evo mene biserke![]()
neko me je ppjao i lijepo sam zamoljena da napišem dimenzije sobe i ako mogu poslikam. i ja umjesto da izbrišem stare ppove ja sam izbrisala sve i sad se ne sjećam kome trebam odgovoriti![]()
pa ću ja tu.
dakle, dimenzije sobe sa krevetima su 300 x 487 cm (to je do ormara. on nije u ovih 487cm)
slikice te sobe su na:
http://public.fotki.com/Inesica/djsobaroza/
a kad sam slikala rozu sobu, nisam bila lijena pa sam i ljubicastu iako je malo OT:
http://public.fotki.com/Inesica/djsobaljubicasta/
(inace, boje su trebale biti obrnuto al majstori zeznuli a nama se nije dalo zezat)
ivancice meni se isto čini da bi ova visina kao trajno rješenje bila premala, pogotovo kad postoji i viša opcija.
ja svakako mislim jedan krevet podizat za još kat u vis (možda i oba) i ispod kombinirat radni stol. to za 2 godine. do tad ću imat u glavi 20 varijanti s obzirom da ih kombiniram za njih 3




Odgovori s citatom