Petrokovu smo platili tuš kabinu, koju su nam trebali isporučiti prvo za 2 tjedna, pa su zvali do kraja mjeseca, pa smo mi zvali neki dan da vidimo gdje je zapelo, pa su rekli do kraja 10. mj. Njihovog voditelja sam zamolila da mi to napismeno pošalje, rekao je da hoće, pa čekam... Zanima me što mogu učiniti po tom pitanju, kako sam zaštičena kao kupac, kak se njima spr..?