Stranica 36 od 52 PrviPrvi ... 26343536373846 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,751 do 1,800 od 2599

Tema: 39+ (Klub Q10)

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Vaka, za srčeko!!!

    Tiki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Sela, a test??? Danas ti već mora pokazati...

  2. #2
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    AuroraBlu nista od testa,ja sam ti chicken jedna,nego cu sutra u lab ujutro...pa sto bilo da bilo

  3. #3
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Ma još bolje! Pitala sam za test jer si rekla da bi radije test nego betu
    Miriši mi na dobro...

  4. #4
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    o sela i meni miriše dobro, a i nekako mi i za tiki_a neki dobar šnjof, kaj veliš ti AuroraBlu jel' se kladiš ?

    Vaka ja ti sad već drugi tjedan radim, ali sve je to laganini... pazim se jako i ne priuštim si nikakav pojačani napor.

    Ja sam umirala od utrića ako sam ih uzimala oralno, a i vaginalno 3x2 mi se spavalo. I meni je i inače nizak tlak, a sad kad mi je mjerila bio je ok, ali do 9. tjedna sam se osjećala grozno... ko' zombi

  5. #5
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Hvala cure ....kad mi Mimek zacopra, nekak' se ponadam he he...stvarno!

  6. #6
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,527

    Početno

    Svima u klubu ~~~~~~~~~~~~
    A mene danas opet zaskočila vještica, točna ko urica, ali pobijedit ćemo i nju još jednom

  7. #7
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Cure moje,kolegica moja s posla javila da je trudna danas popodne!!!!A na istoj smo stolici naizmjenicno sjedile!!!!!Doduse ona je mladja pa je prirodno zatrudnila,ali vidi belaja!!!!Da bog da me zarazila!!!Shanti pristici su i dalje ovdje,bas oni pravi,kvalitetni al je tu i osjet da ce m doci..

  8. #8
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Sela, ako si i ti trudna (što sam uvjerena da jesi) molim te da i ja sjednem na tu stolicu na tvom poslu.

  9. #9
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Sela, ako si i ti trudna (što sam uvjerena da jesi) molim te da i ja sjednem na tu stolicu na tvom poslu.
    Haha,uopce nema dileme,velikodusno cu je ponuditi svim suborkama!!!!Nalaz mi je gotov popodne pa dotle strikam,heklam,kackam i tako dalje....

  10. #10
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    pa tiki_a nisam te zabadava virtualno povukla za nos !!! tebe ne mogu drugačije, a sutra ću sve ostale kokice, a koje već nisu trudnice z guštom povleči

    di nam je čveng ? Bu kiša ? Sela jel' te ta trudnica morala mjenjati ?

  11. #11
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Mimek, baš se veselim povlačenju za nos

    Sela

    Tiki, ti si na redu s velikom betom nakon Sele

  12. #12
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Sela~~~~~~+ bezbroj
    Shanti za M ili možda za M

  13. #13
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Mimek,nije me ta kolegica trebala mijenjati,ona vec ima malog kikacha pa radi 7 do 15 smjene i ne dezura,kao ja i nekolicina nas na poslu...Ali bas bi bilo zanimljivo da s naseg kokosinjca od 10ak koka na poslu,2 u isto vrijeme zatrudne...Ma nisam ja te srece!!Hvala svima na vibricama,dobro ce doci....

  14. #14
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Sela~~~~~~~~~~~~do popodne

  15. #15
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Sela, pa ti si imala punkciju prije 16 dana - a m.ni na vidiku... Ja mislim da to može biti samo jedno! (iz moje perpektive - nedostižno, ja procurim 12 dana nakon punkcije, a 9 nakon transfera)

  16. #16
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Sela...

    ~~~~~~~~~~~~~~~

  17. #17
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Da, Sela, kad je popodne?

  18. #18
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Ja mislim da Sela već slavi negdje...

  19. #19
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Evo koke prijavljujem negativnu betu.Nis novo ha?Popila sam si malo pa sam dobro.Vec sam prezalila i idem dalje.

  20. #20
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Sela, žao mi je, drži se, dođeš sutra?
    Posljednje uređivanje od mare41 : 12.05.2010. at 18:46

  21. #21
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    A di bude ta kava?

  22. #22
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Sela, zao mi je

    Onda u lipnju idemo skupa

  23. #23
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Ah Sela! Jako mi je žao

  24. #24
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Sela, žao mi je...

  25. #25
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Žao mi je, Sela

  26. #26
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,353

    Početno

    Sela, !

  27. #27
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Sela, a baš sam očekivala čestitanja na ovoj stranici... Ali dobro da si već prežalila, idemo dalje!

    Sutra je, dakle, kava od 16.30 u atriju arheološkog muzeja (ah kako prigodno za klub 39+)

  28. #28
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Ako bude kiša? Unutra?

  29. #29
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    vikki, ne vjerujem u kišu, možda bude minutu, dvije, ko danas, a di unutra? preko puta? Aurori je zabavno što spadamo pod arheologiju, ma rariteti smo mi

  30. #30
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Ja više ne vjerujem u sunce

  31. #31
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    Sela moraš doći na kavu da i tebe vučem za nos.

    Citiraj vikki prvotno napisa Vidi poruku
    Ja više ne vjerujem u sunce
    Ni ja. A da mi ipak idemo na svoje "staro" mjesto ? I ono ima štih starine, ali dobrodržeće

  32. #32
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Sela žao mi je draga moja

  33. #33
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Dbrjtr,cure,evo ja na poslu od 7.Tu imamo neke strateske promjene u rasporedima jer je moja kolegica trudnica vec uzela cc,pa kako bilo da bilo,ja sam sprijecena doci na klupsku kavu.
    Duboko se nadam da ce mi se pehovi u zivotu jednom prestat dogadjat(mos mislit).Nije da se zalim,ali od moje kolegice novopecene trudnice ni slova vec 2.dan jer radost je to velika naravno da bi se pitalo za one koji se bore s tim sto je njima tako lako od boga dano...Jel to malo iz mene izvire zavist..hmm,mozda...Ma znam da je ekstaticna i van sebe kao sto bi i ja bila,vjerovatno jos vise...Valjda cu neki sljedeci puta i ja doci na red...Valjda cemo sve mi jednom doci na red,zavisno o broju koji smo izvukle u zivotu..Imajte cure lijepu kavu,mene ova kisa baca u sjetu,svugdje vidim neku simboliku..cmok

  34. #34
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Sela, baš mi je žao, a još ćemo vidjeti da li će biti kave: Mimek ne hoda po kiši, a ostali...vidjet ćemo

  35. #35
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    Sela, baš mi je žao, a još ćemo vidjeti da li će biti kave: Mimek ne hoda po kiši, a ostali...vidjet ćemo
    Pokisle koke ne izvlačite se na mene... ajmo sad da vas vidimo

    sve mi ovo smrdi da ste već odustale, jel' se varam ?

  36. #36
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj Mimek prvotno napisa Vidi poruku
    Pokisle koke ne izvlačite se na mene... ajmo sad da vas vidimo

    sve mi ovo smrdi da ste već odustale, jel' se varam ?
    Ja ne odustajem, al ako bi se mogla popodne s kim svaditi, bila bih zahvalna, M zeza ko nikad...tako valjda to ide kod "žena u godinama".
    Posljednje uređivanje od mare41 : 13.05.2010. at 11:12

  37. #37
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Može sa mnom, mare isti slučaj, kasni već 4 dana, prošli mjesec sam se zeznula pa napravila test koji je, gle čuda, bio negativan, više neću.

  38. #38
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Citiraj vikki prvotno napisa Vidi poruku
    Može sa mnom, mare isti slučaj, kasni već 4 dana, prošli mjesec sam se zeznula pa napravila test koji je, gle čuda, bio negativan, više neću.
    Evo i mene u istoj ekipi, očekivala sam M za prošli vikend, danas je četvrtak, 9. dan od prestanka uzimanja Duphastona , od M ni traga. Ni glasa. Temperatura pala na razinu folikulinske faze, probadaju me jajnici , a ja čekam da krenem sa stimulacijom. Test napravljen samo zato da isključim tu nevjerojatnu mogućnost (s obzirom na to da vidim "koliko je sati" po temperaturama, tj. trebala bih vidjeti, ali više mi ništa nije jasno ) totalno negativan.

    Mi netrudne kasnilice možemo sada osnovati podklub ovoga kluba...

  39. #39
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj Shanti prvotno napisa Vidi poruku
    Mi netrudne kasnilice možemo sada osnovati podklub ovoga kluba...
    Jesmo mi i u spotting podklubu? Sve je to povezano, Shanti, sutra ti želim isto što i sebi (nikad nisam vjerovala da ću toliko željeti i iščekivati M, čak i ružno zvuči).
    Cure, uvijek je pučko zadovoljstvo, nadam se i Seli drugi put. Poseban pozdrav glacovi (oj).

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Mare, Shanti ~~~~~~~~dabogda dobile M u roku pola sata
    Sela ~~~~~~~~~~~~~ žao mi je
    Vaka , MM se oporavlja polako, ali sigurno, tnx na brizi
    Za tvoje srčeko ~~~~~~~~~~~~~~~~

    Kofi družice ... druženje s vama mi je uvijek gud (i slatko...a i cirkulacija mi bude bolja )
    Ostale Q 10ovke ....

  41. #41
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    A gdje je ta ljuta kava?

  42. #42
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    Sela, žao mi je!

    Tiki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za veliku betu!

  43. #43
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    ajmo drage ljutit se u Old Pharmacy pub (iliti club)

  44. #44
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    ajmo

  45. #45
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    ma i ja ću se svađati s vama ako treba, makar ću pričati kao da se derem...

    onda ne mjenjamo više: old pharmacy see you

  46. #46
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Sad sam uletila i vidim da je dogovor pao.Nema druge nego da se spremam za pokret.Vidimo se.

  47. #47
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Sela, bas mi je zao

  48. #48
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Nadam se da cemo ubrzo organizirati kavicu na kojoj cemo pricati o svojim postupcima i planovima jer je ova danas bila vise plitvicko-aktivisticka.
    Svima pusica za laku noc.

  49. #49
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Podkllub NeT kasnilica (ne)odbrojavaju: ja 36. dan, Shanti 38.
    tiki~~~~~i čekamo.
    Plitvičke cure, sretno sutra i hvala u ime nas koji nećemo biti tamo.

  50. #50
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    i nama je bilo jako ugodno i lijepo s vama, kao i uvijek i baš mi je drago kad nas tako iznenadi netko novi

    plitvičanke želim vam lijepo vrijeme i što manje živciranja...

    evo na anteni spominju kongres... Hvala što ponosno predstavljate naš klub

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •