Moram vas nesto pitati. U aprilu ove godine sma imala neuspjesan ivf, prije toga sam imala redovne cikluse od 28 dana, a sada su mi 30 dana. da li ima potrebe da idem na pregled jer sam neposredno poslije ivf postupka bila i sve je bilo u redu. Sta sad?