ivana_5 prvotno napisa
Ja jucer kupila one lasagne , 1 kg 19,99 kn .... i odlicne su... ne ulazim u to koliko su zdrave ali za nabrzaka nesto napraviti odlicne i jeftine.... ni sama ih ne bi bolje napravila
Inace u zadnje vrijeme u lidlu kupujem sve osim dezića i kozmetike i svaki put se sokiram kako sam jeftino prosla.... danas idem po knedle 1 kg 19,99 kn ..... taman desert poslije ručka