Citiraj Maja prvotno napisa
Još ranije, kad sam ja dobila prvi komp veće su bile šanse da ćeš morat programirati ili raditi nešto korisno za kompom da bi ga uopće koristio. Nije bilo tako jednostavno pustiti mozak na pašu.
Ne u mom slučaju, ja sam imala igrice... i to je to...