-
Kao Alisa u zemlji cuda
Mozda je bila tema, ali nisam je nasla.
Nakon poroda prvo sam mislila da je problem u zrcalima u apartmanu. Bila sam si prevelika. Ono kao da sam pojela od gljive koju je Alisi dala velika gusenica. Onda je dosao i mm i on mi je prevelik. Kako sam gledala samo Juliana u bolnici, mislila sam da je to zbog toga. Ali nakon povratka kuce, kad su nam dosli nakon tjedan dana roditelji i nasa necakinja od 5 godina i ona mi je bila prevelika. Jos uvijek nemam taj stari osjecaj normalne velicine. Imali ste takva iskustva?
Citala sam po pricama sa poroda da su mame koje imaju 2 ili 3 djece, starije uvijek gledali kao puno veci, ali meni su svi veliki.
Ima jos neko?
*
ako sam promasila temu, slobodno zatvorite je.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma