Blondy još jednom čestitke, vau koja beta!!!!! Htjedoh te pitati da li si u ovom postupku, prije vađenja bete radila kućni test?
Blondy još jednom čestitke, vau koja beta!!!!! Htjedoh te pitati da li si u ovom postupku, prije vađenja bete radila kućni test?