Bravo, Aurora! S takvim rezultatima ti je čisti gušt ići na UZ-ove - još da bude toliko i js
Mare, kod mene utrići ne izazivaju nikakve nuspojave, no ja nisam mjerilo jer na mene ne djeluju nikakvi hormoni.
Bila sam na VV (čak nisam ni čekala koliko sam mislila da budem s obzirom na to da je ponedjeljak - pročitala sam tek 70 str. knjige), i iako sam htjela čisti prirodnjak, i to u 3. mj., ipak ćemo s kombinacijom klomifena i gonala i to već ovaj tjedan (budući da ću dobiti svaki čas, imam osjećaj). Nije mi se dalo prepirati oko stimulacije koju smatram sasvim nepotrebnom (bolje bi bilo da lijekove dobiju one kod kojih to ima smisla).
Uglavnom, uspjeh je što sam se i pojavila gore jer sam sinoć MM-u bukvalno cvilila da ja to ne mogu više (pa je došao po mene na posao i odvezao me kako bi se uvjerio da sam otišla, držeći da za koju godinu neće biti povratka padne li mi na pamet kako žalim što nisam bila upornija).
Ima li od Gričanke kakvih vijesti?





), i iako sam htjela čisti prirodnjak, i to u 3. mj., ipak ćemo s kombinacijom klomifena i gonala i to već ovaj tjedan (budući da ću dobiti svaki čas, imam osjećaj). Nije mi se dalo prepirati oko stimulacije koju smatram sasvim nepotrebnom (bolje bi bilo da lijekove dobiju one kod kojih to ima smisla).
