Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: vrtić "Matija Gubec" ZG (objekt nasuprot Pitarella

  1. #1
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,827

    Početno vrtić "Matija Gubec" ZG (objekt nasuprot Pitarella

    Ima li netko kome su djeca u ovom vrtiću i kako ste zadovoljni?

  2. #2
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,827

    Početno

    Očito sam stavila predugački naslov pa mi nije sve stalo.

    Dakle, zanima me onaj objekt nasuprot Pitarella i Merkatora na Selskoj.

  3. #3
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,827

    Početno

    Anyone?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Mi smo u Gupcu, u Horvaćanskoj. Ela voli svoj vrtić, a ja sam jako zadovoljna, iznad očekivanja obzirom na sve predrasude o državnih vrtićima. Objekt je mali i svi se poznajemo što mi je savršeno. ''Tete''svog djeteta obožavam jer vole svoj posao i trude se više nego im to nalaže sami program. Ja nastojim biti maksimalno uključena. Probleme rješavamo u hodu, naravno da je bilo nekih. No, vrlo smo otvoreni što je i najveći razlog mog zadovoljstva i preduvjet suradnje. Imam neke zamjerke koje sam napisala u prošlomjesečnoj anketi, a tiču se organizacijske strukture, zatvaranje sporednog ulaza, kontrole ulaska u objekt i slično i ne ovise o dobroj volji zaposlenih u objektu. Imam osjećaj da smo svi jedna obitelj (to je prednost kod malih objekata), a zaposleni se trude da se tako i osjećamo - od početka kod problema prilagodbe do danas.
    Ne znam misle li svi isto, ali ja ostavljam tamo djete, mirna jer znam da je i tamo voljena.

  5. #5
    levinja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    18

    Početno

    Malo podižem temu u nadi da će se još netko javiti s iskustvom iz ovog vrtića.

  6. #6
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Jedna grupa odlična, druga -3. Vrtić općenito vrlo dobar, a rezultat konačni ovisi o tetama kao i svugdje.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa Vidi poruku
    Jedna grupa odlična, druga -3. Vrtić općenito vrlo dobar, a rezultat konačni ovisi o tetama kao i svugdje.
    Slažem se. Istina, prošlogodišnje oduševljenje mi je splasnulo, lagano pada, no to je dio naše domaće priče poput ove o prikupljanju dokumentacije 30.04., a i ja sam se umoriula gledajući kako se stvari ne mijenjaju, koliko se malo trude i neki zaposleni i neki roditelji... Mi i dalje rado idemo u vrtić.

  8. #8
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Podižem temu. Krećemo tek za više od godinu dana, ali me zanima je li se što promjenilo u zadnjh 7,8 godina

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •