Stranica 4 od 13 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 621

Tema: POTPOMOGNUTA U AUSTRIJI

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    53

    Početno

    I ja vam želim sretan put i uspješan postupak. UZV-ovi vam izgledaju vrlo obećavajuće i stvarno se nadam da će Shutz još jednom biti uspješan ( blizanci svakoj pa ste mirne !!! ).
    Zajedno ste u Beču i ne zaboravite uživati.. Beč je prekrasan, malo razledavanje, malo shoping, dobitni transfer i kući pjevajući..
    Svakako se javljate s novostima.

  2. #2
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    jelenikć, marians, znate da vas pratim! cure,

  3. #3
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    Citiraj ivica_k prvotno napisa
    jelenikć, marians, znate da vas pratim! cure,
    Potpisujem! Cure, mislimo na vas i neka vam je sa srećom!
    Javite se...

    DinciP Tako mi je žao zbog tebe jer se sve to nekako naopačke dogodilo...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    53

    Početno

    Curke, curke!!! Navijamo za vas!!!

    rijecanka, ja sam se totalno skulirala šta se tiče toga. Šteta izgubljenog vremena, ali očito nije bilo suđeno. Čak mi je dobro došlo da malo stanem na loptu, smanjim doživljaj i prihvatim da će biti, kad će biti. Naravno to ne znači odmor u postupcima; čak sam i pomalo ovisna o folikulometrijama, pikicama i slično

    Nadam se da si ti super. Jel uglavnom miruješ ili... Biti trudna s blizancima je vjerujem nešto stvarno posebno..

  5. #5
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    Bog cure!! Evo ja sam nova,inace sam na forumu MiB,mislim da sam ja tamo jedina koja ce uskoro na konzultacije u Bec...Idem u kliniku Kinderwunchzentrum klinik.Dali je itko bio u toj klinici i dali itko zna sto o toj klinici...Cula sam se sa sestrom preko telefona i maila,skupila sam sve nalaze,od 8 mj.skupljam...zadnje sam 2 mj. cekala kariotip i tu je bilo problema,imam neki kromosomski poremecaj,pa ce mi trebati kontrola zametka neka PGD metoda...Inace ceka se 4-6 tjedana...A to mi je prihvatljivo...Doktorica mi se javila da se moraju konzultiraju sa timom iz Bratislave u vezi tog PGD,pa da ce mi javiti kad da dodjem...Sto me jako zacudilo dr.mi je odvaratila mail na hrv. Ona je dr.Pekic..Posto stvarno neman koga pitati u vezi beca,tako da samo gledam gdje cu sto naci na rodinom forumu...kakav ste to apartman nasle,ako mi mozete napisati jer ja i mm smo mislili poci u hotel...Hvala unaprijed :?

  6. #6
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    jelenikić, marians, vjerujem da su vaše punkcije iza vas, ali nam se ne javljate jer nemate pristup netu...stoga, šaljem puno~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za tulum u labu, uspješan transfer i naravno veliku betu za dva tjedna! :D

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28

    Početno

    Bok svima, nova sam na forumu.
    Upravo sam se vratila iz Beca sa postupka u klinici Adebar.
    Pozdrav drustvu iz Beca - Jelenkic i Marians jedva cekam da se javite.
    Zelim vam sretan povratak doma sutra.
    :D

  8. #8
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    simbi,~~~~~~~~~~~~~~da nam baš ti budeš prva slijedeća trudnica iz Adebara!
    ajde nam malo opiši kako je protekao vaš postupak, kolike mrvice su ti vraćene i koji dan? kada vadiš betu? vidiš da sam znatiželjna

  9. #9
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    I ja sam joj to napisala na pp,bas me zanima sve,tako se nadam da ce napisati...Hoce li pisati tu ili imate poseban topic gdje pisete svoja iskustva...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28

    Početno

    Ivica_K hvala!!!! Nadam se da ćemo sve tri iz ove ture Beča uspjeti i dodatno uljepšati Adebar statistike :D. Postupak mi je do sada super, bez ikakvih problema evo pišem detalje.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28

    Početno

    Dakle, evo ukratko kronologije svega vezano uz Beč. Inače, kod nas je problem u lošem spermiogramu, kod mene sve ok.
    Prvi kontakt bio je mail poruka u Adebar početkom listopada i odgovor smo čekali nešto manje od 2 tjedna. Dobra vijest je bila da ukoliko napravimo sve tražene pretrage (brisevi + krvne pretrage za mene i MM) možemo u postupak u studenom. Dobili smo termin za konzultacije u roku od tjedan dana (konzultacije su 120 eura)
    Nakon što smo napravili sve testove, prvi šok je da sam bila pozitivna na ureaplazmu. Vec smo mislili da ništa od brzog postupka, no dr. Schutz nam je prepisao Dioksciklin 200 mg 5 dana i poslao protokol s kojim trebam krenuti negdje 1-3 dan ciklusa - trebalo mu je javiti telefonski kada je prvi dan ciklusa.
    Protokol je krenuo 13.11. (drugi dan ciklusa) s 3A Gonala uz Femibion tablete 1 dnevno (uzimala sam naš centrum maternu) i Aprednislon 1/1-0-1 (pošto nisam našla Aprednislon uzimala sam decortin 5 - može i deksametazon).
    Prvi ultrazvuk sam radila u Zagrebu 6 dan stimulacije i bilo je 8 folikula (desno 11,11,10,10mm; lijevo 11;11;11;10mm). Javljam dr. Schutzu stanje i dalje protokol ide 2A Gonala + 1A Cetrotide (Orgalutran originalno, no dr. potvrdio da je Cetrotide isto) ujutro i 1A Menopura navečer.
    8 dan stimulacije je ultrazvuk u Beču: stanje je bilo 6 folikula veličine 13,6 mm (naravno da sam bila razočarana zbog -2 folikula no nije ih bilo).
    Ista terapija nastavlja se još 2 dana i u nedjelju uvečer u točno zadano vrijeme piknula sam Choragon 2A (on ide u bedro za razliku od svega prije!) i to je bilo "to" do punkcije. U utorak ujutro je bila punkcija u kratkotrajnoj anesteziji i ispunktirano mi je 5 js. Punkcija je bila super, ništa me nije boljelo nakon buđenja, štoviše MM me odveo u SCS (shooping centar) i na ručak, i nakon toga krenuli smo put Zagreba. Dogovor s doktorom je bio nazvati drugo jutro da vidimo što je bilo u laboratoriju. Ujutro sam doznala da su se oplodile 2 js - e to mi je stvarno bio šok - obzirom da mi je u prošla 2 postupka % oplođenih js bio bolji, a i Beč sam izabrala zbog opcije smrzavanja embrija i IMSI metode. Na kraju nismo koristili niti jedno niti drugo
    U petak su mi vrećene 2 mrvice (obje u super stanju, dr. rekao ocjena A). Nakon punkcije Aprednisolon (decortin 5) se povećava na 2-0-2, uvodi se Duphaston i Estrofem, uzima se Doxycyklin 200 mg zbog punkcije, i Utrogestan 2-0-2. Nakon ETa u petak, u ponedjeljak ujutro tream uzeti 1A Decapeptyla 0,1 mg. Od danas se doza decortina postepeno smanjuje sve ostalo ostaje to TTa. Beta je 14 dana od punkcije tj. 11 dana od ETa. Naravno, ja neću moći čekati toliko pa sam nabavila preko interneta testiće na trudnoću osjetljivosti na 20 hcg-a tako da ću sigurno krenuti već od 7-8 dana (kupila 50 testića i znam da je rano, no tako ja smirujem živce....)...Evo, nadam se da nisam ništa bitno zaboravila

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28

    Početno

    zaboravih napomenuti da sam dio lijekova kupovala tu u Zagrebu (ljekarna Filipović), dio u Brežicama (Cetrotide) jer je razlika u cijeni drastična!

  13. #13
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    hvala na opširnim i korisnim informacijama. znaš li zašto niste radili imsi metodu? mi smo bili na kozultacijama u listopadu (u postupak bi iza nove godine), i naglasili da je baš imsi razlog zašto smo došli u adebar
    koliko ste platili postupak, da li 2100 eur koliko je ranije bilo, ili 2400-2500 eur koliko su nama rekli? poslat ću ti pp u vezi cetrotide

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28

    Početno

    dr. je odmah rekao da će ovisno o trenutnom spermiogramu odlučiti da li će ići na IMSI ili ne. Mi smo bili sigurni da će trebati i iznenadili smo se kada nam je rečeno da nije bilo potrebno. Postupak smo platili 2.500 eura (i nama je bilo komunicirano u mailu da je 2.100 ali očito su digli cijene). Uz IMSI metodu je 3.100 eura

  15. #15
    jelenkić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Ludbreg
    Postovi
    355

    Početno

    Eto mene povratnice iz Beča. Sve je prošlo u savršenom redu, prošli ponedjeljak je bila punkcija, od 12 folikula punktirano je 8 jajnih stanica, 6 je bilo oplođeno, nažalost jedan nije uspio izdržati do petka kad je bio transfer. Transferirane su nam dvije blastice, a troje je zamrznuto. Dr.veli da su se jako lijepo razvijale. Rađena nam je metoda IMSI zbog jako loše morfologije sjemena. Inače, povisili su cijene tako da smo mi platili ukupno 3.100,00 eura (ICSI s anestezijom 2.500,00 + 600 IMSI).
    Marians je bila s nama, ali ona će se javiti kad joj proradi internet.
    Sad laganini, više mirujem u krevetu, pritisak je velik i brzo se umaram, betu radim u ponedjeljak.
    Razglednica je poslana!

  16. #16
    jelenkić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Ludbreg
    Postovi
    355

    Početno

    Simbi, veliki pozdrav i puno sreće! A zajedničku sliku ti proslijedim na mail, javi mi se na pp!

  17. #17
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    jelenkić

    još lijepa beta i bolje ne može! :D

  18. #18
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    jelenkić, Marians i Simby

    Šaljem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za ogromne beturine!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    54

    Početno

    Napokon mi je proradia internet.
    Ukratko, od 12 folikula dobiveno 9 jajnih stanica. Dan nakon punkcije saznala sam da se oplodilo njih 5, ali na dan transfera imali smo njih 3, dvije su propale, odnosno prestale su se razvijati. Dvije smo vratili, a jednu blasticu dali zamrznuti.
    Shutz nam nije radio IMSI već ICSI.

  20. #20
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    cure , jaaaako sam uzbuđena zbog vas...sve mi to miriši na nove bečke trudnice

    ja ću biti slobodna javiti vam se radi kontakta za smještaj u beču, kad nam bude aktualno

  21. #21
    jelenkić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Ludbreg
    Postovi
    355

    Početno

    Draga ivica_k samo se ti nama slobodno obrati, mi smo bile jako zadovoljne našim smještajem, nije predaleko od klinike i odlična je povezanost tramvaja s centrom! A sad još preživjet do ponedjeljka...

  22. #22
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Citiraj jelenkić prvotno napisa
    Eto mene povratnice iz Beča. Sve je prošlo u savršenom redu, prošli ponedjeljak je bila punkcija, od 12 folikula punktirano je 8 jajnih stanica, 6 je bilo oplođeno, nažalost jedan nije uspio izdržati do petka kad je bio transfer. Transferirane su nam dvije blastice, a troje je zamrznuto. Dr.veli da su se jako lijepo razvijale. Rađena nam je metoda IMSI zbog jako loše morfologije sjemena. Inače, povisili su cijene tako da smo mi platili ukupno 3.100,00 eura (ICSI s anestezijom 2.500,00 + 600 IMSI).
    Marians je bila s nama, ali ona će se javiti kad joj proradi internet.
    Sad laganini, više mirujem u krevetu, pritisak je velik i brzo se umaram, betu radim u ponedjeljak.
    Razglednica je poslana!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~da je to to!

  23. #23
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    Cure hvala vam na informacijama,nadam se da ce vam uspijeti..Sretno od srca...Zelim vam velike bete za Bozic...Ma i prije ali da za Bozic gladite svoje trbuhe...

  24. #24
    jelenkić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Ludbreg
    Postovi
    355

    Početno

    cure moje, ja sam izgleda dobila hiperstimulaciju. trbuh mi je ogroman, užasno bolan i napet, jedva da odem na wc, slabina, mučnina. u ponedjeljak radim betu, nadam se da su ovi bolovi posljedica rasta bete.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28

    Početno

    Draga Jelenkic, ako je hiperstimulacija moras sto vise mirovati i piti puno vode. Znam jer je moja prijateljica imala. Kada izvadis betu, bilo bi dobro da odes na kontrolu kod nekog MPO ginica da te imaju pod kontrolom. Dobra stvar je da cure koje dobiju hiperstimulaciju najcesce ostvare trudnocu u tom pokuaju. Dakle, neka bude velika beta, a sve ostalo ce proci :D Ja cu betu vaditi u utorak.

  26. #26
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    jelenkić,~~~~~~~~~~~~~~za sutra! da se hs čim prije povuče, a beta raste i raste :D

  27. #27
    jelenkić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Ludbreg
    Postovi
    355

    Početno

    Dr. Schutz rocks! Trudna sam! Beta 179,4!!!!!!!!!! Hs je jos tu, trbušina mi je narasla za 16 cm, ali neka, sve će mama preživjet!

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    54

    Početno

    drage cure i ja sam trudna, beta 226,6 i to 10 dpt! Izgleda da je klinika Adebar za nas bila pun pogodak!

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28

    Početno

    Jelenkić i Marians čestitam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

  30. #30
    jelenkić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Ludbreg
    Postovi
    355

    Početno

    Simby, navijamo za tvoju betu sutra!!!!

  31. #31
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    jelenkić, marians, presretna sam zbog vas! :D :D :D
    simby, ti si slijedeća~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za sutra!

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    54

    Početno

    Simby, vjerujemo da ćeš nam se i ti sutra pridružiti sa svojom visokom betom!

  33. #33
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,904

    Početno

    :D :D :D

    Čestitam trudnicama i želim mirnu, dosadnu, školsku trudnoću 8)

  34. #34
    slavonka2 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Sv. Nedelja
    Postovi
    509

    Početno



    DRAGA JELENKIĆ čestitke od srca kao i svim ostalim trudnicama...

    Veselimo se nas troje, i :D :D :D :D :D :D od sreće....

    Svim čekalicama puno, puno sreće da i njihove bete budu velike...

  35. #35
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Citiraj jelenkić prvotno napisa
    Dr. Schutz rocks! Trudna sam! Beta 179,4!!!!!!!!!! Hs je jos tu, trbušina mi je narasla za 16 cm, ali neka, sve će mama preživjet!
    :D :D :D :D čestitam i molim te pazi na HS :D :D :D

    čestitke svim dr Schutz trudnicama!!!

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    53

    Početno

    Jelenkić i Marians!!! Svaka čast, čestitam od srca!!!
    Sad uživajte i čuvajte svoje bebice ( još ćemo vidjeti koliko ih čuvate )

    :D :D :D :D
    Radujem se zbog vas

  37. #37
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj DinciP prvotno napisa
    Jelenkić i Marians!!! Svaka čast, čestitam od srca!!!
    Sad uživajte i čuvajte svoje bebice ( još ćemo vidjeti koliko ih čuvate )

    :D :D :D :D
    Radujem se zbog vas
    :D :D :D (šveram se )

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28

    Početno

    curke, nažalost javljam da je moja beta 0! Moja sreća čeka neko drugo vrijeme .
    Jelenkić i Marians želim vam najljepše trudničke dane!

  39. #39
    jelenkić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Ludbreg
    Postovi
    355

    Početno

    Žao mi je,draga Simby, taman se ponadala da smo sve tri uspjele!
    Biti će, samo nemoj gubiti nadu!

  40. #40
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    Marians, jelenkić

    Cure, čestitam !!! :D :D Tako sam sretna da ste uspjele i da više nisam jedina bečka trudnica...čuvajte se i pazite!

    Simby Žao mi je

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    54

    Početno

    Draga Simby, jako mi je žao. Drži se, vjerujem da će vam se vaša upornost ubrzo isplatiti i da će sreća zakucati i na vaša vrata

    Riječanka 77, zahvaljujem ti se što si nam preporučila odličnu kliniku i predivnog dr. Shutza. Za tebe i tvoje bebice

  42. #42
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Simby žao mi je
    Marians i Jelenkić super :D :D

  43. #43
    jelenkić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Ludbreg
    Postovi
    355

    Početno

    Bila sam danas na ultrazvuku zbog hs i veliki smo 4 mm!!! Imam i slikicu!!!
    Jedino kaj me brine jest reakcija mog ginekologa na hs, veli on da imam dosta tekućine u trbuhu, da mi je na jednom jajniku cista veličine jabuke, a drugi da je isto povećan ali da nema razloga za paniku, neka pijem aspirin i što manje tekućine te naravno mirujem. A dobro znam da ostale cure s tim problemom piju što više tekućine, a s obzirom na količinu tekućine u trbuhu i stanju jajnika, ja mislim da sam kandidat za jednu dobru infuzijicu jer neznam koliko bum još ovak zdržala. poslala sam maloprije mail Schutzu, nadam se da će on biti pametniji.

  44. #44
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj Simby prvotno napisa
    curke, nažalost javljam da je moja beta 0! Moja sreća čeka neko drugo vrijeme .
    žao mi je što nije uspjelo ovaj put

    jelenkić, dr. schutz će sigurno znati kako postupiti~~~~~~~~~~~~za brz oporavak i želim ti urednu i bezbrižnu trudnoću!

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28

    Početno

    hvala drage moje ako ništa drugo barem smo poslali "slatku" razglednicu našem dragom ministru

  46. #46
    Biene avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    485

    Početno

    Marians i jelenkić čestitam :D :D
    Simby žao mi je

  47. #47
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    Citiraj jelenkić prvotno napisa
    Bila sam danas na ultrazvuku zbog hs i veliki smo 4 mm!!! Imam i slikicu!!!
    Jedino kaj me brine jest reakcija mog ginekologa na hs, veli on da imam dosta tekućine u trbuhu, da mi je na jednom jajniku cista veličine jabuke, a drugi da je isto povećan ali da nema razloga za paniku, neka pijem aspirin i što manje tekućine te naravno mirujem. A dobro znam da ostale cure s tim problemom piju što više tekućine, a s obzirom na količinu tekućine u trbuhu i stanju jajnika, ja mislim da sam kandidat za jednu dobru infuzijicu jer neznam koliko bum još ovak zdržala. poslala sam maloprije mail Schutzu, nadam se da će on biti pametniji.
    Ma bit će to sve ok, samo puno nalijevanja tekućinom i odmaranje. I ja sam imala laganu HS, dosta slobodne tekućine u abdomenu te jajnike uvećane 3-4 puta. Stalno me nešto probadalo u trbuhu, ali je prošlo. Najveći problem su zapravo bili jajnici koji su se smirili tek negdje u 5.mj. trudnoće tako da sam do tada bila slabo pokretna. Sve me živo zatezalo u području jajnika i jedva sam šetala 20-30 min. dnevno. Morala sam paziti zbog moguće torzije jajnika. Doduše, kod mene je blizanačka trudnoća pa je to sve bilo još extra teže zbog visoke razine hcg-a. Samo strpljenja i proći će. Najvažnija je da si trudna...misli na malo zlato koje nosiš i sve će biti lakše.
    Pozdrav

  48. #48
    jelenkić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Ludbreg
    Postovi
    355

    Početno

    Hvala ti draga riječanka!
    Ma potpuno me zbunilo što mi je moj gin rekao da uopće ne smijem piti tekućinu a znam da se u tim situacijama mora što više piti. Ja se nalijevam Iso sportom zbog elektrolita, veli Schutz da napravim nalaz elektrolita i crvenih krvnih zrnaca, to ću u petak kad ponovim betu. Ma samo mi je da taj trbuh malo splasne, ne mogu zakopčati ni jedne hlače.

  49. #49
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    Citiraj jelenkić prvotno napisa
    ...Ma samo mi je da taj trbuh malo splasne, ne mogu zakopčati ni jedne hlače.
    Meni trbuh zapravo nikad ni nije splasnuo... Pretvorio se jednostavno u pravi trudnički!

  50. #50
    jelenkić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Ludbreg
    Postovi
    355

    Početno

    Pozdrav iz varaždinske gineklogije! Danas su me primili zbog hiperstinulacije.

Stranica 4 od 13 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •