Meni bi uvjek kad sam išla polije transfera na choragon pola išlo proć jer
sam imala 5000 a trebalo mi je 2000 a nisam išla na piku u zg.
jedino ak imaš nekog ko ide isti dan u istu bolnicu pa da primite svaka pola tako sam ja jednom sa svojom prijateljicom učinila.
Sretno




