Stranica 12 od 80 PrviPrvi ... 210111213142262 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 3963

Tema: preporuke i kritike proizvoda u supermarketima

  1. #551
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Hukneš na njega pa ako poludi - valja.

    Alternativno pustiš tihomira ...

  2. #552

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Zar je moguće da je sve dobro iz Lidla već nabrojano, ili su svi zaboravili na ovu temu, a ja sam baš počela šopingirati tamo, pa mi fale vaši komentari...

  3. #553
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Meni jako fale potato wedges, nema ih više.

  4. #554

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    759

    Početno

    Kupila sam štramplice za cca 16 kn i sve najbolje štramplice koje imamo su nam iz Lidla. Daske za rezanje od bambusa 6 kom na stalku za 35 kn. Sjeckalica za hranu 88 kn.
    Mekane samt hlače za svoju curicu 50 kn.
    Sviđa mi se ponuda povrća mada malo hrane tamo kupim. Ubodemo kakav slatkiš na akciji i obavezno pločice sa sezamom i medom. Instant kava Sunga mi je super, Choko Nusa namaz sa lješnjakom isto jeftin, a ukusan.
    U tehničku robu kupljenu u Lidlu se još do sada nismo razočarali.

  5. #555
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Kupila prošli tjedan pistu za autiće. Na sniženju dođe 249 kn. Pista je na struju i ogromna. Vidjela sam danas na Sveticam da ima još par komada.

  6. #556
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,350

    Početno

    Moram si otići po nove zalihe čaja od koprive i čaja od komorača...

    Moram pogledati ima li daikona (zadnji put nije bilo), kupiti ulje, kupiti klincima cvebe u čokoladi i žitne pahuljice, a mm je rekao da bi volio bocu Irish Cream likera (oko Nove godine bilo je na sniženju za tridesetak kuna 0,7 l - kupili za dar, ali ne i za sebe).

    Kupili smo i fino NE PREKISELO kiselo zelje. Ne mogu se sjetiti ničeg više posebnog, a bedasto mi je nabrajati uobičajeni špeceraj.

  7. #557
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,647

    Početno

    Poslala mm-a danas po nastavak za usisavač. Za 25 kn. Može se uvući u najsitnije rupice.

  8. #558
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Ja sam probala ricottu iz Lidla i stvarno mi je jako dobra, ali se ne sjećam koliko košta u drugim dućanima.

  9. #559
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Poslala mm-a danas po nastavak za usisavač. Za 25 kn. Može se uvući u najsitnije rupice.
    Obrati pažnju da je dobar samo za prašinu. Probao sam izvlačiti pijesak i sitan šljunak pomoću tog čuda i onda sam imao problema šljunak vaditi van iz tog priključka.

  10. #560
    cinderella avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    329

    Početno

    što mislite o ovom eksternom disku? jeftiniji je nego u dućanima s takvom opremom (ako sam dobro informirana).

  11. #561
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Probali smo jutros knedle od šljiva, bile nedavno na sniženju (10 kn/kg). Punjenje prefino, tijesto potpuno razočarenje, živa guma.

  12. #562
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Imat će i detektor za plin za 150 kuna, tko zna valja li
    Obratite paznju da je to detektor plina a ne ugljicnog monoksida (CO), dakle detektira curenje plina sto je potpuno beskorisno jer je plin u HR parfumiran tako da ako curi i sami cete osjetiti smrad doticnog.
    Puno opasniji je CO a doticna spravica ga ne detektira

  13. #563

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Lovely place called home
    Postovi
    398

    Početno

    zadovoljna:

    imaju najfinije kroasane (svježe pečeni, zapakirani po 2 komada)
    dragi voli njigove mr. choc slatkiše (tipa snickers i twix) i razne fine keksiće
    znaju imat fino povrće i voće
    zgodne likovno i druge kreativne materijale
    ukusni grčki snack - pločica od meda sa sezamom
    povoljne kondome (12kom za 25kn) Mondo Classic

    a nekvalitetnu robu generalno ne kupujem nigdje, nit bi uzela da mi daju i za besplatno - tako da nemam neugodnih iskustava iz Lidla.

  14. #564
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,408

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Probali smo jutros knedle od šljiva, bile nedavno na sniženju (10 kn/kg). Punjenje prefino, tijesto potpuno razočarenje, živa guma.
    I ja sam ih kupila nedavno prvi put. Ali meni su ispale skroz dobre, tijesto je bilo fino. Jedino ih ja nisam kuhala po uputama (ne znam ni koliko se kuhaju po uputama) nego po osjećaju.

  15. #565
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    U Lidlu mi se sviđaju praline punjene višnjom i nekim alkoholom (tipa Griotte), često bude na akciji. Evo, danas - subotnja akcija 5,99 za bombonjeru s 15 bombona .

  16. #566

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    552

    Početno

    Citiraj Dream prvotno napisa Vidi poruku
    U Lidlu mi se sviđaju praline punjene višnjom i nekim alkoholom (tipa Griotte), često bude na akciji. Evo, danas - subotnja akcija 5,99 za bombonjeru s 15 bombona .
    mi ih kupili danas a super su mi i njihove čok.napolitanke, preeeefino

  17. #567
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Malo šale a propos kondoma (nama s potpomognute najljući neprijatelji, ha ha) - vrijede li uopće što po toj cijeni, odnosno pucaju li?

  18. #568
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    mene zanim kam je nestao tost sa maslacem-ako me nepce nevara-onaj koji se sada prodaje nije isti!
    i kupih danas neki špek 39 kn kila-ali je preeeeeslan.sada ga jedem i umirem.

  19. #569

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Toast je isti , mi nismo primjetili razliku....
    Možda je bio stariji datum ?

  20. #570
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa Vidi poruku
    mene zanim kam je nestao tost sa maslacem-ako me nepce nevara-onaj koji se sada prodaje nije isti!
    Imaju oni tost i s maslacem i bez njega u vrlo sličnom pakiranju. Možda si zabunom uzela ovaj drugi?

  21. #571
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,647

    Početno

    Nekakav Deluxe Shortbread, vjerojatno je bio u kratkotrajnoj ponudi, ali nakon što sam ga probala sam obišla još tri Lidla da ga ponovno pronađem. I kupila zadnje tri kutije, i to u Velikoj Gorici.
    Prefino.

  22. #572

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Mi kupili u Lidlu na Vukovarskoj, termo hlačice za curice za 40 kn. Meni jako lijepe i čini mi se kvalitetne, jedino su malo uži model, pa su mojoj curki nažalost samo za ovu zimu, osim ako uspijemo skinuti pelenu. Kupili i majcu od flisa, oprali i nije se izmucala 30-tak kn. Imaju i zaštitne ograde za stepenice. Kupili smo i onu choko musa (ono ko nutela) ili kako se već zove, meni nevalja, ali zato nougat pillovs su zakon.

  23. #573
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    jel tko pogledao piđamice od frotira?
    kakve su?

  24. #574

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Ja sam ih gledala, ali nažalost nisam mogla naći broj, sve je bilo razbacano i raspareno. Ljudi to navlaće i razvlaće, izvade iz najlona i pobacaju. Ono kaj sam vidla izgleda relativno ok.

  25. #575
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    planirala sam jutros otić ali mm kasnio na posa pa mi uzeo auto.
    joj kako sam još ljuta.
    i sad ne znam da li da idem s autobusom, niti da li ću ih naći još.

  26. #576
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Planiramo u četvrtak po onaj štapni mikser, Silvercrest. Kakva su vam iskustva s tom markom?

  27. #577
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj AnneMary prvotno napisa Vidi poruku
    jel tko pogledao piđamice od frotira?
    kakve su?
    Mi kupili, super zadovoljni, oprane su već par puta

  28. #578
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    Citiraj XENA prvotno napisa Vidi poruku
    Mi kupili, super zadovoljni, oprane su već par puta

    i ja sam uzela!
    samo mi se ne sviđa šta nemaju oko ruku i nogu onu gumu, a model za dečka je imao.
    ne kužim zašto jedne imaju a druge ne! bez veze!

  29. #579

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Malo šale a propos kondoma (nama s potpomognute najljući neprijatelji, ha ha) - vrijede li uopće što po toj cijeni, odnosno pucaju li?
    kondomi su skroz dobri...ne pucaju

  30. #580
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Meni isto pitanje palo na pamet što se tiće kondoma, he he. A ako ne pucaju u mojoj su košarici sigurno sljedeći put! ( MM se jedino brine da im neće proći rok trajanja he,he)

  31. #581
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Bila u Lidlu neki dan ,imali su hlaćice za curice po 30 kn. Ful isplativo!

  32. #582

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Da li se u Lidlu bez problema mogu vratiti "neprehrambeni artikli " , konkretno pidžamica, kupljeni na akciji , da se dobi novac nazad ili se mora uzeti nešto drugo ?

  33. #583

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    70

    Početno

    za povrat robe u lidlu, moraš u zamjenu neke drugo uzrti, ne mora biti isto ali u visini vraćenog artikla

    mi inaće dosta stvari uzimamo u lidlu, do sad jedino toster nije bil dobar ali me naživciral toliko da je završil us meću a ne u povratu....
    imamo pekač kruha, odvijače, lampice za kuhinju, police za ured sam uzela, printer-kopirka-skener-fax isto za ured ( u upotrebi već dvije godine non stop i funkcionira), dosta čičkeraja kaj treba za ured, plahte su im super, obleka isto tak, obuća i nije baš neka kvaliteta, hrana za mice suha i za pesa suha i mokra, pa svi oni keksići i nagradice za pesa su puno jeftinije, tabletice za perilicu suđa, zamjena za calgon, mozzarela i zrnati sir, povrće i voće je obićno jeftinije nego drugdi, vino obavezno, kiseli krastavci freshona, smrznuti špinat u listovima, smrznuti losos, uglavnom dosta toga, prehranu koju ne poznajete isplati se probati ponekad jer je vrlo dobra, a masa proizvođača je naša samo pod njihovim logom, a ne ko naše tvrtke a zemlja porijekla xy, treba čitati deklaracije
    jedina zamjerka, moja, je mlijeko koje ne mogu kupiti kod njih, jer meni i philos i meggle i milerbona i dukat imaju isti nedostatak - imaju mi miris ko da su pokvareni a bome ponekad i okus...ali nekom to ne smeta
    hebote sad izgleda ko da promoviram lidl, ali dosta u njemu kupujemo jer nam je blizu

  34. #584
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Ja sam u Lidlu prije mjesec dana vratila buce i dobila sam novac natrag.

  35. #585
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,243

    Početno

    Citiraj klody prvotno napisa Vidi poruku
    jedina zamjerka, moja, je mlijeko koje ne mogu kupiti kod njih, jer meni i philos i meggle i milerbona i dukat imaju isti nedostatak - imaju mi miris ko da su pokvareni a bome ponekad i okus...ali nekom to ne smeta
    hebote sad izgleda ko da promoviram lidl, ali dosta u njemu kupujemo jer nam je blizu
    ja inače ne idem u Lidl, ali vezano za mlijeko, mene je jako iznenadilo Milbona 3,5 ili 3,6% mm koje mi je bilo jako ukusno. ja inače pijem 0.9 ili 1,5 (zbregov) i sva masnija mi imaju grozan miris i okus, a ova Milbona mi je baš dobro sjela. To valjda ide u kategoriju "o ukusima se ne raspravlja"

  36. #586

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    309

    Početno

    Isto mislim da se roba može vratiti uz povrat novca.

  37. #587
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ako vratis robu, mozes ili uzeti nesto drugo ili traziti novce natrag.

  38. #588

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    70

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    Milbona mi je baš dobro sjela. To valjda ide u kategoriju "o ukusima se ne raspravlja"
    to je istina, meni neka mlijeka uopće ne odgovaraju okusom, dok su drugima sasvim dobra, sve je stvar navike na jedan okus, to je bila samo moja osobna zamjerka

    eto baš jučer kupila donji veš, tj mudante, grudnjake ne mogu jer imaju samo do 85c a ja trebam 90c.....heh

  39. #589
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Zna li itko kakve su plaće radnicima u Lidlu?

  40. #590

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    70

    Početno

    jedna moja frendica iz škole radi tamo, i u odnosu na druge plaće u dućanima (radim u knjigovodstvu) imaju solidnu plaću, tj veće su. oko 3000 pa nadalje, bar njezina

  41. #591
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    potpis na mlijeko iz Lidla, prvo nakon puta godina koje mi je zamirisalo po mlijeku, već sam zaboravila taj miris. ugodno iznenađenje

    moj favorit u zadnje vrijeme su artičoke u staklenki. prefineee. 12 kuna

  42. #592
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li itko kakve su plaće radnicima u Lidlu?
    ne znam kolike su im plaće, ali sam čitala nedavno da su dobili povišicu da se namiri harač

  43. #593

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    70

    Početno

    koja je to lupost, veće plaće veći posebni porez......

  44. #594
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li itko kakve su plaće radnicima u Lidlu?
    Znam samo da su bolje nego radnicima u Konzumu.

  45. #595
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Za Lidl sam i čula da su im neloše plaće, sad ste mi potvrdile to. A znate li možda za Plodine?

  46. #596

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Lidl ima oko 4000 , 2 slobodna dana tjedno , al je presing veliki , jako je malo radne snage.
    Plodine kako gdje , uglavnom katastrofa , voditelj odjela u Vodicama oko 2800 , ljeti nema slobodnih ,
    zimi jednom tjedno , ljeti se ostaje prekovremeno neplaćeno

  47. #597
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa Vidi poruku
    potpis na mlijeko iz Lidla, prvo nakon puta godina koje mi je zamirisalo po mlijeku, već sam zaboravila taj miris. ugodno iznenađenje
    Od tog mlijeka radim jogurt: mrkli mrak

  48. #598
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,989

    Početno

    Moram pohvaliti blagajnice/ke u Lidlu (Oranice), vrlo susretljivi i ljubazni, takvu brzinu naplate nisam baš nigdje dosad susrela, nema šanse da se i po najvećoj gužvi čeka, očitavanje artikala je tako brzo da ne stižem uopće potrpati u torbu ili košaru, a nakon blagajne nema produženog pulta (valjda da se spori kupci ne zadržavaju). I svaki put mi pomognu stavljati stvari u plac-torbu, da brže budem gotova (Nadam se samo da ih nisu bičevali dok su to postigli).
    Kad to usporedim s Konzumom i beskonačnim čekanjem u redovima...

  49. #599
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj dalmatinka prvotno napisa Vidi poruku
    Lidl ima oko 4000 , 2 slobodna dana tjedno , al je presing veliki , jako je malo radne snage.
    Plodine kako gdje , uglavnom katastrofa , voditelj odjela u Vodicama oko 2800 , ljeti nema slobodnih ,
    zimi jednom tjedno , ljeti se ostaje prekovremeno neplaćeno
    Fala ti

  50. #600
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ajde cure, kod ima još nekakvu informaciju o plaćama u Plodinama, dobro bi mi došlo..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •