojim na usluzi.

  50. #200
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    eto, krećemo i danas gore. cure, vidimo se

Stranica 4 od 21 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •