Ma to je sve super. A torpediranje udalj mi je poznato, vjerojatno bebi ostane zraka u crijevima, ne podrigne dovoljno ili tako nešto, pa katapultira pod tlakom.![]()
Događalo nam se to iako ne baš svakodnevno.
Ma to je sve super. A torpediranje udalj mi je poznato, vjerojatno bebi ostane zraka u crijevima, ne podrigne dovoljno ili tako nešto, pa katapultira pod tlakom.![]()
Događalo nam se to iako ne baš svakodnevno.