Citiraj ksena28 prvotno napisa
da, ali zaboravljamo da se u hrvatskoj samo šačica ljudi služi internetom i ima pristup rodinom forumu. mnogo cura u našim čekaonicama ne dolazi ovdje po info, ma ne samo ovdje...
i andream, bojim se, iz mog iskustva, da liječnici ne vole preinformirane i prepametne pacijentice.
ja ipak radije volim znat što me čeka...
debeli x