Pokazuje rezultate 1 do 50 od 50

Tema: VISOKA BETA HCG

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    2

    Početno

    bok!
    danas sam trudna 4+4,moja beta iznosi 756 ...nema gestacijske vrečice na ultrazvuku..jel to malo previsoka beta za 4 tjedan? hvalaa

  2. #2
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj nadia77 prvotno napisa Vidi poruku
    bok!
    danas sam trudna 4+4,moja beta iznosi 756 ...nema gestacijske vrečice na ultrazvuku..jel to malo previsoka beta za 4 tjedan? hvalaa
    nije, pogledaj ovaj link:
    http://classic-web.archive.org/web/2...=Single&dpo=18

    pa ćeš vidjeti da od 3816 trudnoća, upravo taj 18. dan nakon ovulacije odnosno trudnoće 4+4 sveukupno 1023 žene jesu imale betu između 708-1254, dakle sasvim si u nekom prosjeku s tom betom, ali da ništa ne vidi!? ja sam imala 4+3 betu od 732 IU/L i iznijela sam zdravu, jednoplodnu trudnoću koja je od početka bila samo jednoplodna.

    Kad ćeš ići opet na uzv? Što si dogovorila s liječnikom?

  3. #3
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj nadia77 prvotno napisa Vidi poruku
    bok!
    danas sam trudna 4+4,moja beta iznosi 756 ...nema gestacijske vrečice na ultrazvuku..jel to malo previsoka beta za 4 tjedan? hvalaa
    Prema mom dr idealna beta 14 dpo je oko 200 (po cemu je tvoja idealna i super poduplana), a na uzv se nesto vidi tek na bete iznad 1000-1500 (i to dobrom uzv).
    Moja je na 4+5 bila 2900, isto uredna, jednoplodna trudnoca.

    By the way 4+4 je 5-ti tjedan trudnoce
    Sretno i ne brini!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •