kod nas se npr hrana nikada ne baca, u najgorem slučaju ide psima. sokove ne kupujemo, samo mlijeko, a obzirom da ga samo ja povremeno pijem pitanje koliko ćemo i to.

u glasu istre prije dva vikenda je upravo bio veliki članak o kupovini namirnica u italiji... baš razmišljam o tome, makar za ulje, deterdžent, tunu, kavu, nutellu.... jel' netko probao ići vani kupovati ili našao da je vani jeftinije? u GI su tvrdili da jedan paket npr Lavazza kava za moku od 250 g košta kod nas koliko i 4 takva paketa preko :/ još je toga bilo ali ovo mi je jedino ostalo upečaćeno u glavi.

banalan primjer, AS za bebu koju smo kupili je u RI bila 1600 kn, a u SLO smo je platili 1100 kn i još ćemo dobiti povrat poreza.