Citiraj daddycool prvotno napisa
Citiraj Tata! prvotno napisa
sladjanaf - ma da mi je znati gdje li crpiš samo tako inteligentne argumentacije i konfrotacije?!? ne mogu se ja baš spustiti na svačiji nivo nerazumijevanja i raspravljanja s njime oko vrtičkih tema! ak ne razumiješ što je to "karikirana metafora", pa nebum ti ja ovdje osnovnu školu nadomještao!!!
i ovo nije uvredljivo?
da li ćeš tražiti ubuduće fotokopiju fakultetske diplome sa prijepisom ocjena od osoba koje ti odgovaraju na postove?
naravno da nije uvredljivo i nemoj mi floskulama "fakultetske diplome" banalizirat i skretat s teme... pa neću se ja spuštat svakom svatu ovdje na nivo vrtičkih prepucavanja... šta je htjela reć sa paraleliziranjem sa Obamom, da ću se kandidirat za predsjednika? ma STVARNO?!? pa moje dijete ide u vrtić, al nebi takvu nebulozu izjavilo, a samo da zauzme komad svog komentara - kao raskrinkala me... wooow!

nemoraju se uvijek javljat osobe sa visoko elaboriranim stavom, ali sa tri čiste u glavi i nekim smislenim komentarom, rado bih vidio većinom takve... nažalost svjestan sam surove realnosti, pa pokušavam pojedince osvjestiti ako baš i nemaju što pametno za reć da im je besmisleno javljat se u moje rasprave samo radi prizemnih objeda!