Pokazuje rezultate 1 do 50 od 2061

Tema: POTPOMOGNUTA NA VUKU VRHOVCU

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    amariya avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    184

    Početno

    Duga, htjela sam te samo upozoriti, ne znam koliko je hitnoća kod vas, ali dosta cura je otišlo sa VV upravo jer se dugo čeka za prvi put, a i za kasnije nije baš blistavo.

  2. #2
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Citiraj amariya prvotno napisa Vidi poruku
    Duga, htjela sam te samo upozoriti, ne znam koliko je hitnoća kod vas, ali dosta cura je otišlo sa VV upravo jer se dugo čeka za prvi put, a i za kasnije nije baš blistavo.
    Slažem se sa amariya, ako imaš sve papire čeka se barem pola godine, samo duže.... To je barem moje iskustvo a prešla sam 35.tu godinu, moja frendica je ušla u 38.tu godinu i u jednakoj je situaciji kao i ja, odnosno isto čeka kao i ja (u postupku je bila u 11. mj, a slijedeći postupak će možda imati tek u 6. mj)... Duga, ako ti je to ok, dobrodošla i družit ćemo se na ovim stranicama . U svakom slučaju puno uspjeha ti želim, kao i svim curama ovdje

  3. #3
    duga30 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    85

    Početno

    Tibi, Anamarya samo jedna ispravka netočnog navoda ja sam DUGA30, a koliko vidim DUBA13 ima problema. Ništa strašno, jedno slovo! Kod mene nije hitnost, trudna sam 22tj. jučer smo obavili 3d uzv i sve je u redu. Istina je da se dugo čeka i da nam Hzzo radi velike probleme, svima, ali meni se strpljivost isplatila. Pozrav svima i sretno!

  4. #4
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    Cure da li koja išta zna šta sada slijedi, dajte barem nešto. Stalno vas čitam i otprilike sam upoznata da je velika gužva na VV. Naručena sam u 5 mj. da donesem papirologiju i taj dan će biti PP. dali koja zna šta slijedi dalje pošto mi je to prvi put

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Citiraj nana1976 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure da li koja išta zna šta sada slijedi, dajte barem nešto. Stalno vas čitam i otprilike sam upoznata da je velika gužva na VV. Naručena sam u 5 mj. da donesem papirologiju i taj dan će biti PP. dali koja zna šta slijedi dalje pošto mi je to prvi put
    Najvjerojatnije slijedi razgovor s odabranim doktorom koji ce ti pregledati nalaze, vidjeti trebate li jos koju pretragu napraviti, ako ne onda cete vjerojatno odrediti termin za postupak.A onda o tom potom.Vidim da smo iz istog grada pa kako planiramo neku forumsku kavicu u skorije vrijeme javi mi na pp ako si zainteresirana pa te budemo u sve uputile.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •