Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: gdje napraviti hormonalni profil

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    744

    Početno gdje napraviti hormonalni profil

    Dobila sam uputnicu privatnog gin, kaže mi da su u privatnim labosima nalazi hormona jako skupi, a da se uz uputnicu primarnog ginekologa u bolnicama jako dugo čeka nalaz. Napisala mi je Fsh, Lh, prl, Sl testosteron i androstendion (koja riječ!)
    Koliko je to 'jako skupo' i koji privatni labosi ih rade?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Ne znam za privatno, ali ja sam to u Vž bolnici obavila odmah, nema nikakvog čekanja, nalaz gotov isti dan. Jedino se TSH tu dulje čeka, pa sam to napravila u Varaždinskim toplicama, isto u jedan dan, bez čekanja.

  3. #3
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    U Petrovoj bez naručivanja (endokrinološki laboratorij), ujutro od 7 do 9. Ako imaš dopunsko, ne plaćaš ništa, ako nemaš, ne znam, vjerojatno neka manja cifra.
    U privatnim su labosima ženski spolni po 120 kn, a muški čak i više.
    FSH, LH i PRL su brzo gotovi, no androstendion i testosteron se čekaju oko mjesec dana jer ih šalju na Rebro.
    Moraš ih vaditi 3. do 5. dan ciklusa.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •