Stranica 53 od 63 PrviPrvi ... 3435152535455 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,601 do 2,650 od 3131

Tema: Kako se nositi s gubitkom djeteta i što dalje 3

  1. #2601
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Draga moja, ja bih rekla da se tako osjecas bas zato jer si normalna. Neke stvari i događaji su previše bolni da bi se preko njih prešlo tek tako!

  2. #2602
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,209

    Početno

    klarita2 o, da , jesi normalna. To je tako. Moja je beba rođena i otišla u raj u rano novogodišnje jutro i godinama nisam mogla pogledati novine sa prvim bebama rođenim u novoj godini. Svi su znali i pazili da ne pale TV na dnevnik kad predsjednik posjećuje prvorođenu bebu. Ja sam se raspadala na te vijesti. I bila ljuta i ljubomorana na svih koji imaju, a ja nisam. Vrijeme liječi, ali ne zaboravljaš. Samo je puno lakše.

  3. #2603
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,209

    Početno

    BebaBeba je to tvoja ljepotica u avataru? Predivna!

  4. #2604
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    klarita2 normalna si. To isto prolazim upravo sada i ja. I još puno njih. Zavist, bijes, tuga.... Ublažit će se s vremenom.

  5. #2605
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    oooooo klarita znam kako ti je! da,da nazalost znam kako ti je. i ja sam mislila da nisam normalna, i da se s menom nesto dogada. imala sam osjecaj da di se god okrenem samo su trudnice i bebe u kolicima. na rivi,na znjanu,na marjanu.... a kad je zima u Mercatora, u Jokera..... i imala sam osjecaj kao da me prate na sve strane... ali s vrimenom se vise i ne obazires na to.. nekako ti postane normalno da ima jako puno trunica (a da ti jos nisi medu njima) da ima jako puno beba a da niti jedna nije tvoja. eto, i ja sam danas bila napravit đir po znjanu, pa si mozda i mene ugledala mendu onoliko trudnica... ali nazalost , ja sam jedna od onih koje znaju kako se ti osjecas.. bit ce lakse, s vremenom, al bit ce.... jednog dana....

    danas nama dan prosa u setnji, stvarno lipi topli dan, sunce, pa sam iskoristila jos malo da izadem, ali skoro svako treca klupa je bila moja da se odmorim malo,.

    saljem vam svima redom puno pojubaca iz veceras prohladnog splita.

  6. #2606
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    bambus99 jelda da je interesantno kako prije ovoga ne primječuješ trudnice, a onda odjednom.....ti jedina u redu na blagajni nemaš trbuh, odjednom je baby bom među tv voditeljicama, sve glumice i pjevačice objavljuju trudnoće, novine su pune savjeta za trudnice..... Samo i jedino stvar dojma.
    Slična stvar mi se dešavala kad sam slomila nogu. Primječivala sam samo ljude u kolicima ili sa štakama. Na svakoj busnoj stanici je bio neko ko je imao štake. Primječuješ ono čime si opterečen.

  7. #2607
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    optimistična e bas tako! prije dok mi se nije dogodilo sve sta je, nisam niti isla za tim, ko je trudan ko vozi kolica, ko ima koliko dice...a onda odjedom, kad mi se pocelo dogadat sve sta je... ajme, imala sam osjecaj kao da me trudnice "napadaju" sa svih strana. i kao da je cili grad trudan.. kad god bi izasla vani, di god bila uvik su se tu vrtile dvi.tri trudnice, ma nije moga proc dan da ne vidim "tete s trbuhom".... ali onda s vrimenom otupis na to... ali upravo tako, dok te nesto ne "boli" na to se ne obazires oko sebe.

    kod nas jos nema nikakvih novosti, jos smo doma 2u1. tu i tamo zicne koji put ali ostane na tome. uff, ubi ovo cekanje, jedva cekam kad ce krenit...

    osijek kako si nam ti danas?
    tibi draga, dali su se umirile mucnice? ne brini se ti za posa, lako ce se to sve sredit...sam nek tvoje mrvice lipo napreduju
    boxice ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    nadam se da su vam djecica izdravila, i da su se viroze primirile.

  8. #2608
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Moja je ozdravila ali su s ozdravljenjem izišle sve četiri trojkice!!! dakle ipak je bilo od zubića!

    bambus99 - samo razmisljaj da je svakim danom koji prođe neminovno ostao jedan dan manje do toga kad ćete se ti i tvoji maleni grliti!

  9. #2609
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    hej drage moje, da se i ja malo javim. Pisala sam jučer pa mi je sve pojelo, poslije se više nisam mogla spojiti na Rodu. Ne znam što se to događa....
    naime pisala sam vam da sam obavila razgovor sa šefom i ispalo je iznad svih mojih očekivanja, čovjek je skroz imao razumijevanja i rekao neka ne brinem za posao, da će me čekati kad se vratim i još se zahvaljivao što sam mu odmah javila da može organizirati zamjenu. Baš me iznenadio u pozitivnom smislu riječi.
    a što se mučnina tiče, i dalje ih imam i nekad mi bude baš jako loše, ali guram nekako. Ono što me najviše muči je što ne mogu spavati. Noćas sam spavala 5 sati i to sa prekidom prvo 3 sata, pa 3 buljila u strop i onda još 2 sata odspavala. Užas jedan... A valjda će i to proći....
    bambus još malo i vi ste u zagrljaju
    bebabeba drago mi je da je Gabi ozdravila, mišica mala slatka
    sve vas puno ljubim pogotovo ove naše malene lijepe štruce

  10. #2610
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    ja sam cijelu trudnoću tako "spavala"... A od drugog tromjesečja na dalje osim šta sam spavala na prekide, svaki put kad bi zaspala, sanjala bi horor snove
    Tumačim si to kao hormonalne promjene od kojih mozak malo popeezdi

  11. #2611
    Ares avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    402

    Početno

    Tibi bravo za tvoje dvije mrvice!!!
    ~~~~~~~~~~~~~~~ za slijedeći uzv

    Evo da vam se malo pohvalim i požalim, još mi kasni M, ali danas su me napali prištići i javio se smeđi iscjedak kao pred M, s obzirom na moja loša iskustva, sva sam se isprepadala i trknula u apoteku po test = + velik ko kuća!!!
    Pa, onda na hitnu, zlu ne trebalo, uglavnom na uzv vidi se GV, dobila sam ultragestan i mirovanje.
    Nadam se najboljemu, ali me muči taj iscjedak, u ponedjeljak vraćam se kući pa ću kod svoje gin. da vidim što ona kaže.

    klarita2 joooj, da te utješim, danas kad sam išla na hitnu, greškom sam s MM ušla u lift a za nama neki lik u jednoj ruci drži bijele ruže, a u drugoj torbu s stvarima i ide ženi u rodilište, a ja čim sam ga vidjela pomislila sam kako MM nije imao priliku da đođe po mene i dijete u bolnicu i tako sam se rasplakala, da sestri na hitnoj nisam mogla reći ni što mi je.

  12. #2612
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Ares!!! ČESTITAM!!!!!! Cuvaj se, miruj i mazi bušu a sad ~~~~~~~ za srčeko!!!!

    Ajme krenuo vlakić trudnica na veliko!!

  13. #2613
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Ares pa super za plusić, jeeeeeeeee
    nažalost taj smeđi iscjedak ti je normalan kod puno trudnica tako da se nemoj puno zamarati. Samo lijepo uzimaj utrogestan kako su ti preporučili i malo miruj. Sve će biti ok Sve dok je smeđi iscjedak, to ti nije ništa zabrinjavajuće. Ali to ćeš već čuti i od svoje ginekologice. Sretno ~~~~~~~~~~~~~~~~

  14. #2614
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Ares, divno, čestitam!!
    Ne brini za iscjedak, ja sam imala dosta obilan, trajao je tjedan dana, sjetit če se cure da sam se tada več bila i "oprostila" od bebe, nisam htjela ni kod doktora ići, al je ispalo super, zato samo miruj i misli pozitivno.

    Pusa cure, čitam al sam na sto strana, pa jedva stignem nešto napisat.
    Ivane požuri

  15. #2615
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    ares super za plus! ne brini se radi iscjetka, imala sam ga i ja,nekoliko dana, pa se on smirio pa se pojavilo i jako krvarenje, dobila utrice i proslo sve ok. tako da je to ocito sasvim normalno na samom pocetku trudnoce. ja sam ga koristila do 12-tog tjedna trudnoce. samo sad miruj i bit ce sve za 5

    tibi sta se tice spavanja, ja ovu cilu trudnocu muku mucim sa spavanjem, i imam osjecaj da se vise nikad necu naspavati. ali eto to je ipak slatko "nespavanje". vidis kako je i sef ispao super, ma bit ce to sve odlucno.ipak su ti se sve kockice poslozile i sve ide kako treba

    roza vidis, nece ovaj mali vani, sve me nekako strah da cemo i njega cekat ka sta smo tvog Špira.

    e bas lipo. vlakic je krenuo. prvo tibi, sad ares.. i jos cekamo mandy, koksy, bebabeba...... samo uskacite

  16. #2616
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    ares čestitam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    nemoj se brinuti za smeđe, eto i ja sam to imala sve do 10. tjedna!


    Ufff pdf pun trudnica i friških mama.......tako mi je drago

  17. #2617
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    a ja sam vam danas jako tužna . Danas je godinu dana od kada smo se rastali od naših anđelica
    već danima mi je teško kako se približavao ovaj dan, a danas užas
    A i K

  18. #2618
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    a ja sam vam danas jako tužna . Danas je godinu dana od kada smo se rastali od naših anđelica
    već danima mi je teško kako se približavao ovaj dan, a danas užas
    A i K

  19. #2619
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Antea i Karmela
    Tibi draga, godišnjice su uvijek teške, bez obzira koliko vremena je prošlo! ali zato imaš nešto jako vrijedno, dva mala anđela koji će se brinuti za tvoje dvije male mrvice!

    Ares, draga pa od srca čestitam na plusiću!
    nemoj se brinuti oko tog iscjetka, stvarno je puno cura imalo problema s tim, a gledaj kako je lijepo završilo kod svih!
    od sveg srca želim ti predivnih 9 mjeseci i jednu veselu, zdravu bebušku!
    bambus, draga ja vidim da je tvom Ivanu toliko lijepo kod tebe u trbuhu da on uopće nema namjeru izaći van!
    joj, ja se već sad sa nostalgijom sjetim tih prvih dana s našom Niuškom! i taj osjećaj kad ti ga prvi put stave na prsa a oni onako mali i bespomoćni, potpuno ovisni o nama...
    joj, mogla bi se odmah rascmoljiti!
    Rozice, kad se selite na vaše imanje? ja se još uvijek nadam našem okupljanju kod tebe!
    klarita
    cure su tako lijepo sve napisale! sve je to normalno, i mislim da smo sve ovdje to prošle! svaka od nas je bila ljubomorna i tužna zbog poznatih i nepoznatih ljudi! s vremenom bude drugačije, a kad dođe bebica, cijeli svijet se čini ljepšim i ugodnijim mjestom, pa taj teški križ koji sve nosimo postane ipak malo lakši...
    Bebabeba super za Gabicu! i moram ti reći imaš pre,pre,preslatku kćerkicu!
    Sandra ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da nam što prije ozdraviš!
    osijek i Boxica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da nam još duuugo budete 2U1!

    svima koje nisam spomenula šaljem veeeeeliku pusu!

    mi smo vam super, puno papamo, šetamo, i rastemo kao mala gljivica!
    prije 2 dana nam je bilo mjesec dana, i ne mogu vjerovati kako vrijeme leti! kao da sam jučer se spremala za bolnicu, imam osjećaj da se neću ni okrenuti a slaviti ćemo 1.rođendan!

    puseeeee!!!!!!!!

  20. #2620
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Tibić A&K

    Bzarice okupljanje kod mene je obavezno, ako Bog da več sljedeće ljeto! pa da dođu i Tibi i njena ekipa
    Ps: Nia je neopisiva, stvarno prekrasna! Jedva čekam da je vidim!

    Cure ljubim vas...idem peč gibanicu he he
    Posljednje uređivanje od RozaGroza : 10.10.2010. at 10:44

  21. #2621
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Tibica

    bzara hvala ti puno, i da da proći će godina a ti ćeš i dalje imat osjećaj ko da si se jučer pripremala za bolnicu!! Moja ima 13 mjeseci i ja se i dalje nemogu načuditi kako je već toliko prošlo!
    Btw mi do maloprije bile u gradu, malena mi se nahodala ko nikada, na kraju je pala na guzu i više nije mogla mrdnuti od umora A tako je bila preslatka, mrvica moja, još sam ju skockala onak fancy majčica, roza štramplice sa Bambijem i traper minica

  22. #2622
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Roza, zavidim vam Da bar mogu i ja svama na okupljanje, da se vidimo i družimo!

  23. #2623
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    tibi draga
    bzara nece moj Ivan jos vani. neznam sta si on misli , a ja jedva cekam kad ce nam doci....
    bebabeba joj super mi je vidit curice tako cile lipo uredene, a tvoja je bas pravi bomboncic...

    kod nas danas sunce, malko je prohladno, al opet lipo vrime za laganu setnju. ici cemo napravit dir, pa kod mojih na rucak dok jos mogu hodati okolo da to iskoristim.ipak je najlipse doci na gotovo, uff jos kad je od mame..

    pusa svima redom

  24. #2624

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    ares čestitam ti od srca i želim mirnu i urednu trudnoću
    tibić
    bambus samo ti uživaj u uvin lipin danima, još malo pa nećeš moći mrdniti od Ivana i od zime
    ja se toplo nadam da slijedeće lito neću moći doći kod Roze jer ću imati trbuh do zubi ( ako uspijem išta napraviti- čini mi se da je nešto zaštekalo....nikako, pa nikako)
    osijek i boxica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  25. #2625
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    hvala bambusice

    mandy... nama šteka isto... dragi mi radi 12-13 sati na dan i to fizički, građevinac je, tako da kad navečer dođe s posla logički nije od volje za niš osim za spavanje

  26. #2626
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Ares draga čestitam ti!!super, ma bit će sve dobro, prekrasne vijesti, samo se ti drži i polako dan za danom
    Tibi sjetila sam se danas tvojih curica ..znam da je teško, i sva sreća što imaš još dvije mrvice pa ćeš lakše prolaziti kroz svu tugu, sad dolaze samo lipi dani za tvoju obitelj
    i evo vidiš kako ljudi ipak imaju razumjijevanja, i nažalost rijetki su takvi, sad uzmi bolovanje i lipo spavaj, odmaraj, uživaj
    Bambus dobro si rekla, Ivana već nestrpljivo čekamo ko i našeg Špiru, jedva čekam!!
    veeelike puse svim bebicama

  27. #2627
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    BebaBeba je to tvoja ljepotica u avataru? Predivna!
    Je je, moja je Hvala

  28. #2628
    Barbarellaa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    66

    Početno

    oko mene isto svi trudni, sve bebice...
    evo jučer na svadbi i do mene naravno trudnica i na izlasku iz sale ju pogladim po trbuhu i kažem - čuvaj bebicu a ona začuđeno na to - pa ne ide nigdje...
    eh blaženo neznanje...
    ja sam rekla mm-u da kad saznam da sam trudna neću ni pomislit da će sve bit u redu dok bebek ne izađe sa 40.tjedana iz mene...

  29. #2629
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Ares čestitam! Sad hrabro naprijed
    Tibi teško je to. Ali kao što su cure rekle, misli na svoje dvije mrvice i biti će lakše. Da mi nije Davida, ne znam kako bih izdržala, a čini mi je da tek sada počinjem dolazit k sebi i uživati u njemu onako zaistač. Kao da sam sve do sada radila na nekon autopilotu, pomalo nesvjesno
    Barbaraellaa imaš pravo. Niti ja prije nisam bila svjesna koje sve muke i rizike nosi trudnoća.

  30. #2630
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Tibi javi se odmah čim dođeš s pregleda, čekamo dobre vijesti!!! ~~~~~~~~~~

    Barbarella ~~~~~ da tvoja sreća bude potpuna čim prije

  31. #2631
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    hvala drage moje na riječima utjehe, jučer mi je bio posebno težak dan. Vratili se svi filmovi što se dogodilo, kako se dogodilo, ufffff, ne smijem više razmišljati o tome, odmah mi suze krenu na oči. Ali bit će bolje, iskreno se nadam kako je Višnja rekla da za nas konačno dolaze i lijepi dani...
    BebaBeba moj slijedeći uzv je u petak, tako da ćete se još načekati do izvještaja. Nego htjela sam ti reći da uhvatiš ti svog M-a prije posla dok je još odmoran i spreman za akciju
    Mandy da čim prije uskočiš u vlakić ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Ivane izlazi i dođi svojoj mami i tati u zagrljaj ~~~~~~~~~~~~~~
    osijek kako si nam?
    boxica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    roza eto nadam se da ćemo se uspjeti nagodinu okupiti kod tebe sa svojim klincima. Koja će to biti fešta
    velike puse malenima i njihovim hrabrim mamama
    svima

  32. #2632
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Aa Tibice iskrena da ti budem obično je baš to jutro prije nego ide radit doba akcije
    btw nemam pojma zašto sam ja zabrijala da ti je UZV danas ???

  33. #2633
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Cure ja sam dobro,ležimi ne mrdam. Beba me udara bez prestanka pa stalno osluškujem jel se to beba okreče ili je nešto drugo,onda se malo skuliram... jedino kukovi me jako bole da bih se mogla povremeno derati kad potrefimleči nekako da me zaboli i kad se penjem navečer uz stepenice zadnjih par jedva se popnem jer me uhvati slabost upreponama isto kad se skidam pa moram podići nogu. Ne znam da li je tko ko je ležao imao takvih problema? Mislim da su mi se jednostavno mišići ulijenili od ležanja.

    Tibi mogu misliti kako ti je i mene to čeka za mjesec dana, nažalost neću moćiotići na groblje, ali u mislima ću biti tamo. Drži se i misli sada prvo na ove dvije mrve nek ti one daju svu potrebnu snagu!

    Ares čestitam od srca i ne brini bit će sve dobro.

    Da li se tko čuje s Boxicom?

    ps ubija me ova tipkovnica razmak mi šteka!
    Posljednje uređivanje od osijek : 11.10.2010. at 14:19

  34. #2634
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    ee draga ja nisam ležala pa sam imala isti problem, čuj ipak si 2 u 1, nije tijelu to lako nositi!

    by the way moja mrva mi je iz tipkovnice nekidan iščupala slovo V i desni Control I to s NOVOG laptopa Htjela sam ju u top stavit!!

  35. #2635
    Barbarellaa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj BebaBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Tibi javi se odmah čim dođeš s pregleda, čekamo dobre vijesti!!! ~~~~~~~~~~

    Barbarella ~~~~~ da tvoja sreća bude potpuna čim prije
    hvala ti, evo i tebi ~~~~~ za pojačanje)

  36. #2636
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    cure hvala vam što vidim da nisam sama. baš sam ovja vikend bila na jednom piru( nije mi se baš dalo ići ali išla sam) ali kad sam došla tamo onda sam vidjela da nisam bila spremna.nije mi se dalo plesati ni pjevati. a suze su mi na oči dolazile non stop. mislim da su ljudi mislili o meni svašta. bila je malena s nama pa me to spasilo ali inače ajme. Pokušala sam, pokušavam sve , dajem svoj maksimum pa kako bude.
    sve ste mi super kad čitam vaše postove i dragi mi je da ste tu.





    02.04.2005. Klara
    20.05.2010. Marija

  37. #2637

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    prvo puse velike svima!

    Dalje,mi smo svi konačno dobro i više nitko nije bolestan.Emi malo curi nos ali bit će to ok.Karlo je počeo malo zezati sa hranjenjem,kako sam ga samo dojila ovih bolesnih dana sad bi samo cicu i zeza me sa drugim obrocima.Možda mu se zamjerilo,tko zna.
    Klarita naravno da si normalna,sve jo to normalno i s vremenom bit će ok,sve su već cure rekle.
    tibi samo se ti čuvaj,posla se uvijek može naći i promijeniti čak i da te ne čeka,as djetetom to nije slučaj.Znam da sve to znaš i shvaćam tvoju brigu,svi moramo od nečeg živjeti.I vidiš da je super prošlo sa šefom,dalje što bude ne možeš utjecati,opusti se i čuvaj svoje mrvice.
    Osijek neka si ti nama još 2u1,znam sve kako ti je,i meni je bilo tako.Poslije mi je dugo trebalo da uopće išta mogu jer sam mjesecima ležala,ali danas sam evo cijelo popodne šetala sa malim i opet sam ona stara.Sve se za tu djecu potrpi,ma vrijedi svake muke.Ali i to znaš sama
    bebabeba divna je tvoja curica!
    ares jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! Što se tiče iscjetka,cure su već sve rekla i ja sam ga imala i u dobroj i u lošoj varijaciji.Utrogestan i čuvaj mrvicu.

    višnja,mandy,bambus i svima koje nisam spomenula...

  38. #2638
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    hey drage moje!
    evo da vam javim da smo jos uvik 2u1. nesto se ovom malome bas neda vani. ja sam relativno dobro, samo sta se danas bas nekako drugacije osjecam. mozda je to od samog iscekivanja kad bi moglo da krene ili.. neznam.. ne boli me nista... al osjecam na trenutke tako jaki pritisak ... pa sad neznam... nekako mi se cini da se dosta umirio........cekam, cekamo ga.... kad krenemo javim vam sms-om

    tibi kako si nam ti? ja mislim da jedva cekas petak, a i svi mi zajedno s tobom iscekujemo da nam javis kako kucaju dva najhrabrija i najzeljenija srca ispod tvoga.
    sandra drago mi je da sta je karlito ozdravio..eto, super sta je bila prolazna virozica.jos nek se emici smiri nosic i bit ce sve za 5.
    osijek samo hrabro naprid, vidis da se sve umirilo, i nek se cura samo javlja svojoj mami.. tako te cini mirnijom.
    bzara ne mogu virovat da je proslo vec misec dana da si je rodila. kako to sve nekako brzo leti. brzo ce doci vrime kad ces nam pisati da su i prvi zubici tu...
    bebabeba, optimisticna, roza, koksy, mandy,ares,visnja,..... i svim nespomenutim saljem

  39. #2639
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    IVANE DOĐI NAM VEĆ JEDNOM!!!!

  40. #2640
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Jao bambus, citam ovaj tvoj post i sjetim se da mi je prije par sati stigao sms koji nisam ni pogledala i odmah me trnci produ jer sam se nadala da mi ti javljas kako drzis Ivana u narucju...Al ipak, Erste mi salje stanje racuna (koje ustvari uopce nije smijesno... )
    Hajde Ivane! Sta se ceka?

    bebabeba, mandy, ares, visnja, roza, tibi, osijek, optimisticna, klarita, bzara, boxica....I sve ostale, jedna velika

  41. #2641
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    javljam vam da je bzara jučer jako krvarila i završila je u bolnici na kiretaži. Jako je tužna što je morala ostaviti Niu i nada se da će brzo ići doma.
    Draga bzara puno za tebe ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i da ste brzo ti i Nia u zagrljaju
    Ivane, maleni nestrpljivo te čekamo , kako si nam ti bambus?
    a meni se po cijele dane povraća, inače sam ok, ali ta mučnina me ubi, ufffffffff. Još kad poslijepodne krene neko pikanje dole, samo izmjenjujem ajoj, ufff, ahhh i slične uzdahe
    Jedva čekam petak da vidim na čemu smo.
    Puse svima

  42. #2642
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    evo i nastavka priče.... bzaru danas puštaju doma njenoj curi, jedino što će morati malo mirovati...

  43. #2643
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    evo nas jos uvik u komadu. ja sam dobro, sad nam je u 12 sati kontrola pa cemo vidit sta kaze doktor. ajme jedva cekam kad ce da krene.javim vam se kad stignem s pregleda

    tibi nadam se da ce ti se mucnine smirit... a ti uzdasi..uff sve mi je to poznato ..samo ti puši po kuci, odmaraj se, bit ce to sve odlicno

    bzara brzo nam se oporavi, a i super sta te pustaju kuci, sta te nece duze zadrzat, pa ce ti bit odma lakse odmarat kraj tvoje niice

    ima li kakvi vijesti od boxice? da sta duze ostanete 2u1 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  44. #2644
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Fakat, sta je s boxicom??

    bzarice ~~~~~~ za što brži oporavak!!

  45. #2645
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Bzara ..nadam se da je ovo zadnje od onih loših stvari, i da odsad napokon počneš uživati sa svojom curom, baš onako kako treba biti
    Tibi baš mi je žao što te držu te mučnine, nadam se da će što prije proći..brzo će doć petak, samo polako ..jel znaš kad ti je termin, negdje u 5 misecu?

  46. #2646
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    mi dosli doma. otovrena ka i zadnji put, prst. s ivanom sve ok. i sad nam ostaje opet samo cekat... kaze doktor da moze krenit veceras il za 5 dana (ehh,pa to znam i sama). al najbitnije da je on dobro,pa kad odluci nek nam dode....

  47. #2647
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    bambus, joj jos samo malo ~~~~~~~~~~~~~~~~~ za jedan super porod , kao da mi juce bilo kad sam tako iscekivala, a moj piso vec ima puna 4 mjeseca...sretno i mislimo na vas !

    bzara, pa otkud sad krvarenje i kiretaza, sta je bio problem?

    nama jos malo zacepljen nosic ali pumpica nas spasava , kako su ostali bebaci?

  48. #2648
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    bzarice bemu miša pa valjda je sada napokon gotovo. Nažalost znam puno takvih slučajeva, moja kuma je isto nakon nekoliko tj. završila na kirtaži, moja teta jedva izvukla živu glavu i to zamislitekiretaža nako cr!? Ali dobro preživjela si i to najbitnije da ste i ti i tvoja lutkica sada dobro!
    Tibi znam kako ti je znaš koliko je meni bilo muka na početku ove T, a što je najgore nisam niti jednom povračala nego samo mučnina od jutra do mraka i gađenje na sve što postoji,zato i jesam izgubila kile na početku, a i do sada se tek 3-4 kg udebljala! Ali proči će za jedno hm, mjesec dva, tri!!! Ah slatke muke!

    Svim našim pdf bebicama pusicei svim trudnicama da svima bude sve po špagi!

    Boxica?

  49. #2649
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    bzara želim ti brz oporavak
    arescestitam , baš lijepo!
    cure svima pozdrav, evo bar ima kod mene nešto pozitivno što sam počela primjećivati, vrijeme mi na poslu brže prođe, djeca me umpre, okupiraju mi misli pa dani brže idu. Možda se jednog dana okrenem pa vidim da je prošla godina i da mogu planirati još jednu bebu........možda......




    02.04.2005. Klara
    20.05.2010. Marija

  50. #2650
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    klarita moja ne možda nego SIGURNO!!


    a72 - mojoj je sve prošlo al je zato prenjela virozu meni tako da sam 2 dana bila hmmm polumrtva
    A s obzirom na to da me MM zafrkavao kao "šta glumim da mi nije dobro" iskreno i zloooočesto se potajno nadam da je i on sad na redu za virozu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •