Citiraj averel prvotno napisa
Zna li netko, dal je ono zabranjeno bilo kakvo reklamiranje u školama i vrtićima? Tko je to i kad zabranio? (Mislim da se tog škole baš i ne pridržavaju)....
A tek pred školom.
Jučer idem s djetetom u dućan, i zapeli na Ledo sladoledima. Ono neko novo s..... sa igračkicom. Pitam ja "A šta će ti to?"
Pa ima igračkica i sličice. Moj odgovor "Da i?"

"Pa znaš teta je jučer pred školom besplatno dijelila albume."