Stranica 23 od 25 PrviPrvi ... 132122232425 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,101 do 1,150 od 1243

Tema: Gdje boli neplodnost?

  1. #1101
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    danas je baš težak dan! gutam knedle. suze na rubu da poteknu. zbog puno stvari koje me more i ne daju disati. pa do kad????

  2. #1102
    Nera29 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    205

    Početno

    neznan jel samo takav dan, jel pitanje u ovom nikakvom vremenu od kojeg su svi lose volje, mozda najbolje da mislimo da je vrijeme u pitanju, jer naravno da nismo mi te koje smo toliko depresivne jer kako to moze biti????
    Vatra i ja sam vjeciti optimista i pozitivac i sve to nesto po redu al danas ko da me neko polio ledenom vodom i nemogu se nikako ugrijati, baš nikakav dan, emocije pucaju sto na sat na sve strane...
    tjesi me jedino sto s vremenom sve prođe, pa sad samo treba dočekat tu dovoljnu količinu vremena...i nadat se da je čim manja...
    Svima šaljem puse i pošto je danas i međunarodni dan zagrljaja grlim vas sve puno puno...nema te kiše koja nije stala i pokazalo se sunce...

  3. #1103

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    25

    Početno

    Pozdrav svima! evo, ja i MM čekamo veljaču i naš prvi AIH nakon više od godinu dana pokušavanja..i kako se veljača bliži, tako sam ja sve više jadna jer je uspješnost mala, a ja ne mogu da se bar malo ne nadam, a bojim se da ću opet završiti u suzama...još mi je gore što je čak mojih 6 prijateljica i kolegica trudno, a dvije su prije 2 mjeseca rodile tako da stalno slušam o porodima, trudnoći i bebama i mrzim samu sebe što im, iskreno priznajem, zavidim...a onda dođem doma i plačem jer ne sudjelujem u njihovom razgovoru...a ako još jednom čujem da mi je to sve od stresa i da se samo trebamo opustiti, vrištat ću!

  4. #1104
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Nisam se još pomirila sa činjenicom.

  5. #1105

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Drage moje hrabre žene, grlim vas sve do jedne....da, nikada ova bol neće prestati!!! Ja sam prošli tjedan dobila živčani slom, trebala u postupak, odem na svoju ruku briseve napraviti da sam "mirna", kad opet bakterija, klebsiella, i svijet mi se srušio, postala sam svjesna ( što je i većina dr. potvrdilo) da ako i zatrudnm nikada neću iznjet trudnoću zbog beštija, zaključak je da moram odustati, ne zbog toga jer nemamo js., ne zbog ložeg s-grama, nego zbog beštija ( ja ne mogu biti 2 mjeseca bez bakterija nakon najjačih antibiotika, a kako ću tek trudnoću iznjet, tada sam i sklonija beštijama, a ne smijem niti sve antibiotike trošiti)...i sad sam u fazi da se moram pomiriti i odustati od majčinskog sna, a kako?

  6. #1106
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Draga Mury da li je to tvoje razmišljanje da moraš odustati zbog beštija ili su ti to dr savjetovali?

  7. #1107
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Mury, imaš pp. Da mi je znati koji ti je dr to rekao?! Tko takvo što može prognozirati?! Takve su komplikacije jako rijetke, čak i kod onih kod kojih je potvrđeno prisutstvo bakterija, a masa trudnica ih ima. Bakterije nisu nerješiv problem - ima nas kojima zadaju masu problema i moramo se žešće pomučiti da ih se riješimo, ali davati ovakve prognoze?! Pa ja onda nikada ne bih ni ušla u postupak niti dobila dijete!

  8. #1108
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Mury, slažem se s frkom, mora postojati način.
    Grlim te do neba, ne posustaj.
    Posljednje uređivanje od Mojca : 22.01.2014. at 13:19

  9. #1109

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Mury potpisujem cure, a nije svaka bakterija niti opasna za trudnocu. Koliko trudnica ih ima... Vjerujem da vi nakon svega pusete i na hladno, ali to ne bi trebao biti razlog za odustajanje. Veliki zagrljaj.

  10. #1110

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Evo me....infektolog mi je rekao da mi je organizam slab,da sam sklona bestijama,i da mogu biti samo privremeno “cista“... a buduci sam zadnju trud.izgubila zbog enerokoka,strah me pomisliti da u trudnoci mi nadju bilo kakvu bakteriju,imam fobiju od njih....i kad sve zbrojom,znam da je nemoguce da ja u trud.budem bez bakterija,mislim da mi je bolje i ne pokusavat,ispametit cu od misli sto ako su bestije tu...ma ne mogu to psih.podnjet
    Posljednje uređivanje od Mury : 22.01.2014. at 14:03

  11. #1111
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Draga Mury, danas je takav dan, prespavaj i biti će bolje. Mislim da beštije nisu nimalo bezazlene, ali ni razlog da odustaneš od svojih želja. Razumijem da si prošla grozne stvari koje ne bi nipošto htjela ponoviti, zato ti savjetujem da se prvenstveno pozabaviš svojim imunitetom da osnažiš malo organizam. Ostalo će doći vremenom na svoje

  12. #1112
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Mury potpisujem Charlie u potpunosti ali i našu frku

  13. #1113
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    svima!!
    Ja sam krenula u novi postupak,novi grad,novu bolnicu, novo sve...i iako vec imam x postupaka iza sebe, osjecam se kao da mi je prvi put..
    zovu me frendice, ja placem, ne da nisam sretna radi postupka, cak dapace,polazem velike nade u ovaj, dugoocekivani..
    placem jer ce mi faliti sve moje doma, placem jer znam da se i one nadaju radi mene, ovaj put ces biti trudna kazu da me utjese..
    a boli sve to skupa, bole prosli neuspjesi svaki put kada se nadas novom uspjehu..nadam se samo da cemo svi skupa jednom plakati od srece!

  14. #1114
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Ja danas ljuta ko pas! Ne samo da ne mogu dobiti svoje dijete nego mi nejde ni posvojenje......uf! Frustracije...

  15. #1115
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    734

    Početno

    Šaljem ti jedan virtualni

  16. #1116

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Mury to sta ti je dr rekao nije uopce istina, da ces ti uvijek imati bestije.. Mora postojati nacin, mozda da si prvo sredis psihu jer je ona,nebis vjerovala,cesto uzrok brojnih bolesti, a ima drugih nacina i znam da ces se toga rijesiti..samo polako... Grlim...

    Kameleon drzi se... I ja drzim fige!!!

  17. #1117

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    kameleon, Mimi81
    Vatra86
    Posljednje uređivanje od Mury : 31.01.2014. at 07:30

  18. #1118
    boogie woogie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Genève
    Postovi
    302

    Početno

    danas je i meni bio mucan dan, inace sam veselko i uvijek imam roze naocale. nazove me frendica, koja ima hasimoto, 38g, visok prolaktin, intoleranciju na gluten, hrpu nekih antitijela za koja i ne znaju sta znace, mioma po maternici na sve strane….muz terato, 2% spermija ok, ko moj, i kaze mi- ne znam kako da ti kazem….i ja kazem- trudna si! da…. prirodno. nakon 3 ICSI, s 2-3 j.st, 1 embrij za transfer…uz najjacu stimulaciju (4X75IU na dan!) ….i sad je uz sve dijagnoze trudna - sjajno!!! evo nama svima poklon- jer nada fakat postoji! no svejedno me nekako nakon razgovora slomila tuga, proplakala sam nakon dugo vremena, za sve izgubljene trudnoce i pokusaje
    znam da je tesko vjerovat, al ja cvrsto vjerujem da je biologija na nasoj strani. a zapravo ne vjerujem, tesko je vjerovat u takvu nevjerojatnu srecu.

  19. #1119

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    23

    Početno

    Grlim vas i ljubim cure sve jakooooo.....

  20. #1120

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    danas mi je grozan dan, knedla mi u grlu, plače mi se... prija mi ide u čet na punkciju u 1 postupku. a ja muku mučim sasobom. drago mi je zbog njih, al se gušim u svojoj tuzi što ja u postupku nisam došla do uspjeha, što je postupak prekinut i pitanje na koju ću terapiju uopće poćet nešto radit, nešto se dešavat. znam da i ja uskoro krećem u novi postupak, nadam se odgovarajućim lijekovima, da se i na desi čudo. skroz mi je danas grozan dan, izludit ću

  21. #1121

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    6

    Početno

    u par dana se zaista sve skupilo: još jedna prijateljica objavila sretne vijesti - ja se naravno slomila, rodbina izrekla svoje ružne riječi, na poslu se teško koncentriram, samo mislim hoćemo uopće uspjeti sve poplaćati i preživjeti ... usto brak mi već jako trpi ovo stanje, rezervirali smo datum za MESSU u Pragu,a ja jednostavno nikako ne mogu smoći hrabrosti biti optimistična i vjerovati da ćemo tamo zaista nešto i uspjeti. Znam da je pogrešno, ali imamo najgoru dijagnozu azoo, genetski uvjetovanu, i nakon svih loših vijesti jednostavno nemam vjere u pozitivne rezultate . Oprostite mi na ovome postu, nisam htjela širiti negativnost, jednostavno sam morala to nekome reći 'naglas'. nažalost u stvarnom životu više nitko ne sluša.... ako netko zna dobrog i poštenog psihologa ili bračnog savjetnika koji ne želi samo zaraditi na tuđoj muci, molim vas za preporuku. sve me više strah da ću uz dijete, izgubiti i muža ( Hvala beskrajno svima na savjetu

  22. #1122

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    187

    Početno

    monet...ja sam se uvijek zatvarala u sebe,uvijek mi je bilo tesko nakon svakog neuspjeha o tome pricat,znala sam se zatvorit u spavacu i satima plakat,citat postove ovdje i plakat,plakat i samo plakat,nikad nisam pricala o tome! i onda smo nakon 4-tog postupka neuspjelog izasli i malo popili...moram napomenut da je moj dragi inace sutljiviji tip...i to vece je krenula prepirka,oko gluposti,moje mame,njegove mame dok nismo dosli do biti problema...moje sutnje,nikad do tada nisam vidjela mog muza da place ...sve se slomilo u meni,tesko se je otvorit mada i onom najblizem ali i oni to sa nama prolaze,nervozu strah,tugu...i uvijek su tu
    pricajte...placite...smijte se ali zajedno

  23. #1123
    Anitsirk 84 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    196

    Početno

    cure grlim vas

  24. #1124
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    cure drage bas su vam 'teski' postovi.... Srce mi se slama, a sve me to tisti
    Sestra mi je neki dan poslala sliku nekog super kindaca i rekla da jedva ceka da rodim da nam ga kupi
    Ma samo da rodim, ni ne treba mi nista. Nosit cu ga/ju u rukama i spavat ce s nama. Samo nek nam dodje.
    Ja sam trenutno dobro i pozitivna san jer nam se blizi postupak pa se nadamo da ce biti treca sreca
    Cure drage, budite hrabre

  25. #1125

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    70

    Početno

    Tek krecem u mpo vode, a cini mi se da ni nemam snage za pocetak. Citam Vas vec dugo iz prikrajka, lomim se i placem citajuci te tuzne price i cijelo vrijeme se nadam da ce se meni dogoditi cudo. Ali nece.

    Strah me da cemo ostati sami. Strah me da ce nas ovo razdvojiti. Toliko me puta zivot bacao na dno, i ovaj put se pitam hocu li izdrzati. Nekad si mislim da bi mm-u bilo bolje da nismo zajedno...

  26. #1126
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Draga aaria, moraš se boriti i ne razmišljati negativno. Ja mislim da se sve događa sa razlogom, to su sve kušnje..
    Nekome se ova naša borba čini toliko laganom, neki su uspjeli i sada imaju djecu, drugi su došli do kraja puta i ostali sami. Svi se mi bojimo da ćemo možda ostati sami, ali se borimo dok god možemo. Svi bi mi dali sve što imamo za barem jedno malo biće koje bi bilo nešto od nas dvoje. Ali ako ostanemo samo nas dvoje znat ćemo da smo dali sve od sebe, i da je tako moralo biti
    Biti će teško, možda puno suza ali morate biti zajedno u svemu, bit će vam lakše! Grlim te i želim ti da ti ovo putovanje kratko traje!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #1127

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    36

    Početno

    Aaria!!glavu gore..neznam koliko pokusavate i koliko imate godina,ali samo pozitivno..svima nam je tesko i padnemo ali bitno se odmah dignuti..i cesto se pitamo zasto bas mi..a neko ko ni ne zeli ostvari mu se..nece vas razdvojiti..dapace,jos cete se vise povezati..dizat cete jedan drugog..

  28. #1128

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    rastrgana izmedju "opusti se, prepusti se, doci ce" i "mozes probati ovo, probaj ono, mozda ovo pomogne, mozda bi mogli jos ovu pretragu"... mozda si sutra dopustim i raspadnem se do kraja, a onda hrabro sakupim komadice, obrisem suze, prkosno dignem nos i krenem dalje...

  29. #1129
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    Bubek... Uh, kao da čitam svoje misli u tvom postu. Grlim te jako!

    Ja sam rastrgana između nekog inata koji me tjera dalje, nade da će uspjeti i boli koja mi je na momente tako teška da želim samo mahnuti

    Živcira me moj potpis, podsjeća me na neuspjeh i nemoć, a opet, ne želim ga izbrisati, ne želim zaboraviti sve stepenice koje smo prošli, sve strepnje utkane u mojih 6 mjeseci čekanja bete nakon postupaka...

    I tako se često sjetim komentara jedne drage forumašice, treba prihvatiti činjenicu da neke od nas neće nikad postati majke putem MPO. Samo se nadam da ću imati mudrosti i hrabrosti znati stati prije nego se raspadnem tako da više neću znati skupiti rasute komadiće.

    Kako li samo boli ta neplodnost da bi vrištat mogla , a plaćem u tišini sama i trudim se biti jaka.

  30. #1130
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno


  31. #1131

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    70

    Početno

    U meni je, nazalost, negativnost ukorijenjena.
    Svaki mjesec zadanjih par ciklusa meni izgleda ovako: imam mengu, nestrpljivo cekam da prodje, kujem planove : kad cemo se seksat/koje cajeve cu pit i koliko/sto ce mm piti/sto cu narucit s ebaya/kad cu pocet piskit lh trake. Kako se ovulacija blizi nervoza raste, strah me da se ne pokrijemo, ali pokrijemo se, samo sto se nista ne dogadja...I cim ovulacija prodje ja jednostavno ZNAM iste sekunde da nista ni taj mjesec, kako, ne znam, jer nisam ni jednom do sad bila trudna (jednom mi je nesto bilo cudno, moguce da je bila biokemijska jer mi je i test pokazao sjenu, ali ja sam sebe uvjerila da sam ga sigurno krivo radila) ali ja znam da sigurno nista i ubijam se u pojam ostatak ciklusa. Najgore bude par dana ranije kad vec po malo osjetim grceve, tad sam svadljiva placljiva i jadna (trenutno sam takva), ne znam kako me itko trpi u mojoj okolini. Ja sama u sebe ne trpim. Ne znam kako vi, ali ja NEMAM mira vec dugo, vrtim se u krug. Potpuno sam zanemarila druge interese i zelje, samo mi je dijete u glavi. Dani su mi se sveli na racunanje.
    Znam da nema smisla, ali se ni ne pitam zasto ja, moj stav je vise UVIJEK meni. Puno bi mi bilo lakse kad bi promijenila nacin ramisljanja i stav koji je negativan, ali ne znam kako. Na zalost mislim da sam takva osoba, netko je ranije tu napisao, pripremim se na lose pa se ne razocaram previse, eto meni je to modus operandi, a umorna sam od toga.
    Inace i mm i ja imamo 29god, za sad nije utvrdjen nikakav problem, spermio je ok, meni brisevi, papa, uzv, hormoni i sad zadnje ovaj ciklus hsg super po rijecima doktorice. Doktorica koja mi je radila hsg kaze kad ti bude kasnilo 3 dana napravi test, a meni je u glavi bilo mos mislit sto ce mi kasnit..
    Jos malo pa ce biti 2 godine da cekam taj dan kad ce kasniti.
    Uzas i sad dok citam sta pisem muka mi je od tog mog pesimizma, kojeg sigurno ne treba dodatno na ovom forumu.

  32. #1132
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    danas smo bili na veceri i rekla sam mu da se nadam da cemo neko iduce valentinovo biti u zagrljaju sa nasom strucom.... Pokazala sam mu i cipelice u Cicibanu koje mi se svidjaju za naseg miska ili smjeskicu.
    I on se topi na sve te male stvari i oci mu pune suza... Ja to vidim makar mi ne pokazuje..
    Boze dragi kako boli
    I moj zivot se sveo na racunanje, cekanje, planiranje i plakanje. Ponekad pomislim da sam skroz izludila i da uskoro necu moci normalno funkcionirati

  33. #1133

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    aaria, ljubilica ....kao da sebe čitam...ali zato ja te dautme: valentinovo, rođendane, godišnjice, NG...ne obilježavam više, ne spominjemo ih....pravimo s kao da ih nema, i mrvu bude lakše...hebeni datumi tko ih izmisli....nama će za mjesec dana najgora godišnjica u životu (smrt naših anđela u 22 TT),najrađe bih ju prespavala s normabelima, ali ipak im moramo na grob otići zapaliti svijeću, kupiti najljepše cvijeće, možda i kakvu igračku, balon....

  34. #1134
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Mury, mila moja

    ne mogu ni zamisliti kako se osjećaš. Samo ti želim reći da smo svi ovdje uz tebe ako ti ikako možemo ublažiti bol.

  35. #1135
    Nera29 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    205

    Početno

    ...jučer mi je u posjeti bila najbolja frendica s njene dve curke od 5 i 3 i pol god koje obozavam od prvog trena kad su iz bolnice dosle i naravno bilo nam je jako veselo i svasta nesto smo radile, crtale, puzale, pjevale, sve moje plisance skupile u kosaru za rublje i raznosile ih naokolo...kako to vec ide sa dve vesele curice...
    ...jutros evo ustala sam se i gledam kako sam to nazvala "dječje tragove" po kuci ...igracke tu i tamo, nacrtani papiri sa suncima, cvjeticima, razbacano sve i uzivam u svemu tome i istovremeno toliko jako neopisivo boli...suze idu same od sebe nekontrolirano...ja bi te djecje tragove stalno, moje, nase, al mogu ih samo sanjati a i taj san mi sve teze pada...
    jos i kisa vani, pa hoce li to sunce konacno doci i meni, i nama svima koje tako prezivljavamo te djecje posjete...

  36. #1136

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    36

    Početno

    Draga Nera,naravno da ce doci sunce..samo sta kod nas tu to ide dostateze..i cesto izgubimo nadu..ali glavu gore..
    I ja sam ovih dana u nekom tmurnom raspolozenju..trudim se othrvati ,ali nekad je to jace od nas..stalno cujem za neku novu trudnocu i to je ono sta me svaki put deprimira..kao da kod svih ide bez prepreka,samo mi moramo kroz trnje da bi dosli do cilja...
    Ja svoj plusic cekam vise od dvije godine i jos ga nisam ugledala..ali znam,vjerujem da cemo uskoro sve imate nase bebe..i da ce nas ova borba ojacati,jos jace povezati s nasim muzevima..cure,volim vas..vi svojom lavljom snagom dajete snagu za dalje..

  37. #1137
    Anitsirk 84 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    196

    Početno

    i meni je danas jako težak dan,prijateljica i ja se nešto zapričale oko djece i na samo sekundu mi je palo na pamet kako bude naše dijete visoko pošto smo i ja i moj muž visoki, i onda onaj hladan tuš da se to možda nikad neče ostvarit, da nisam normalna ko ostale žene i da nesmijem više o tome maštat al ponekad me baš ponese al ubrzo se vratim na zemlju u bolnu, najbolniju realnost

  38. #1138
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Mi plusić čekamo više od 13g...
    Posljednje uređivanje od Snekica : 23.02.2014. at 10:47

  39. #1139

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    36

    Početno

    Snekica...zelim da ga sta prije docekas..

  40. #1140

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    9

    Početno

    Drage žene,ja sam nova ovdje i naručena sam za MPO u 4 mjesecu,odnosno krajem 3 mjeseca idem po lijekove.
    Ovo će mi biti prvi puta da idem u postupak.
    A odlučila sam se prvim postom javiti baš u ovoj temi "Gdje boli neplodnost?"
    Ja sam ostala neplodna prije godinu dana kad su mi laparoskopski odstranjena oba jajovoda
    Za moju neplodnost zna samo moja obitelj,dvije prijateljice i naravno moj dečko s kojim sam u vezi 9 godina.
    Njegovim roditeljima nismo ništa govorili jer sam ja zaključila da je tako najbolje za sve a pogotovo za mene samu jer znam da bi me njegova mama sažalijevala i u njezinim očima i ovako vidim da se pita zašto još nemamo djece.Kad od mog dečka sestra ima dvoje djece i kako da ja to objasnim takvim ljudima koji s time nemaju problema!?!
    Koliko boli neplodnost?Mislim da je to toliko bolno da se ne može opisati i čitajući ove vaše postove pronalazim se u svakome.Meni se srce kida kad vidim ženu s dijetetom i pitam se "hoću li ja ikada svoje tako voziti u kolicima?" Za ljude kad me pitaju zašto još nemamo djece odgovaram da stignemo da ima vremena,da sve u svoje vrijeme i da mi uživamo jedan u drugome.Neda mi se ljudima obrazlagati svoje probleme.
    A ja s svojom neplodnošću legnem u krevet,s time se po noći budim i ujutro se s time ustajem.Pitajući se zašto se to baš meni trebalo dogoditi.Zašto
    Koliko tuge bude u mome srce,u mojoj duši,ta bol tako razara,baš ubija...
    I s time da ja još nisam ni krenula u borbu za svojom bebicom a nadam se da će mi uspijeti od prve a opet toliko se bojim nadati da se ne razočaram.

  41. #1141

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    25

    Početno

    danas je na posao navratila supruga od kolege, žena koju znam iz viđenja, no toliko da ipak zastanem i ljubazno ju pozdravim i pitam kako je. ona se požali da im je dijete stalno bolesno i pita mene da što mi već čekamo i da kad mislimo imati djecu. u tom trenutku sam doslovce poželjela joj fizički nauditi, ali sam samo rekla: kad
    bog bude dao i ljubazno ju pozdravila i otišla...i doma popodne cijeli dan plakala jer od naše inseminacije koja je trebala biti ovaj mjesec nije bilo ništa jer uopće ne reagiram na klomifen. baš sam nekako jadna i imam osjećaj da me niti moji najbliži ne razumiju u potpunosti, jedino mi je utjeha kad čitam vaše postove, onda nekako osjećam da nisam baš sama u svemu tome.

  42. #1142
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,171

    Početno

    Razmisljala sam da li da otvorim novu temu, ali mislim da bi se previse uzrujale. Na karnevalu spaljeno dijete "GAY DIJETE IZ EPRUVETE"
    m.tportal.hr/vijesti/319359/Nakon-novinara-na-karnevalu-spaljeno-i-gay-dijete.html

  43. #1143
    Nera29 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    205

    Početno

    još jedna nesanica...ova zbog prehlade ali u ovo doba dok ne spavam naravno pogledam forum i što se dešava zadnjih dana jer sam ajmo reć pa čak malo i izbjegavala pogledat i pročitat...ono kao nestat će ako zatvorim oči ...i nista ne nestane i sve je isto tu i sve je isto u meni i sve i dalje isto boli... dala sam si oduska u pjesmi a i neku nadu sama sebi pa eto da je podijelim i sa vama jer ipak tko zna... možda sutra nešto bude drugačije


    Jer možda sutra

    " I onda u tišini dođe trenutak kada hrana nema okusa
    kada cvijeće nema mirisa i
    nebo nema boje...

    I trenutak tako intenzivan
    dok pokušavamo uloviti novi dah
    dok shvaćamo da smo još tu
    dok tračak razuma probija tamu tuge

    U tom trenu suze sporije krenu
    Tišina postaje manje glasna
    Ali hrana još neko vrijeme neće imati okusa
    i cvijeće će zamirisati tek nakon zadnje suze
    u trenu kad tišina ponovo postane tiha...

    Tada se polako dižemo
    tada srce pokušava ponovo da kuca jače
    jer možda sutra
    donosi tren u kojemu je ponovo
    svijet prepun okusa, mirisa i boja
    Jer možda sutra..."

  44. #1144
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Nera29,

    pjesma je predivna, tako dobro opisuje našu bol. Samo se nadam da će zaista doći to "sutra"...

  45. #1145
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno


  46. #1146
    boogie woogie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Genève
    Postovi
    302

    Početno

    meni je najteze u ovoj IVF borbi sto su sanse uvijek protiv nas, al ne mozes dobiti ako ne igras..... to meni udara direkt na zivce i od svega se najvise bojim da ne postanem cangrizava, frustrirana i naporna osoba, sebi, svome muzicu i prijateljima. trudit cu se da ne, da zadrzim vedar duh i nekako prihvatim sudbinu. Jer sta nam drugo preostaje?

  47. #1147

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    nera prekrasno... i toliko dobro znano...
    svima zagrljaj saljem.

  48. #1148
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj boogie woogie prvotno napisa Vidi poruku
    meni je najteze u ovoj IVF borbi sto su sanse uvijek protiv nas, al ne mozes dobiti ako ne igras..... to meni udara direkt na zivce i od svega se najvise bojim da ne postanem cangrizava, frustrirana i naporna osoba, sebi, svome muzicu i prijateljima. trudit cu se da ne, da zadrzim vedar duh i nekako prihvatim sudbinu. Jer sta nam drugo preostaje?
    Točno to.
    Točno takve misli se meni motaju po glavi.
    Bojim se da ne postanem ko jedna od onih starih usidjelica,kojoj smeta sve i nema živaca za ništa i nikoga.Još mi samo mačke fale...
    Več vele da sam se promjenila...

  49. #1149
    boogie woogie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Genève
    Postovi
    302

    Početno

    ma neki ljudi su zbilja bezobrazni, ne treba nikom nista govorit. treba reci- oduvijek sam zeljela djecicu, ali kad vidim ponasanje djece prijatelja i poznanika, nekako muz i ja gubimo volju. al to samo tim bezobraznima naravno

  50. #1150
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    žužy ti se zezaš al meni stvarno fali neki kućni ljubimac. I ja sam se promjenila drastično. Postala sam baš živčana i kratkog fitilja. Iskreno jedva čekam da ova agonija završi. Makar bez djeteta ali da mogu sama sebi reći-eto probali smo, napravili sve, nije išlo - život ide dalje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •