Citiraj ovca_i_janjad prvotno napisa
Ooooo, mi smo najteži slučaj

4 g. i 3 mj., često se uspavljuje sisajući, a još uvijek ponekad sisa noću, kad ja ne skužim kojoj sam od dvije dala sisu (mlađa često sisa). Ako prepoznam o kojoj je riječ - Nevu uglavnom nagovorim da spava do jutra.

Kako očito nije 'nadrasla' sisanje, valjda bih ja trebala biti dosljedna. Postala sam dosljedna negdje s njezinih četiri godine, ali nije baš odustala. S druge strane, puno mi je jednostavnije dati joj sisu nego da probudi manju (a to se dogodi za čas), pa da s njima svirim od, recimo, tri do sedam ujutro jer su se od natezanja oko sise sasvim lijepo razbudile da nema nikakve mogućnosti da opet zaspu.

Ma sve nešto blesavo.
isuse, meni je ovo o cemu ti pises nocna mora :fear:

ja imam vampiricu, a htjela bi imati jos djece pa mi je ova situacija sasvim izgledna, i strepim od nje u buducnosti, brrrr.