Inesice, sobe su prelijepo uređene. Naša dječja je gotovo identičnih dimenzija, samo što se moji dečki moraju i igrati u njoj tako da ja moram ili na kat ili krevete uz zid. Mi smo drugu dječju zasad ostavili za radnu, a i F. kad krene u školu trebat će mir za učenje.

Ivanche, ne mogu baš skužiti sa slike, ispod kažeš da je kinderbet? Znači stane on po visini?

F. se sad po najnovijem zapalio za onaj s visokim katom jr sam mu rekla da je on sad veliki dečko, pa šta će kad krene u školu još malo, možda mu dosadi igranje s malim bracom pod zastorima. Tako da ćemo možda uzeti jedan poluvisoki i jedan visoki.

Znači sve dijelove možeš naknadno nadokupiti ako odlučiš nadograđivati-povisivati kat i sl?

Je li netko od vas možda već bojao nešto od ovog namještaja?