-
Proizvodi s reklame?
Znate onaj tv shop i sl...naravno da znate ispiru nam mozak 20 minuta dnevno....e sad, davno je mama tu i tamo znala nešto iskušat lai uglavnom gluposti za koje smo i sami znali da neće valjat, ali valjda je zbilja u nadi spas......
e sad me zanima oni lonci što ih onaj tip reklamira ....kao jakooo dobri, teški, super......i to sve za 39 kuna mejsečno..vcijena snižena 5 ooo kuna...hmm :/ ..........zanima me da li ima itko ovjde ili da pozna nekog da je kupio te lonce i da li imalo valjaju....baš me zanima??
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma