Mi smo kupili FLEXA sobicu,sad samo cekamo da se "vlasnik" odluci spavati u njoj.
Igra se i odusevljen je,ali za spavanje tamo :/
Polako,ima vremena.
Ali da je sobica lijepa,bome jeste,predivna je,moj glas svakako ide za FLEXA sobice.
Mi smo kupili FLEXA sobicu,sad samo cekamo da se "vlasnik" odluci spavati u njoj.
Igra se i odusevljen je,ali za spavanje tamo :/
Polako,ima vremena.
Ali da je sobica lijepa,bome jeste,predivna je,moj glas svakako ide za FLEXA sobice.