Stranica 12 od 52 PrviPrvi ... 2101112131422 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 2599

Tema: 39+ (Klub Q10)

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    pa dobro, ali imunitet će biti niži i sljedeći ciklus... samo ti budi što duže bolesna
    Ajme, neću, ovo je koma.

  2. #2
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    da nema aurore ne bi bilo optimizma ovdje
    ja s UZV-a zbog ciljanog i uopće ne znam jel dobro izmjerio folikul...pa zar mi bolje od njih znamo na kojoj veličini pucaju folikuli? endo je 7, standardno.

  3. #3
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Ne znam zašto ne mogu ukucati smajliće, a i font mi je neki čudan kad pišem.

  4. #4
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Zašto, mare, ne znaš je l' dobro izmjerio?

  5. #5
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Ja isto ne mogu ni boldat ni ništa.
    Mare, daj pojasni...ja ništa ne razumijem. Bila si na sistematskom na uzv, i vidio ti je folikul od 14mm - i sad, ti smatraš da je to greška, da ne može biti tako velik? Ili?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    AuroraBlu ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za tvoj optimizam i snagu Ni meni neće uključiti smajliće(sama ih ukucavam), ni boldati, i pri pregledu prije slanja ima hrpa nekih čudnih oznaka i sl....Mare, Mimek ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za start Ostale koke ....

  7. #7
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    evo mene, sistematski obavljen, rekao je: o, danas je ovulacija, folikul je 14, je frišku figu O na 14, veći je, jer ga osjetim, barem 18, krivo je mjerio, blago meni, al danas ćemo ciljati

  8. #8
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    evo mene, sistematski obavljen, rekao je: o, danas je ovulacija, folikul je 14, je frišku figu O na 14, veći je, jer ga osjetim, barem 18, krivo je mjerio, blago meni, al danas ćemo ciljati
    a kako znaš kad ti pucaju? tj. kad ti je O?

  9. #9
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    evo mene, sistematski obavljen, rekao je: o, danas je ovulacija, folikul je 14, je frišku figu O na 14, veći je, jer ga osjetim, barem 18, krivo je mjerio, blago meni, al danas ćemo ciljati
    Ma kako je znao da je danas ovulacija, jesi li ga pitala? :začuđenismajlić

    Andream, dobrodošla! Sretan ti rođendan, prvi s bebicom i sretan ulazak u Klub Q10

  10. #10
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    Andream dobrodošla i sretan rođendan!!

  11. #11
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Mare, ciljajte vi danas, sutra i preksutra! I noge gore 10 minuta

  12. #12
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Mare, ciljajte vi danas, sutra i preksutra! I noge gore 10 minuta
    Aurora, pa tko će svaki dan, muka i je kad se sjetim tih vremena, ha ha. Možda svaki drugi dan da plivači budu u boljoj formi

  13. #13
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Pa ne može on baš tako predvidjeti da je danas ovulacija. Veličina pri kojoj pucaju je različita od osobe do osobe, a vjerujem i od ciklusa do ciklusa. Ili je to puno jednostavnije negoli se meni čini. Inače, nikad nisam osjetila ovulaciju, ni po sluzi ni po jajnicima (jedino LH kao predskazatelj nekakav).

  14. #14
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Vikki, stisneš zube i pretrpiš svaki dan tih par dana (fali mi smajlić koji se smije). Plivači od Marinog M su tako hvaljeni da mislim da nema potrebe čekati 2 dana. Neka ih navali što više!

  15. #15
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    aurora, to su sjemenke, a ne plivači, tako se kaže u deželi, ja sam radila toliko folikulometrija da točno znam kako me boli na kojoj veličini, i prije UZV-a znam koje su mjere, svejedno mi to ne pomaže
    m arta, kad je kod tebe akcija?
    taca, približava se MB~~
    tiki, ~~za tvoj start
    mimek još grije stolac u čekaonici

  16. #16
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,527

    Početno

    cure samo da vas pozdravim... od danas sam i ja službeno u vašem klubu (39)

  17. #17
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    cure samo da vas pozdravim... od danas sam i ja službeno u vašem klubu (39)
    Sretan rođendan, andream!

  18. #18
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    sretan rođendan andream i dobrodošla i službeno u klub. evo koke i ja od četvrtka postajem Klomifenka uz svu brigu kako ću do ampula, tko će me bockat i sl. mala luda opterećenja, sve se posložilo baš onako kao treba, a nadam se da će tako ići i dalje mare kućna je zakon

  19. #19
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    andream, dobro nam dosla
    mare, sto radis tu....zasto muz vec ne cilja...hajmo, bjez u akcijuuuuuu

  20. #20
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Andream, sretan ti rođendan i dobro došla u klub!

    Mimek, pojasni malo: ako si od preksutra klomifenka, zašto te brinu ampule??? I da li to znači da ti je danas 1.dc. kao što je i meni?

    A inače, ne moram ići kupovati menopure jer sam nazvala gore i rekla mi je sestra da su ih danas dobili, jupiiii!!! Tako da sutra ujutro idem po njih, a popodne se počinjem pikati! Dobro se sve poklopilo, izgleda da sam ulovila prvih 20 ampula od 100 koliko su ih dobili

  21. #21
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    vidim da se neki ne zadovoljavaju mrvicama 1. DC bio 21.02. klomifenka sam od 5. DC, a kako ću do ampula kad mi budu trebale me zabrinjavalo u 12. mj. kad sam prvi put išla na dogovor i kad se preko ginekologa čekalo po mjesec dana ma vidiš da se i tebi sve slaže baš kako treba... ne treba unaprijed brinuti jer neko drugi sve posloži baš onako kako treba biti... Ja još uvijek mislim da je to neki nesporazum sa 100 menopura... možda je to jedna od pošiljaka, a ne na bazi cijele godine

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Andream .... SRETAN ROĐENDAN Mare.... za privatnu djelatnostAuroraBlu .... dobro je da se ne moraš još i nabavom ampula baviti ....Mimek .... za uspješan start Vikki, tiki, & ostatku kokošinjca .... (još imam poteškoća s pisanjem na forumu)

  23. #23
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Mimek, super za start!

  24. #24
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    andram, sretan rođendan!

    Ko je ono rekao da mi nemamo listu
    tikica-čekalica bete 05.03.
    tiki-čekalica prirodnjaka
    Aurora-stimulirani
    Mimek-klomifenka+dodatak
    taca-čekalica MB
    vikki, još malo pa prirodnjak
    druge curice?

  25. #25
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Ako mi ne bude trebalo pp savjetovanje, ako bude, odustajem.

  26. #26
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    vikki, treba, i za stare i za nove, ja odustala, držat ću se SLO

  27. #27
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Koja glupost, na VV ne trebam savjetovanje, a drugdje trebam. Ako si stari pacijent, stari pacijent si u MPO-u, ko da je važno koja klinika.

  28. #28
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    mene ne iznenađuje nedostatak logike u vezi savjetovanja jer je cijeli zakon napravljen s pomanjkanjem bilo kakve logike, ovo su samo nastavci...

  29. #29
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,527

    Početno

    cure hvala vam na čestitkma.
    Ovo mi je ujedno i prvi rođendan s bebicom.
    Svima ~~~~~~~~~~~~~~ dok vas bolje ne "polovim."

  30. #30
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    andream, dobro nam došla i sretan ti rođendan!!!
    mare41, svaka čast za listu, ali nedostaje tvoje ime jer...molim lijepo uzv je napravljen, ciljani je dogovoren, a to se računa, nije obična kućna radinost. A koji ti je d.c.? Jel' obično na taj dan bude O?
    Mimek, bravo za start! I AuroraBlu, naravno!
    koke i one mlađe

  31. #31
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    mare, čekam M pa onda od 4dc - 9dc Klomifen, i 9dc UZV.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Ooooo, dobro jutro! (iako je 10.38 )
    Neka i ja jednom ovdje napišem taj pozdrav tj. javim se prva!

  33. #33
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    tikica-čekalica bete 05.03.
    tiki-čekalica prirodnjaka
    Aurora-pikalica
    Mimek-klomifenka+dodatak
    taca-čekalica MB
    m arta-čekalica AIH

    gričanka, prekrasno je jutro (ili dan)

  34. #34
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Eto mene na vrhu liste......sad se sjetih one - tko visoko leti, nisko pada - ne znam zasto
    Svima hug i uzivajte u prekrasnom danu

  35. #35
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    tikica, lista je samo po redoslijedu ciklusa, znaš i sama da bete idu prve, evo ~~~~~~~~~za tvoju ogromnu betu, čekamo s tobom,

  36. #36
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Mare, a ti si čekalica bete... ajmo reć, 9.3.

  37. #37
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Aurora, od danas si pikalica?

  38. #38
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Jesam dobila sam jutros u bolnici svojih 15 metadona, ups, menopura

  39. #39
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    eto, menopurki tipke bježe
    pije se kava drugi tjedan, meni paše samo utorak ili petak, a bez mene ne ide

  40. #40
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    venera3, ja u svom potpisu imam link na stranicu gdje imaš puno informacija o MPO, al evo i ovako http://www.potpomognutaoplodnja.info/, koliko vi dosad pokušavate? kakvi su vam nalazi? pretpostavljam da je sve u redu kad krećete od AIH, jel ti dr V rekao do koliko još AIH? Nije ti spominjao stimulaciju i IVF?
    ooo, rikikiki, ljepotice , s još jednom mini ljepoticom
    Posljednje uređivanje od mare41 : 24.02.2010. at 14:25

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    venera3, ja u svom potpisu imam link na stranicu gdje imaš puno informacija o MPO, al evo i ovako http://www.potpomognutaoplodnja.info/, koliko vi dosad pokušavate? kakvi su vam nalazi? pretpostavljam da je sve u redu kad krećete od AIH, jel ti dr V rekao do koliko još AIH? Nije ti spominjao stimulaciju i IVF?
    ooo, rikikiki, ljepotice , s još jednom mini ljepoticom
    Maro hvala ti draga moja...ma čitam što stignem i zbilja sam sva zbrkana s tim informacijama.A pokušavamo ne tako dugo od desetog mjeseca i što da ti velim kod mene je malo situacija izgleda počela zbog godina bit škakljiva,a kod muža mi je sve ok...pa vidjet ćemo kamo to vodi.Inače nisam rađala niti sam ikad bila trudna! eto....

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Rikikiki ....

  43. #43
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Ja sam za utorak kavu, nakon prve folikulometrije

  44. #44
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam za utorak kavu, nakon prve folikulometrije
    sve mogu potpisat

  45. #45
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    I moze kavica u utorak, taman cu u ponedeljak obaviti Mb.
    AuroraBlu, bojim se da bi nam metadoni svima trebali za odvikavanje od MPO.

  46. #46
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Venera3, ja sam 3 godine provela u Petrovoj kod dr.Vrčića i znam sve kroz što prolaziš pa me možeš pitati i na pp sve što želiš a još bolje da dođeš na klubsku kavicu.U mom potpisu ti stoji moj dosadasnji MPO put.I svakako se potrudi da se što više informiraš o ovom našem problemu jer će ti biti puno lakše sve pratiti a od dr.V ne bi ni Gestapo izvukao neko objašnjenje.
    AuroraBlu, kakav si protokol dobila?Ti si stvarno u turbo akciji.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa Vidi poruku
    Venera3, ja sam 3 godine provela u Petrovoj kod dr.Vrčića i znam sve kroz što prolaziš pa me možeš pitati i na pp sve što želiš a još bolje da dođeš na klubsku kavicu.U mom potpisu ti stoji moj dosadasnji MPO put.I svakako se potrudi da se što više informiraš o ovom našem problemu jer će ti biti puno lakše sve pratiti a od dr.V ne bi ni Gestapo izvukao neko objašnjenje.
    AuroraBlu, kakav si protokol dobila?Ti si stvarno u turbo akciji.
    Draga Taca hvala ti....budem probala to proučiti....da baš trebaš bit virtuoz pa znati što je što jer od njih nikad puno priče.Mada mi se sviđa osoblje u Petrovoj ljubazni su i dr.V. je baš ok...ne priča previš ali je stručan i nekako imam povjerenja u to što mi poduzima.A nadat se onom najboljem.A ti nisi više kod njega ili jesi?

  48. #48
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Protokol mi je: suprefact od 1.dc do štoperice, menopuri: 2, 3, i 4.dc po 3 ampule, 5, 6, i 7. po 2, onda mi je uzv pa ćemo vidjeti za dalje. U prošlom stimuliranom sam primala 3 ampule samo 2. i 3. dan - dakle, sad koristim 1 menopurčić više.

  49. #49
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Dobro kaže taca70, treba nam nešto za odvikavanje od MPO.
    rikić i slikice
    mare41_9.3.
    venera, menopure obično koristimo za stimulaciju mi, koke.
    vikki jel' bolje?
    Jutarnja gričanka
    Kako je lijepo imati lisu u klubu. mare41

  50. #50
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    tiki_a, s obzirom na moje stanje u novcaniku, mislim da znam na koji nacin cu se ja odvici od MPO

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •