Citiraj Ana i mamino zlato prvotno napisa
Mislim da ćemo i otići. Kažu da se isplati kupovati ove osnovne namirnice, tipa pašta i maslinovo ulje, pogotovo ako je njihova marka, a ne baš Barila iako je i njoj cijena manja.
KAUFLAND - ima zaista svakakve jeftine tjestenine, ja kupujem špagete skroz ok kvalitete za 1,99 kn (mislim da su baš sada na akciji), narančasti omot, kada dođem doma mogu napisati točno koji su... (Barilu ne kupujem već dugo, bezobrazno je skupa!!)

LIDL - djevičansko maslinovo ulje, 1 litra, cca 30-ak kuna, i za to ću javiti točno kako se zove proizvođač - popodne