Stranica 67 od 80 PrviPrvi ... 1757656667686977 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,301 do 3,350 od 3963

Tema: preporuke i kritike proizvoda u supermarketima

  1. #3301
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Svugdje piše da je kupovina dopuštena u količinama za kućanstvo. Mislim da puna kolica Milke nisu za jedno kućanstvo.

  2. #3302
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    A možda ti ljudi imaju OPK?

  3. #3303
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo sam doživjela u Kozmu u utorak navečer su se djelatnice na sav glas dogovarale što će si spremiti za sutra jer je sutra "Kozmo srijeda" ?
    eh, sad znam zašto u četvrtak ujutro u mulleru nije bilo niti jednog jedinog paketa vlažnih maramica

  4. #3304
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku

    I jesu li u mulleru produžili akciju?
    naravno da nisu

  5. #3305
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj ani4 prvotno napisa Vidi poruku
    Jucer pricala sa frendicom koja radi u Mulleru i kaze da im se nikad nije desila ovakva situacija; skladiste im je prazno! Da su dobili nesto malo robe kojom su napunili police i kad se to prodalo vise nema nista. I da nemaju pojima u cemi je stvar, jednostavno im nisu poslali robu.
    Znači da su gadovi ovi na vrhu...

  6. #3306
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    Naravno. Pa kaj sirote prodavačice imaju s tim, osim što stalno moraju odgovarati na pitanja ljutitih kupaca.
    to što prodavačica u Kozmu sebi iuzme max 2 maskare, uopće me ne brine. Niej to tip dućana za masovnu kupovinu i preprodaju. To se odnosi uglavnom na prehrambene artikle i one za kućanstvo. Puna koica milke sigurno ne uzme prodavačica u Mulleru nego netko tko na tome želi zaraditi.

  7. #3307
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Puna koica milke sigurno ne uzme prodavačica u Mulleru nego netko tko na tome želi zaraditi.
    A i ovi u Mulleru (i drugdje) na to zažmire, jer je i njima u interesu da ih prodaju. Toliko o količinama za kućanstvo.

  8. #3308
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ma dajte, kakve količine za kućanstvo?
    Osobno sam se uvjerila da su ljudi vukli ona narančasta kolica krcata kao da će sutra sudnji dan. Moj muž nije mogao vjerovati kad je vidio tu euforiju. Ja sam kupila dva Ariela, dva omekšivaća i jednu kutiju tableta za suđericu. Nas je u kućanstvu troje i ova količina će mi sigurno izdržati mjesec-dva. Zaista ne znam što bi s deset kutija tableta, a ne znam ni gdje bi to sve pospremila?!?
    Činjenica je da se Muller uopće nije pripremio na ovu akciju. Nikako. Prozvoda očigledno nije bilo dovoljno. Prodavačice su ljudima pružale krive, neistinite informacije...loše, sve u svemu jako loše.
    Što se tiče prodavačica koje za sebe sklanjaju proizvode s policama dan prije akcije; ni mene nije briga za maskare, nije u tome bit. Ali me je itekako briga za detergente, omekšivaće, maramice za bebe, toaletni papir, boje za kosu, uloške... a znalo mi se desiti da ciljano dođem po to i nađem sve poharano. Kozmo je imao prije popust od čak 40% srijedom i ušteda je bila znatna, ali šta mi to vrijedi ako nema onoga što trebam?
    Posljednje uređivanje od Tanči : 26.04.2013. at 09:06

  9. #3309
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    istina.

    Ja sam kupila jednu kutiju tableta za suđericu, a u Mulleru sam prije toga uzalud bila 5 puta (meni je usput, kada se vraćam s posla, ne bih sigurno toliko puta išla).
    I to će mi trajati skoro 3 mjeseca (uključujem ju jednom dnevno i stavljam pola tablete). Niti ja ne znam gdje bih držala sve te kutije). I kupila sam možda 20tak milki - i to sada djeci doziram pomalo.

  10. #3310
    njokica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    245

    Početno

    Evo u Mülleru u Rijeci su trebali od 31.3. dijeliti nove knjižice s kuponima iz programa Moja beba, ali do jučer ih nisu dobili i niti ne znaju kada će doći, već sam valjda 5 puta pitala...

  11. #3311
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj njokica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo u Mülleru u Rijeci su trebali od 31.3. dijeliti nove knjižice s kuponima iz programa Moja beba, ali do jučer ih nisu dobili i niti ne znaju kada će doći, već sam valjda 5 puta pitala...
    meni je danas prodavačica rekla od 1.5.

  12. #3312
    njokica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa Vidi poruku
    meni je danas prodavačica rekla od 1.5.
    A dobro, ali da im mjesec dana treba za takvo nešto... hvala bogu nije neka tako jako važna stvar, ali ja sam nestrpljiva

  13. #3313

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa dobro, a da li je zakonom dopišteno da trgovci kupe robu u Lidlu i onda je prodaju po višestruko većoj cijeni?
    Ja sam baš nedavno na Dolcu na onom odjelu sa sirom vidjela Grana padano sir (ribani) iz Lidla po cijeni od 25 kuna!
    Da , dozvoljeno je.U Lidlu ( ili bilo gdje drugo ) kupiš nešto , dobiješ R1 račun i ako imaš trgovinu to možeš prodavati po 1000 puta većoj cijeni ,
    ako ima netko tko će to toliko platiti.

  14. #3314
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    sve sam više razočarana lidlom,
    lažu i varaju na svakom koraku.
    wc papir koji sam kupila prije dva tjedna za 23,99
    sada je na akciji kao sa 24,99 na 23,99
    jučer gledam salata kristalka sa 8 kn, akcija 6 kn,
    a do sada je glavica bila 5 kn po komadu.

  15. #3315
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    sve sam više razočarana lidlom,
    lažu i varaju na svakom koraku.
    wc papir koji sam kupila prije dva tjedna za 23,99
    sada je na akciji kao sa 24,99 na 23,99
    jučer gledam salata kristalka sa 8 kn, akcija 6 kn,
    a do sada je glavica bila 5 kn po komadu.
    Ja sam u Mercatoru plaćala glavicu salate 9,99 kn/komad, tako da je ovo jeftino.

  16. #3316
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Sta je najgore,ne radi Lidl samo tako....

  17. #3317
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    salata je u zadnjih par tjedana jako poskupila, ne kužim zašto

  18. #3318
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno

    po koliko su bile milke u mileru? u kauflandu su sad po 5,55 kn, ja sam obrstila od svake vrste po komad

  19. #3319
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Cini mi se 4,99 kn.

  20. #3320
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,001

    Početno

    Mene zanima kako je prastari u sredini najčešće truli krumpir u Konzumskoj godini dana poskupio s 14.99 na 29.99

  21. #3321
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Samo da kazem da su sutra pa do srijede U Plodinama set rucnika od 6(veci) I 7(manji) komada po 50kn!

  22. #3322
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Voće i povrće je postalo preskupo! Zapravo, HRANA je postala preskupa. Gledam te kataloge s akcijama... U svakoj trgovini ima 16 vrsta keksa, čokolada, raznih instant gluposti... Žalosno.

  23. #3323
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno

    da mišekica, to sam ja baš neki dan rekla u katalozima same gluposti snižene, keksići, gumeni bonboni... ja srećom s posla i na posao prolazim pored konzuma, lidla, bille i spara, a ni kaufland mi nije predaleko pa u svakom kupim samo ono s akcije, prije provjerim na poslu na njihovim stranicama gdje i što pazarim
    Posljednje uređivanje od rayna : 28.04.2013. at 20:27

  24. #3324
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Imaš neku dobru lokaciju. Nama nije blizu ništa što volimo, osim Lidla.

  25. #3325
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj rayna prvotno napisa Vidi poruku
    da mišekica, to sam ja baš neki dan rekla u katalozima same gluposti snižene, keksići, gumeni bonboni... ja srećom s posla i na posao prolazim pored konzuma, lidla, bille i spara, a ni kaufland mi nije predaleko pa u svakom kupim samo ono s akcije, prije provjerim na poslu na njihovim stranicama gdje i što pazarim
    Meni su blizu, Billa, Konzum, Lidl, Plodine, Interspar i Kaufland pa isto kupujem ciljano.
    Samo u prolazu stanem.

  26. #3326
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Cijene koje su prije bile redovne, sad su cijene na akciji...ali meni su još uvijek neke stvari (većina) povoljnija u Lidlu, nego primjerice u Mercatoru ili u Konzumu. Konzum je prestrašan...!

  27. #3327
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno

    mi smo negdje blizu cathy, čini mi se
    da, i mercator mi je usput, ali gotovo nikad ne ulazim, preskupo je to za mene

  28. #3328
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,575

    Početno

    Ne znam da li pitam na pravom mjestu ali svejedno: vi koje ste kupovale u Lidlu njihove kompletice gace+potkosulje za djecu,ima li jos negdje tako kvalitetnog donjeg rublja? Nisam vec dugo uspjela tamo kupiti a nista sto sam drugdje kupila nije ovome ni blizu. Ovo se vec godinu i pol pere 2x tjedno i nigdje rupice, oparanog poruba ili isprane slike, ovi drugi nakon tri pranja izgledaju losije

  29. #3329
    crnka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    626

    Početno

    Ja isto imam te gaćice+potkošulje iz lidla, a još potkošulje kupujemo u C&A, i to one što su pakirane po 2 komada ( tamno plave, bijele ili na prugice s gusarom ) ove sa slikom su oprane milijun puta, nijedna nije čak ni ispucala ( btw, imam jednu majicu iz adidasa s sličnom vrstom naljepnice, sva se ostrugala ), a gaćice još kupim isto u C&A, one pakirane po 7 komada ( oko 70 kn )

  30. #3330
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    za sve koji nisu ulovili Milke u Mulleru - od četvrka će biti snižene one od 300 g - na 15 kn

  31. #3331
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj rayna prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo negdje blizu cathy, čini mi se
    da, i mercator mi je usput, ali gotovo nikad ne ulazim, preskupo je to za mene


    Ja u Mercatoru kupujem subotom sa 10% popusta, tako da mi se isplati.
    I to ciljano, određene artikle.

  32. #3332
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    za sve koji nisu ulovili Milke u Mulleru - od četvrka će biti snižene one od 300 g - na 15 kn
    super!

  33. #3333

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku


    Ja u Mercatoru kupujem subotom sa 10% popusta, tako da mi se isplati.
    I to ciljano, određene artikle.
    Također.

    Mercator je nekad bio skup.
    Sad bome ima mnogo artikala koji su jeftiniji od npr. Kauflanda (koji je meni inače totalno ne-dobar dućan, ne znam zašto imam averziju prema njemu :/ ).

    Osim tog popusta subotom, skupljam i bodove, sad budem ih uskoro imala dosta za 500 kn besplatne kupovine

    Njihove robne marke su isto ok.

    Stvari koje su skupe u Mercatoru, ne kupujem tamo.

  34. #3334
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam da li pitam na pravom mjestu ali svejedno: vi koje ste kupovale u Lidlu njihove kompletice gace+potkosulje za djecu,ima li jos negdje tako kvalitetnog donjeg rublja? Nisam vec dugo uspjela tamo kupiti a nista sto sam drugdje kupila nije ovome ni blizu. Ovo se vec godinu i pol pere 2x tjedno i nigdje rupice, oparanog poruba ili isprane slike, ovi drugi nakon tri pranja izgledaju losije
    Zar nije jako nedavno bilo toga u Lidlu? Ako jest, uvijek ostane po nekim Lidlovima...

  35. #3335
    mona avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    711

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam da li pitam na pravom mjestu ali svejedno: vi koje ste kupovale u Lidlu njihove kompletice gace+potkosulje za djecu,ima li jos negdje tako kvalitetnog donjeg rublja? Nisam vec dugo uspjela tamo kupiti a nista sto sam drugdje kupila nije ovome ni blizu. Ovo se vec godinu i pol pere 2x tjedno i nigdje rupice, oparanog poruba ili isprane slike, ovi drugi nakon tri pranja izgledaju losije
    nije baš ista cijena ali ja sam prezadovoljna s marks & spencer vešom.i čarapama
    kako mojima dupenca baš ne rastu,samo se izduže, nose mi ih jako,jako dugo pa mi se zapravo i isplati kupiti kod njih
    i njihove piđame su mi super ali za to mi je žao dati lovu.tog imam nasljeđenog od tuđe djece

  36. #3336
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,575

    Početno

    Citiraj crnka84 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja isto imam te gaćice+potkošulje iz lidla, a još potkošulje kupujemo u C&A, i to one što su pakirane po 2 komada ( tamno plave, bijele ili na prugice s gusarom ) ove sa slikom su oprane milijun puta, nijedna nije čak ni ispucala ( btw, imam jednu majicu iz adidasa s sličnom vrstom naljepnice, sva se ostrugala ), a gaćice još kupim isto u C&A, one pakirane po 7 komada ( oko 70 kn )
    Ja sam isto probala sa C&A i nisam zadovoljna - gacice (neki 7-pack) se elastika pocela parati - a nema ih ni tri mjeseca, potkosulje su se smanjile i sad su kratke ko i ove iz Lidla a dva broja vece.

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Zar nije jako nedavno bilo toga u Lidlu? Ako jest, uvijek ostane po nekim Lidlovima...
    Da? Hvala, budem danas pronjuskala

    Citiraj mona prvotno napisa Vidi poruku
    nije baš ista cijena ali ja sam prezadovoljna s marks & spencer vešom.i čarapama
    kako mojima dupenca baš ne rastu,samo se izduže, nose mi ih jako,jako dugo pa mi se zapravo i isplati kupiti kod njih
    i njihove piđame su mi super ali za to mi je žao dati lovu.tog imam nasljeđenog od tuđe djece
    Tamo kupujem sebi, i u stvari ove basic stvari su povoljne no za klince nisam gledala. Mozda probam koji komad, hvala

  37. #3337
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Kaufland, prosli vikend - jogurt Vindija Freska Dijeta (jagoda), snizen na odjelu na 3,48 Kn/komad. Na kasi - 3,99 Kn/komad.
    Uzmem, platim, odem na info-pult i informiram ih da naplacuju 51 lipu vise po komadu.
    Pita me da li zelim vratiti, odgovaram ne - ali zelim cijenu koja je istaknuta ispod proizvoda. Zove sluzbenicu da provjeri cijenu u frizideru. Provjerava i potvrdjuje cijenu koju sam rekla. Sluzbenik s info-pulta informira sluzbenicu kod frizidera da sto prije promijeni cijenu na onu koju imaju u kasi 3,99 Kn (iako uopce nije bilo puno komada, i ostalo je samo 10-ak jogurta od jagode u frizideru, a bila je nedjelja, ne vjerujem da su vec imali novu dostavu). Nista, vrati mi novce (kupila sam ih dosta komada jer ovdje takve ne mogu naci da mi se svidjaju), i to je to.

    Ako im prodje da ne primijetis.... :/

  38. #3338
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    eLLY, to svi stalno rade. Ja sam pocela u glavi zbrajati i onda kad dodjem na blagajnu, odmah znam da li me muljaju ili ne. Nedavno je u Liidlu bio snizen nekakav maslac, uglavnom, 5 kn manje je kostao nego inace. Na blagajni puna cijena. Ja sam dobila svoje pare natrag, al ne znam za ostale, oni to svi rade u stilu ako prodje prodje.

  39. #3339

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    eLLY, to svi stalno rade. Ja sam pocela u glavi zbrajati i onda kad dodjem na blagajnu, odmah znam da li me muljaju ili ne. Nedavno je u Liidlu bio snizen nekakav maslac, uglavnom, 5 kn manje je kostao nego inace. Na blagajni puna cijena. Ja sam dobila svoje pare natrag, al ne znam za ostale, oni to svi rade u stilu ako prodje prodje.
    divno. zato se meni račun učini većim. a budući da je popis toliko velik, ne stignem svaki artikl provjeriti. app.

  40. #3340
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Ma da, Nena - ja sam uzela samo (hrpu ) tih jogurta, pa sam znala kolika je cijena. Ali ako kupujes vise toga, tko bi to sve pratio.... :/

  41. #3341
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ja sve ispratim. Racuni su mi uglavnom izmedju 200 i 300 kn, toliko mogu napamet zbrajati. A kako uglavnom idem sama u ducan, onda me nitko ne ometa u racunu. Vjerujte mi, od 5 odlazaka u ducan, 2 puta mi vracaju pare. Maksimalno su mi vratili 10 kn, za 2 maslaca, vec prije spomennuta.

  42. #3342
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sve ispratim. Racuni su mi uglavnom izmedju 200 i 300 kn, toliko mogu napamet zbrajati.
    Ja se nikako ne mogu koncentrirati na zbrajanje u dućanu.
    Zbrajaš u lipu?

  43. #3343
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Ja ne zbrajam, nego pamtim pojedinačne cijene, na kraju njih prekontroliram i ako nisu ok, žalim se.
    Najviše me smeta onaj dio nakon toga kada kažu da to ide trgovcu iz đepa.
    Zadnji puta cijena soka nije odgovarala onoj na polici i računu, morala sam sa šeficom do police i dečki su tamo slagali robu.
    Njezin komentar kada je ustanovila da sam u pravu je bio "dečki ovo ide iz vašeg đepa", ja sam samo uspjela promrmljati da mi je žao.
    Bilo je možda razlika 6 kuna, ali bilo mi je glupo ostaviti.
    Ali nije uredu, niti njezin komentar niti politika firme.

  44. #3344

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    Ja ne zbrajam, nego pamtim pojedinačne cijene, na kraju njih prekontroliram i ako nisu ok, žalim se.
    I ja ovako.
    Ako je to tako da podmiruju iz svog džepa, stvarno je bezobzirno

  45. #3345
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    e to i mene izbaci iz cipela, a jednom mi se dogodilo da je prodavačica iz džepa izvukla 5 kuna, kolika je bila razlika
    okrenula sam se i otišla

  46. #3346
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,243

    Početno

    baš ću pitat brata, on radi u jednom velikom dućanu

  47. #3347
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Čista emocionalna ucjena. Ak uzmeš lovu od djelatnika, osjećaš se ko zadnje smeće, a ak ne uzmeš, onda su oni uzeli tebi.
    I ko da tu bude pametan?

  48. #3348
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ja isto otprilike racunam, a uglavnom idem u superkonzum i tamo uzmem skener i sama skeniram robu. Tako odmah vidim koliko sto kosta i koliko sam potrosila.

  49. #3349
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ne pamtim u lipu nego zaokruzim, cifra na kraju ne odgovara za maks jednu kunu.
    I znam da cu sad zvucati bezobzirno i svakako, al ja trazim da mi vrate, pa makar iz dzepa, iako se meni to nikad nije dogodilo. Uglavnom komentiraju kako "cijena nije prosla na blagajni". Helou, krse zakon, jer na proizvodu pise jedna cijena, a na blagajni druga i sad bih ja trebala samilosno klimati s uvazavanjem njihove blagajne na kojoj kakti cijena nije prosla. Necu.

  50. #3350

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerujte mi, od 5 odlazaka u ducan, 2 puta mi vracaju pare. Maksimalno su mi vratili 10 kn, za 2 maslaca, vec prije spomennuta.
    koja statistika
    a sto bude krivo ? Ja nikad ne pratim racun. Sad si mi dala misliti.
    Posljednje uređivanje od larmama : 30.04.2013. at 20:58

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •