Stranica 12 od 63 PrviPrvi ... 210111213142262 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 3131

Tema: Kako se nositi s gubitkom djeteta i što dalje 3

  1. #551

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    drage moje evo da vam se malo javim. mene komp zeza zadnjih dana pa jedva nekako uspijem pročitati šta se događa a ne uspijem ništa napisati...

    bambus...cestitam ti od srca...zelim ti predivnu i mirnu trudnoću, neka sve bude kako si zaslužila...jako meveseli kad pročitam daneka od nasobjavi plusić...divno, divno...

    Roza...što reći za malog-velikog Špiru...jednostavno je predivan i kako su mnoge ovdje rekle odiše mirnoćom i doista je blaženi...on je pravi sretnik jer ima divne roditelje i vjerujem daće biti divan čovjek i uzvratiti vamsvu ljubav...doista samsretna što je sveprošlo kako treba, smrzla bih se od same pomisli danešto pođe po krivu...uživaj u svom malenom čudu,smiji se ali i plači kad ti se plače...uvijek ćemo tugovati za našim anđelima i to je normalno...

    svim trudnicama šaljempuse i pozitivne vibre,nedajte se, sveće biti kako treba i nadamse daćesvaka od vas grliti zdravu bebicu kad dođeveliki dan...

    a svim trudilicamaželim dauskoro ugledaju plusiće...

    velike puse svima, pratim što se događa i nadam se da ću bit u mogućnosti češće se javit...

  2. #552

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    joj i tipkovnica me zeza pa nemojte zamjerit na pogreškama...

  3. #553
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    bambus, iskrene čestitke!!!

  4. #554
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    evo me doma..prvo da čestitam našoj Bambus!!Bravo draga,čestitam ti od srca i nek ti Bog da snage da izdržiš do kraja i da napokon imaš svoju sreću u rukama!!
    Ne znam drage što da vam kažem,beba raste,kuca srce jako,ali beba nije dobro..Još malo pa ćemo ući u 10 tjedan..sav onaj svijet kojeg smo izgradili posli prve bebe,opet se polako ruši i vraća nas na sam početak..a bila sam tako uvjerena da je sve u redu..nadati se ne mogu da će biti bolje,mogu samo očekivati čudo i to da Bog ovog puta napravi iznimku i da mi ovu bebu zauvijek..pa ima On čini mi se dovoljno anđela ,jedan od njih je i moje prvo dite,ovo mu ne želim dati nikako..i boli me jako,prejako,bilo to sad u 10 ili u 37 tjednu ko prvi put,boli jednako..mojoj bebi se ne razvijaju pluća,nije pošteno,mrvica moja,tako je već volim..još idem na neke pretrage i po druga mišljenja,u petak idem kod podobnika i do onda očekujem jedno veliko čudo..molim vas drage moje,sad ste mi jako potrebne,više nego ikad..molim vas molite za moju bebu..ne želim biti mama još jednog anđela..

  5. #555
    tamagoči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    162

    Početno

    joj višnja tako mi je žao. Nadam se, iskreno, da je doktor u krivu i da će ti to i Podobnik potvrdit u petak. Molit ću za vas da ti Bog pusti ovu bebicu... u pravu si, ionako je previše malih anđelića tamo gore...

  6. #556
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Višnja 08, bez riječi sam, sjedim na poslu i trudim se da ne pustim suzu, ali ne daj se, nemoj uzimati to za stvarno i ozbiljno dok ne budeš sto posto sigurna. Stvarno ne znam što reči da bih te utješila, ako kažem da će biti sigurno sve dobro ne valja, ako kažem da neće opet ne valja. Drži se i ne gubi nadu do zadnjega trena, ovo su stvarno stvari koje nitko od nas ne želi čuti svi se nadamo najboljem, ali nekad eto.... držim ti fige i zajedno sa tobom ne gubim nadu ...pa nećeš valjda biti mama još jednog anđelčića..

  7. #557
    Mingola avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    231

    Početno

    molim se za tebe i bebicu.

  8. #558
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    o draga moja visnja08 suze mi samo idu niz lice . Nadam se da se doktor prevario i da ćeš nam u petak reći lijepe vijesti. Molit ću se draga za tebe i tvoju mrvicu sv.Anti.
    Baš sam svom kolegi iz sobe ispričala tvoju priču i kaže da su i njemu i njegovoj ženi svašta govorili; da se beba ne razvija, da će biti retardirana, svašta grozno, a u subotu će im slaviti prvi rođendan i predivna je zdrava beba.
    Od srca ti želim da sve bude kako treba i da nastavimo dalje odbrojavati tvoje trudničke dane .
    Puno te grlim i molim te pokušaj se malo smiriti jer bebe sve osjete . I ja sam do zadnjeg dana ih mazila i tepala im pa se nadam da su bile sretne dok su bile sa mnom...

  9. #559
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    a joj draga visnja08, nadam se da je doktor pogrijesio. ne virujem da je to tako,..
    mislim puno na tebe i tvoju bebicu, molit cu se za vas dvoje...

  10. #560

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    28

    Početno

    Draga Višnja08 ,s tobom smo u mislima i molitvama,imaš pravo ,ima već previše anđela.Vjeruj da je sve u najboljem redu!Okrutno je kakve kušnje čovjek proživljava na ovom svijetu,molim Boga da bude sve ok

  11. #561
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    ajme draga moja, ne mogu vjerovati što čitam!
    pa kako oni to znaju već tako rano??? draga idi ti po drugo, po treće... po dvadeseto mišljenje... ja više ne vjerujem niti jednom doktoru! joj drži mi se, znam da si ti jaka i znam da će sve biti u redu s tvojom bebicom, ma mora!!!!
    jednostavno mora...

  12. #562

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    99

    Početno

    Draga visnja08, jako mi je žao, no nadam se i molim da mrvica bude dobro.

  13. #563

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    99

    Početno

    Željela sam još čestitati bambus na plusiću!!!

  14. #564

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    wien
    Postovi
    78

    Početno

    drage forumasice,drage mame andjela, svima vam zelim puno srece,bambus bravo na plusicu,a roza baravo na spiri.... Lorenica 26.10.2008- 1.3.2009 blizanci missed ab 11 tijedan trudnoce i pozdrav mojim andjelima

  15. #565
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Višnja šaljem ti snažan zagrljaj, nadam se skupa s tobom, vjerujem u čuda kako kažeš, i molit ću Boga da nam ostavi tvoju mrvicu tu gdje je sada, sretna i sigurna ispod maminog srca. Zovi i piši u bilo kojem trenu i molim te ne gubi nadu.

  16. #566
    choco avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    182

    Početno

    Visnja,kako draga da oni to vec u 10toj sedmici vide?Ja ne mogu da vjerujem,tako si me uplasila...i molim Boga da nam javis dobre vijesti!
    Ja tek u cetvrtak idem na specijalni ultrazvuk(tj.na mjerenje NN),to je vec 12+1,na kakva si ti to ispitivanja isla?Ljubim te i mislim na tebe i mrvicu

  17. #567
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Visnja draga, u nasim ste molitvama
    Cure su sve rekle, odi po drugo misljenje, a nama ostaje nada i vjera da ce sve ipak biti ok

  18. #568
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Višnja, molim se..., dat će Bog

    Roza, stavi nam u potpis slikice, Špirek je već puuno pretežak za tetu Rodu

  19. #569
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    visnja08, pretpostavljam da si bila u rukama dobrog ljekara ,poslije svega sto si prosla, ali zaista nisam jos cula o kakvom se pregledu moze raditi da on vec u 9.tj. zna da postoji problem sa plucima...ja se od srca nadam da je pogrijesio.
    da se vide neke spoljasnje anomalije je mozda i moguce tako rano -a ni to nisam bas sigurna, ali bas unutrasnji organi...obavezno nam se javi, reci o kakvom pregledu je rijec, i SRETNO !!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  20. #570

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    visnja, draga, mislim da je stvarno prerano da se vidi nešto na plodu od 9 t, govorim ti iz iskustva, kad sam ja bila 12tt na plodu sa NN od 6 mm se jedva vidjelo nešto, a tražile su se anomalije baš zbog nn ( Hafner koji skoro svaki dan viđa sve to), sa 14+5 se vidjelo malo bolje, a sami dr u lokalnoj općoj bolnici su mi rekli da ne znaju o čemu se radi rutinskim pregledom ne bi vidjeli što se događa ( na žalost, ali bar su priznali); zato vjerujem da je s tvojom bebom ok i da je to samo gruba greška; drži se ljube i odi kod super dijagnostičara sa super uzv-om
    choco mislim na tebe, drži se
    pusa curke, Roza izljubi Špiru od glave do pete i natrag

  21. #571
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    A fala vam drage moje što me tako tješite,da je meni ovo rekao netko drugi i ja bi prvo pomislila ma nemoguće da se već nešto tako može rano viditi..ali gledam te sličice mog malog smotuljka od oko 2 cm,i vidim glavicu i ručice koje se formiraju,i srce koje najslađe kuca,i onda te dvije velike mrlje ispod srca koje su sve zajedno velike 1 cm..a to je stvarno previše,to nisu male točkice i male mrljice nego baš dvije velike crne..ma ne znam kako to nazvati više..stavila bi sliku da vidite ali neću,virujte mi,to se jako vidi..i sve nade mi splasnu kad gledam slike..ovo vrijeme do petka kad budem opet išla na uzv, je moje vrijeme oproštaja od bebice..čini mi se da je opet Bog tako htio i ja tu ne mogu ništa napraviti..hvataju me valovi bijesa i ljutnje jer ne mogu podniti još jedan gubitak..ma doktorica iz petrove koja me pregledala je pravi stručnjak,ona je radila uzv i rekla mi je da mi neće lagati,da nije dobro i da ne može biti dobro,tješila me i grlila dok sam ja u šoku pred njom plakala ko kišna godina,nije mi ostavila mjesta nikakvoj nadi,al opet kažem,čuda se događaju jel tako??

  22. #572
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    a joj, citam tvoj post i suza suzu goni...neznam sta da ti kazem i neznam ni sama kako da te utjesim...jednostavno ne mogu virovati sta se to dogada...

    a ja jutros kad sam se digla, na gacicama mi je bila neka roskasta sluz...nazvala sam ginekologa, naruceio me je tek sljedeci tjedan, kaze da se ne brinem da to ne mora nista znacit, da je jos rana trudnoca,da mirujem...i u toku jutra mi je pokazao jos smeckati iscjedak...neznam sta da mislim....tako me je strah...znam da ne mora nista znacit...ali svaki put u prijasnjim trudnocama tako bi mi sve pocelo a znamo kako mi je zavrsilo...........

  23. #573
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Draga moja Visnja, najradije bi te sad zagrlila i uzela sav strah i strepnju od tebe na sebe. Provaj se smiriti do petka. Znam da je to nemoguča misija, ali važno je i za tebe i za tvoju mrvicu. Znaš i sama da nema nekih riječi utjehe, i prestrašno mi je uopče pomisliti da ostaneš bez svoje ljubavice...kako si ti meni rekla da sam ja tebi bila najljepša trudnica u Petrovoj tako si i ti meni najljepša trudnica koju sam vidjela, i sjajiš...molim Boga da prognoze budu bolje i da nam tvoja točkica i dalje treperi u mamici sretno do termina.

    Bambus nemoj se ništa plašit. Sa Špirom sam imala obilan rozo kafeni iscjedak tjedan dana. To je skroz normalno. Samo mazi bušicu i sretno čekaj pregled.

    Cure, svima vam šaljem ogroman poljubac, i još jednom našoj Višnji zagrljaj, molim Boga za petak!

  24. #574
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Visnjice draga, sve nase molitve okrenute su k tebi i tvojoj mrvici, za petak ~~~~~~~~

  25. #575
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    o Višnjice naša najdraža, čitam, plačem, plačem, plačem...
    ti i TM niste zaslužili da vam se opet ovako nešto događa! molim Boga stalno za tebe, iz sveg srca molim da ova mala ribica ostane s nama!
    šaljem ti jedan ogromni zagrljaj i svu svoju pozitivnu energiju!

    bambus, ja sam sigurna da ova mala mrvica ostaje s tobom! samo misli pozitivno, pozitivno!

    svima šaljem veeeeeelike

  26. #576
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    višnja draga, jako mi je žao
    vibram, molim za veliko čudo, drži se...

    bambus, jesi li ti na nekoj terapiji?

  27. #577
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    snjeska, nisam na terapiji, sada smo isli prirodno probati.....

  28. #578
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    bambus99, mislim da je Snjeska mislila da li si sad nesto dobila zbog iscjetka, utrice i sl...? Mozda ne bi bilo lose ih uzeti, i da mirujes jako.

  29. #579
    tamagoči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    162

    Početno

    visnja srećo, čuda se događaju, a ja se nadam da će se i vama dogodit jedno za par ,mjeseci. Nek je to bio samo neki nesporazum. Čekamo taj petak i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1
    bambus ja sam obični imala iscjedke nakon pregleda kod nekih doktora, ali ne brini. Sve je dobro.
    roza mogu ti reć da kad sad čitam tvoje postove da mi djeluješ mirno, smireno. Totalno druga osoba... ah... valjda te m i Špiro tetoše, maze i paze pa ti je lipo....

  30. #580
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj tamagoči prvotno napisa Vidi poruku
    [B]
    roza mogu ti reć da kad sad čitam tvoje postove da mi djeluješ mirno, smireno. Totalno druga osoba... ah... valjda te m i Špiro tetoše, maze i paze pa ti je lipo....
    To ti ja zovem: Pao mi je kamen s srca! :D Sjedim u Petrovoj, na intenzivnoj, 1 i pol dan nakon carskog. Tad mi je več došlo iz (pardon my french) dupeta u glavu da je Špiro dobro i da je napokon tu, donesu mi doručak jer sam se nekako brzo i oporavljala, sjedim na krevetu, gledam kroz prozor, zasjalo sunce, jedem dukatelu, i počmem plakat ko kišna godina i smijat se u isto vrijeme. NIKAD u životu nisam disala punijim plučima nego taj momenat.

    Bambus tebi poseban zagrljaj, nadam se da si se smirila u vezi iscjedka, i provaj stavljaj utrogestan (ili ga pij još bolje)


    Višnjice puno te volim i molim Boga da nam javiš dobre vijesti sutra. Špiro ti šalje veliku pusu!

    Cure :grligrli:

  31. #581
    choco avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    182

    Početno

    Evo mene,od jutros po bolnici(isti hodnici,cak je i dr bio isti kao prosli put).Tako sam bila napeta da mi se cinilo da cu da puknem....i onda me on pita nesto,a ja disem ubrzano...ne mogu da pricam normalno.Rekao mi je da cemo u svakom slucaju napraviti jos jednu kontrolu u 16toj sedmici.
    Vidjela sam bembija,skakuce i pliva...i dr kaze da je sve ok.NN je 1,7mm,koliko je mogao da vidi sve je na svom mjestu...
    Sada je napetost popustila,ali me glava boli pa jedva gledam.Iduci termin je 22.marta,uf.....kako cu sve to prezivjeti,takva sam kukavica.
    Roza,ljubi najsladjeg djecaka
    Visnja,drzim palceve za sutra
    Bambus,i ja sam imala iscjedak i sa utrogestanom je sve prestalo.Ne brini.
    mandy,kako si ti?
    bzara,a72 i ostalim curama saljem veliki zagrljaj iz suncem okupanog grada.

  32. #582
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno

    Višnja šaljem ti ogroman zagrljaj,veliki ko kuća i dalje želim vjerovati da možda sve ima sretan kraj.
    Drži se.

  33. #583
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Vani je tako prekrasan dan,što je više toplije sve me podsjeća na 5 mjesec i nešto me štrecne oko srca kad znam da se bliži godišnjica našeg Jakova..Sinoć sam se probudila sva mokra od straha,vrisnula sam i probudila se,i počela plakat kad sam se sitila sna,i opet zaspem,i opet još jedan ružan san..ovo mi sve postaje noćna mora,i jedva čekam da završi. Pomirila sam se s ovim gubitkom bebe,nekako osjećam da je to stvarno sudbina,i ljutnja polako prolazi.Osjećam se nekako prazno,i ne znam koliko je to sebično od mene što se već mirim s gubitkom kad znam da još u meni srce malo kucka..Ne mogu se moliti,zaspem s mišlju o bebici i probudim se zbog ružnog sna, ma idem večeras na misu,i tražit ću da mi svećenik blagoslovi bebu,to sam i radila svaki misec kad sam bila prvi put trudna,to mi je davalo jednu dozu sigurnosti,i znam da je pomoglo..žao mi je jedino što ove dane ne mogu biti sretna,pa da bar bebica osjeti da sam dobro,ali to stvarno ne mogu pa i osjećam malu grižnju savijesti..nadam se da bar osjeća koliko je volim jako! I hvala vam što me tješite i što sve mislite pozitivno,ljubim vas sve jako puno..
    Bambus draga bebica će ti biti dobro,sigurna sam u to :heart
    Roza joj poljubi mi Špiru,daj mu jednu veliku najveću pusu

  34. #584
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Višnja, najdraža moja!
    nisi sebična draga moja, jednostavno nakon što čovjek jednom proživi takvu tragediju drugačije nekako gleda na sve!
    i ja sam se tako u drugoj trudnoći oprostila od Matka i prije nego što su mi doktori rekli da je gotovo! jedan dio mene se nadao nekakvom čudu da će se dogoditi a onaj drugi veći dio je znao da je gotovo!
    ja nekako vjerujem u čudo kod tebe! sinoć sam se molila za tebe i tvoju mrvicu malu, i molila sam sve naše anđele na nebu da pomognu da ova mala mrvica ostane s nama!

    Rozice , pusu veliku šaljem tebi i Špireku!
    kako ide dojenje? jel spava dobro Špirek? joj sva se raspametim kad se sjetim vas dvoje!
    bambus, šaljem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za tvoju malu mrvicu da sve bude dobro!

    velika pusa svim curkama!

  35. #585

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    visnja draga, naravno da ne možeš biti sretna kad ti mač visi nad glavom;odi od svećenika ako ti to pruža utjehu i daje spokoj duši; ja jednostavno još ne mogu vjerovati da je kraj i samo se nadam da je ta doktorica ružno pogriješila i da će Podobnik reći da je sve ok ; drži se
    bzara točno razumijem taj osjećaj, slutnju da nešto nije kako treba, kad sam imala missed i išla na uzv točno sam predosjećala da će mi reći da nema otkucaja, kad me je pogledao nije ništa ni trebao reći... ne znam da li zlim mislima prizivamo zlu sudbinu, nadam se da ne
    choco tako mi je drago da je sve dobro, bit će sve ok, samo polako..mislim da se nitko od nas ne može riješiti panike dok god ne rodi živo i zdravo dijete
    bambus ta krvaruckanja su postala česta pojava kod dosta trudnica, ne znam što se to dešava, da li se mijenjanju naši organizmi koji su stalno pod stresom ili što ? prije 12-ak god. kad sam bila trudna rijetko se imalo čuti da netko imalo krvari, danas svaka druga; znam da svi kažu ako nema svježe krvi onda je ok; ja sam imala hematom i krvarila u više navrata i sve se povuklo mirovanjem; drži se i misli pozitivno
    trudničice drage držite se dobro, znam da je panika, tjeskoba, ali dolaze ljepši dani pa će i raspoloženje biti ljepše..izgurat ćemo mi to sve zajedno
    trudilice i čekalice nečega nek vrime što brže prođe ...
    ja sam danas bila kod gina ,1. put nakon spontanog, povadila briseve i to je to, valjda će biti sve ok; ne znam zašto ali mi je nekako pomisao o trudnoći sve dalje...da li se to i vama događalo ? da mislite da nikad više nećete biti trudne ? da vam dođe da odustanete od svega i pošaljete sve k .....?

  36. #586
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Mandy, znam točno taj osjećaj!
    ja sam ga imala neposredno prije nego sam ostala trudna! možda mi je trudnoća bila znak da ne smijem odustati! ne znam...
    ali isto tako mi je bilo svega dosta, i doktora i rečenica ma sigurno će idući puta sve biti u redu... mislim da je to normalno i da nakon svega je prirodno da se osjećamo psihički umorno i zasićeno sa svim tim! kad sam vidjela plusić na testu imala sam potpuno suprotnu reakciju od prva dva puta! oba puta sam bila presretna, plakala od sreće, vrištala po stanu a sada sam samo htjela zaspati i da me netko probudi za 9 mjeseci! kao da nemam više snage za borbu, i onda sam ju ni sama ne znam od kuda izvukla i guram sada polako (ali još je tako dugi put preda mnom)!
    jedno je sigurno cure, moramo misliti pozitivno! sve ovdje, pozitivno, pozitivno! zato smo tu jedna za drugu da se dižemo kad nam je teško! da ne damo jedna drugoj da potonemo...

  37. #587
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    visnja08 mislim na tebe i molim se punoooooo da se sutra dogodi cudo i da tvoja mrvica ostane s vama.
    meni je prestao iscjedak, jos se malko jutros pokazao, nije svjeza krv, smeckaste je boje. a ja utrice koristim odmah od kad je test pokazao +. tako mi je moj ginekolog preporucio odmah kad zatrudnim. malko se jesam smirila, nekao vjerujem da ce mrvica ostati s nama....
    roza izljubi spireka punoooo punoooo
    choco, a72, bzara,mandy,crtica,osijek.......

  38. #588
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Bambus naravno da će mrvica mala ostat s tobom do kraja,samo hrabro naprijed..ajme ne mogu virovati ali tebe sam sanjala ovo popodne i kako svima preko telefona govoriš kako je beba dobro i da se nitko ne treba brinuti
    Bila sam na blagoslovu bebice..a muž mi je išao po uputnicu kod ginekologa pa je usput i pokazao slike s uzv,samo je potvrdila što smo već znali..najvjerojatnije su pluća one velike dvije mrlje,u biti ona ne postoje uopće,te mrlje su samo ispunjene zrakom, i naravno da je nespojivo sa životom..u redu je,nek Bog završi i ovog puta što je počeo,samo najviše od svega želim da moj mali leptirić odleprša tamo gdje će mu biti najlipše, a braco ga čeka..i ovog puta sam sigurna da je ova beba dečko,znam da je..ne znam kako gledati na sve ovo,ako nije Božja kazna da li ovo mogu smatrati Božjim blagoslovom?Jedino što sam sigurna je to da drugog izlaza iz ovog nema,da ovakav put ne mogu odvesti na onaj koji ja želim,i da kad ostanem trudna po treći put,e to dijete će zauvijek ostati s nama
    Moj dragi se još uvijek nada potajno,i očekuje čudo,tako žarko želi biti tata..a tko zna..možda se još možemo nadati,znati ćemo sutra u 12h.

  39. #589
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Višnja,
    u mislima ste mi ti i tvoj leptirić!
    misliti ću na vas sutra...

  40. #590
    disciplina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    852

    Početno

    višnja mislim na vas

  41. #591

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    draga visnja drži se

  42. #592
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    draga visnja , mislim na tebe i nadam se da će ti Podobnik reći da je to sve velika pogreška. Grlim te puno hrabrice naša Evo ti i puno pozitivnih vibri ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    draga bambus i ja sam imala taj iscjedak u trudnoći. To je nažalost postalo normalno kod puno trudnica. Samo ti lijepo koristi utriće i bit će sve super

    drage trudnice mazite svoje bušice, Roza izljubi Špireka uime teta s foruma , trudilice da se trud isplati ~~~~~~~~~
    sve vas ljubim drage moje

  43. #593
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Višnja molim Boga za maleno čudo...drži se, a Bzara je prekrasno napisala, mi smo tu uz tebe, kakve god ti prognoze rekli. Ja se svim srcem nadam da je dr Đ imao pravo. Špiro i ja te puno ljubimo!

  44. #594
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj bzara prvotno napisa Vidi poruku
    Mandy, znam točno taj osjećaj!
    ja sam ga imala neposredno prije nego sam ostala trudna! možda mi je trudnoća bila znak da ne smijem odustati! ne znam...
    ali isto tako mi je bilo svega dosta, i doktora i rečenica ma sigurno će idući puta sve biti u redu... mislim da je to normalno i da nakon svega je prirodno da se osjećamo psihički umorno i zasićeno sa svim tim! kad sam vidjela plusić na testu imala sam potpuno suprotnu reakciju od prva dva puta! oba puta sam bila presretna, plakala od sreće, vrištala po stanu a sada sam samo htjela zaspati i da me netko probudi za 9 mjeseci! kao da nemam više snage za borbu, i onda sam ju ni sama ne znam od kuda izvukla i guram sada polako (ali još je tako dugi put preda mnom)!
    jedno je sigurno cure, moramo misliti pozitivno! sve ovdje, pozitivno, pozitivno! zato smo tu jedna za drugu da se dižemo kad nam je teško! da ne damo jedna drugoj da potonemo...
    Ovo Bzarice moram potpisati od riječi do riječi! Identično sam se osječala. Imaš ti snage za sve izdržat znam to, izgurat češ i ovih sad još 7 mjeseci
    Cure nestrpljivo čekamo Višnjicu, do tad vam svima šaljem veliki poljubac od nas.

  45. #595
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Višnja držimo figice, bit će kako mora biti! Nasatvi hrabro dalje! Znaš i sama da su nekom zaslugom na ovom Pdf-u samo odabrane žene, najhrabrije, najizdržljivije...i na kraju najbolje mame!
    Bambus ja sam prva dva mjeseca trudnoče u doba kada bi trebala imati M imala lagano krvarenje ili iscjedak nekad jače nekad manje, ali bi relativno brzo prošlo, a i od utrogestana mi se već pred kraj trečeg mjeseca isto pojavljivao iscjedak koji je nestao kad sam prestala koristiti utriće, tako da ne sekiraj se iako i ja sam se smrzla kada mi se to prvi puta dogodilo.

  46. #596
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    višnja

  47. #597
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    visnja.........

  48. #598

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    CG
    Postovi
    53

    Početno

    ja vas redovno citam i svim srcem sam uz vas samo retko pisem

    bzara, toliko sam sretna zbog tvoje bebice da sam zaplaka kad sam procitala divne vijesti pocela sam od radosti plakati
    visnja, nadam se da je bebica dobro, da su misljenja doktora pogresna.....a ako su tacna onda se nadam da ces brzo uspjeti nauciti zivjeti sa tim
    bambus, choco, svim srcem sam uz vas i sve moje najpozitivnije misli su sa vama.. zelim vam ultra dosadne trudnoce

    mila moja Rozo, u Spireka sam se zaljubila jos na avataru, a kad sam vidjela fotke ne mogu ih prestati gledati i diviti se tom malom divnom savrsenom stvorenju
    molim te pisi nam vise o Spiru, o tebi, o tome kako se snalazis....
    mozes li negde otvoriti samo vasu temu gdje bi sa nama podjelila sve one sitnice koje ljubav znace

    oprostite na postu bez smajlija ... ne mogu ih naci

  49. #599

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    28

    Početno

    Višnja ,mislimo na tebe...............

    Ovo danas me podsjetilo na moj gubitak,ali evo idemo na sam početak.Nakon dvoje prekrasne djece,u meni se probudila čežnja za još jednim malenim bićem.Ostala sam trudna i uopće nisam mislila da nešto može krenuti krivo.Na prvom uzv,dr.nije htjela ništa reći samo me naručila za dva tjedna.Tad mi je rekla da moje dijete će biti anđeo.Nisam to prihvatila već krenula po još mišljenja koja su nažalost bila ista.Tada sam jednostavno izašla iz svog tijela i sve što se kasnije zbivalo kao da to nisam bila ja.Bolnica,doktori,pobačaj,tijelo mi je bilo prisutno,ali duša ne.Zapanjila sam samu sebe kako sam to prešla,bezosječajno.Nakon par mjeseci osječaji su u meni kulminirali do te granice da sam napustila posao,živci totalna koma,plakanje i osječaj da sam nitko u tom životu,malo zrno pijeska,koje svaki čas može otpuhnuti vjetar.Polako s godinama sam se sabrala i opet krenula na posao,ali bol je bila prisutna.Nakon deset dugih godina poželjela sam opet biti mama.Hvala Bogu,dobila sam nakon dva sina,prekrasnu djevojčicu,zdravu i lijepu.Tih devet dugih mjeseci sam strepila,zadnja dva i preležala u bolnici,ali odlučila sam biti jaka za nas obje.
    Danas sam ulovila sebe da li su to sva moja djeca,zvuči pomalo glupo,ali kao da duša zna da na nebu ima mali koji nas gleda i pomalo kroji naše živote.Još ću vam nešto ispričati što netko možda neće vjerovati ali meni se dogodilo.Nakon smrti moje bake,treći dan došla mi je u snu,držala je malenu curicu u naručju koja je bila ista moja djevojčica i tiho mi šapnula evo ovo je dijete koje će biti tvoja kćer.Kad sam zatrudnila godinu dana nakon toga ,opet mi je došla i rekla nosiš ono maleno biće ,bit će djevojčica.Tako je i bilo.Ona sama je izgubila svoju prvu kčer i jednostavno ko da ju je našla i opet poslala na ovaj svijet.Evo konačno sam i ja olakšala svoju dušu,nekako sam smirenija sada jer vjerujem da s one strane nas čekaju naši najdraži.

  50. #600

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Višnja, ~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~ da se čudo dogodi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •