Citiraj Mamasita prvotno napisa
Tatek, hvala još jednom...

Za sada još nemam pitanja. Mi smo u kontaktu s relocation agentom koji će nam srediti svu papirologiju, pronaći stan, odvesti nas na orientation tour po gradu i okolici i uglavnom nam sve pokazati i pomoći oko snalaženja u početku. :D

No ja bih ti se u svakom slučaju, ako može, javila za pokoji dodatni savjet ili preporuku kad to sve obavimo.
Naravno, nema frke!

Meni je Bec ostao u lijepoj uspomeni i to dobrim dijelom i zbog stvari, mjesta i ljudi koje turisti i ljudi koji ne vole "ceprkanje" u srce i duh grada ne vide.
Ako imate interesa za planinarenje i bicikl, ima tamo u okolici vrlo lijepih brda i krajeva za bicikliranje - sto se toga tice, isto imam dobrih hintova.