Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 53 od 53

Tema: Trudnica i pas u stanu

  1. #51
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Citiraj ivana.sky prvotno napisa Vidi poruku
    jedino me plasi sto je oduvijek volio djecu i cim bi ih vidio trco se s njima igrat, al prije par mj odjednom je zarezao na malu od mm bratica, ona je prakticki sjedila na njemu i mozda ga je pocupala ili ustipnula, ne znam... od tad samo jos jedan slucaj: dosao, igra se, mazi, na stolici pored druge male i jace ga zagrlila vald i on zarezo... sam na djecu tak reagirao ta 2puta..
    iiiiii ponovilo se
    Sad sam zbilja vec u drami! Jucer bila ta "druga mala" i isto docekao ju super sretan, mazili se... nakon 20tak min mazenja na kaucu, mala ga zagrli i nasloni lice na njega on zarezi, okrene se i zubima joj ogrebe lice (hvala bogu nije ju ugrizo, ali ocito mu je to bila namjera)... stagod kakogod pas NIKAD nikome ne smije ici zubima u lice, pogotovo ne djeci ja sam sjedila pored i svjedok sam da ga nije ni ustipnula ni pocupala...
    sta da radimo i kako se toga rijesiti?? Tj. kako ga nauciti uopce kad nije u cestom doticaju s djecom, a nije bas da mozemo posudit neko dijete pa da vidimo di mu je granica i sta izazove takvo ponasanje... ne zelim ga zatvarat u drugu sobu kad dolaze gosti jer ce postat asocijalan, a ne mogu ga samo pustiti jer ocito ima problem...

    recimo s odraslima nema taj problem, moze lezat na njemu tko hoce, i grlit ga, i gnjavit i cupat i stipat... nikakva reakcija. Ne kuzim sta se dogodi u istoj situaciji al kad je s druge strane dijete

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ivana,
    bit cu kratka... Psi ne vole grljenje... Reci djetetu da tako ne postupa sa psom. Vjerojatno vama to tolerira jer ste nadredjeni, al nepoznato dijete je druga prica...

  3. #53
    innu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    844

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    ivana,
    bit cu kratka... Psi ne vole grljenje... Reci djetetu da tako ne postupa sa psom. Vjerojatno vama to tolerira jer ste nadredjeni, al nepoznato dijete je druga prica...
    Slažem se.
    I da malo ipak zaoštrim situaciju, pas NIJE igračka.
    Probaj malo pratiti uši, rep, zijevanje... to su sve znakovi kojima pas pokazuje da mu nešto smeta i da nije zadovoljan sa situacijom, a sve se to dešava često neprimjetno, ali sam sigurna da se dešava prije režanja.
    20 minuta češkanja nije problem, ali 20 minuta igre (ne pasje nego dječje) i meni bi dop.... da sam pas.
    Njima je igra trčanje za lopticom, natezanje konopa itd, a djeca često tu igru sa psom zamišljaju drugačije.
    Ponavljam, ne izbjegavati djecu, izbjegavati da djeca tlače psa.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •